AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 dilema - nove PC alebo grafika

Goto down 
+3
Trancer
-Pn-^
GT
7 posters
AutorZpráva
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 12:20 pm

mam taku dilemu a neviem si rady tongue
Mam celkom slusne PC (amd 3000+, zakladovka MSI K8N Neo2 platinium (svojho casu najlepsia nvidiacka), 2GB dual ram, 240 GB hdd, grafiku GF6600 GT... ktora mi ale nefunguje tak ako by mala, lebo som jej pred casom dal do drzky. U avpcka sice funguje ale pri niektorych hrach zobrazuje chybne polygony ,... napr u BF to sa neda hrat, mam aj staru GF 5750 ale s tou BF nepustim. Zakladovka aj karta su AGP! No a mam dilemu ci
1.vrazit do novej AGPckovej karty coz je neperspektivne riesenie ale za to lacnejsie
2.alebo kupit novu zakladovku (s PCX) a tym padom by som musel vymenit aj procak, kedze dosku s 939 socketom a PCX slotom uz nikde nekupim, tak aj novu ramku kedze vsetky nove dosky su kompatibilne uz iba s DDR2 pametou... tym padom by som prisiel aj o 2GB dual ramku Sad a rovno mohol predat cely komp...

No a to je dost radikalne riesenie. Dovod preco vaham je ten ze zakladovka ktoru maml patrila kedysi k tym najlepsim a i so starsim nv440 cipsetom je stale delo v porovnani s vacsinou modernejsich MB. ale kupovat novu AGP gfx je zas na druhej strane neperspektivne... neviem si rady Sad Peniaze na nove PC by som sice naskrabal ale vaham ci by to nebolo kontraproduktivne lebo v poslednej dobe uz moc nove hry ani nehravam, celkovo uz hram venujem menej casu ako predtym tak neviem ci to ma na mojom mieste zmysel vrazat do noveho PC... som v rozpakoch o_O
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:33 pm

No pokud mas prachy a POTREBUJES TO tak si to kup...jinak si radsi porid neco lepciho! a nebo si to nech...prachy se vzdy hodi Idea

tot muj nazor cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 12:12 am

FriE[N]D.DLL napsal:
No pokud mas prachy a POTREBUJES TO tak si to kup...jinak si radsi porid neco lepciho! a nebo si to nech...prachy se vzdy hodi Idea

tot muj nazor cyclops
Je to jen muj názor nebo je to taková odpověď o hovně bez vlastního názoru, když přejdu to, že je dobrý mít peníze.. lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 10:19 am

Asi bych volil tu grafiku... ale prachy se taky hodi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 10:31 am

tiez som rozmyslal nad tou grafikou ale uz som to zavrhol...
prachy vzdy boli aj budu tongue ale asi to vazne nema pre mna vyznam
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 12:13 pm

GT napsal:
tiez som rozmyslal nad tou grafikou ale uz som to zavrhol...
prachy vzdy boli aj budu tongue ale asi to vazne nema pre mna vyznam

Ja to rikal cyclops

...Jiriku... Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 4:29 pm

Krieger napsal:
Asi bych volil tu grafiku... ale prachy se taky hodi Very Happy
njn... krigi flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 6:25 pm

Krieger napsal:
Asi bych volil tu grafiku... ale prachy se taky hodi Very Happy
AGP grafika je dneska blbost...stojí o 1500 víc než stejná pro PCI-E, to je pomalu stejně jako novej procák, navíc pokud si dneska koupíš grafiku pro PCI-E, řekněme za 5 000, tak ti vydrží několik let...já koupil před dvěma lety N6600 a rozjedu na ní pořád cokoli co seženu...BF 2 i 2142, COD 2, NFS atd. Když koupíš dneska grafárnu do AGP, tak ve chvíli kdy ti odejde dejme tomu procák nebo deska, tak můžeš vyhodit počítač i s grafikou...
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 12:26 am

ja bych sel do grafiky... Very Happy jak ti nejde o prachy tak si kup nejsilnejsi co najdes a bude ti pasovat... rozjedes nejnovejsi hry a pokud uz prestavas hrat tak do bodoucna taky nebudes prtrebovat nej PC... myslim ze ve tvym pripade kupit nove PC bude treba minimalne za rok... procak supa, zakladovka luxus - neo2, ramky 2gb, hdd pohoda, grafku dokupis a dont worry be happy... za rok - rok, rok a pul budou ceny uplne jinak a uvidis...
novy komp nepotrebujes tak co...
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 11:27 am

Neo napsal:
ja bych sel do grafiky... Very Happy jak ti nejde o prachy tak si kup nejsilnejsi co najdes a bude ti pasovat... rozjedes nejnovejsi hry a pokud uz prestavas hrat tak do bodoucna taky nebudes prtrebovat nej PC... myslim ze ve tvym pripade kupit nove PC bude treba minimalne za rok... procak supa, zakladovka luxus - neo2, ramky 2gb, hdd pohoda, grafku dokupis a dont worry be happy... za rok - rok, rok a pul budou ceny uplne jinak a uvidis...
novy komp nepotrebujes tak co...
jenže za tu grafiku dá dejme tomu 5000 a za rok jí může jak AGP vyhodit, protože už jí ani nikdo nekoupí jako "jetou"
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 4:20 pm

Lepsi druhá varianta imo Wink
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeMon Aug 20, 2007 12:00 pm

ne takto... neo ma pravdu, asi si kupim grafarnu... urcite ne za 5000 lol.
v ageme maju teraz "GeForce NX 7600GS TD 256Z MB AGP" za 2390.- sk co je dobra cena imo. A ked pockam este 2-3 mesiace bude stat este menej Wink
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeTue Aug 21, 2007 12:31 am

GT napsal:
ne takto... neo ma pravdu, asi si kupim grafarnu... urcite ne za 5000 lol.
v ageme maju teraz "GeForce NX 7600GS TD 256Z MB AGP" za 2390.- sk co je dobra cena imo. A ked pockam este 2-3 mesiace bude stat este menej Wink

to je jasne Very Happy
stejne s tou tvoji sestavou to nevypada na nejaky blizici se upgrade atd... minimalne rok a pul by ti to melo stacit... lol
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeTue Aug 21, 2007 2:17 am

jj Smile
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:21 pm

Sleep
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:42 pm

Trancer napsal:
Sleep

Už emůžu pokračování zítra v práci aspoň budu mít co dělat Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:43 pm

Envydius napsal:
Trancer napsal:
Sleep

Už emůžu pokračování zítra v práci aspoň budu mít co dělat Smile
to teda moc nevydržíš Razz
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 9:34 am

Trancer napsal:
Envydius napsal:
Trancer napsal:
Sleep

Už emůžu pokračování zítra v práci aspoň budu mít co dělat Smile
to teda moc nevydržíš Razz

Hh to dokáže každej do topicu naspamovat smajlíky ale vymyslet k tomu proti reply aby to dávalo smysl Smile není nic snadnýho navíc okolo 23:00 Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:08 pm

pravda, na tebe je to úkol vskutku náročný, možná až neřešitelný Razz
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:57 pm

Trancer napsal:
pravda, na tebe je to úkol vskutku náročný, možná až neřešitelný Razz

Asi tak Smile ale přikláním se k tej náročnosti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Sponsored content





dilema - nove PC alebo grafika Empty
PříspěvekPředmět: Re: dilema - nove PC alebo grafika   dilema - nove PC alebo grafika Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dilema - nove PC alebo grafika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: