AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Svatky

Goto down 
+10
Skynet
kofon
Trancer
Helli
KoF
Richard.cz
Joey
GT
Krieger
-Pn-^
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 3:38 am

GT napsal:
KoF napsal:
Trancer napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
GT napsal:
lol Very Happy
*chudak ona*
a co furt jaký chudák? co to plácáš? Very Happy co je na pivu tak hroznýho? Mad
znam spousty holek co ho normálně pijou a znam pár, kterýho vypijou o dost víc než já Very Happy
nj to je pravda... ale take maju minimalne 100kg+ Very Happy a predpokladam s takymi na rande nechodievas ;p
nn Very Happy ale ne všechny co znám a pijou pivo jsou 100+kg Wink třeba znam jednu z Olomouce co ke stovce ani nedohlídne a přitom týdně dá víc piva než já Very Happy



Tu znám taky, má dutý nohy....
LOL
vynimka potvrdzuje pravidlo Wink

ňach ňach ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 7:57 am

GT napsal:
KoF napsal:
Trancer napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
GT napsal:
lol Very Happy
*chudak ona*
a co furt jaký chudák? co to plácáš? Very Happy co je na pivu tak hroznýho? Mad
znam spousty holek co ho normálně pijou a znam pár, kterýho vypijou o dost víc než já Very Happy
nj to je pravda... ale take maju minimalne 100kg+ Very Happy a predpokladam s takymi na rande nechodievas ;p
nn Very Happy ale ne všechny co znám a pijou pivo jsou 100+kg Wink třeba znam jednu z Olomouce co ke stovce ani nedohlídne a přitom týdně dá víc piva než já Very Happy



Tu znám taky, má dutý nohy....
LOL
vynimka potvrdzuje pravidlo Wink
jak jsem ti psal včera na serveru po cw, tak znam minimálně tři co pijou pivo v průměr víc jak já a přitom jejich celková váha (všech dohromady Very Happy ) je někde mezi 180 a 200 kg Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 9:20 am

Trancer napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
Neo napsal:
-Pn-^ napsal:
Envydius napsal:
-Pn-^ napsal:
GT napsal:
HB kriegi

btw ja kedtak dojdem potom na to vinobranie... ak to bude v "nejaku rozumnejsiu dobu"

ehm... vinobrani... lol! mno vubec by nebylo spatny!

Sky a ty si nic na vinobrani nedomlouvej!! Idea

Víno fuuuuj

kdo rika ze se tam pije vino?? Very Happy

ja vino taky nemam rad Idea

jde hlavne o to s kym to pijes ze Razz např: s GT si dam radsi pivo ci neco silnějšího ale s Helčou zase spíš vino ... jde hlavne o to v jake si spolecnosti... vsad se ze kdyby si byl na rande s krasnou kockou 20+ a ona ti rekla jake vino mas nejradši, ja miluju cervene tak si nereknes - FUJ vino nepiju... Razz -> sem toho nazoru ze vsecko je dobre v omezenem mnozstvi, a neco je super v neomezenem Razz
tak to jsi teda šíleně povrchní a stydíš se za svůj názor Razz klidně si dám pivo Smile když jsi někde s holkou, tak ať si objedná co má ráda, je to její věc a stejně tak je moje věc co si dám já Smile
No nevim, dej si s Helčou víno, ale věř mi, že ona si dá Stellu nebo nějaký jiný pivo dle nabídky Very Happy

ty ked ides s holkou na romanticku veceru/rande, tak si objednas pivo? Very Happy no chcel by som ta vidiet, ci by si nevyzeral ako buran Very Happy Very Happy Very Happy
no samo, úplně klidně a jako co? Very Happy žádná ženská nestojí za to abych kvůli ní dlouhodobě nepil pivo...tak ať si to upřesníme rovnou na začátku Very Happy

Ono na pivu nic špatného není Smile jak říká Jirka lepší se nepřetvařovat Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 9:22 am

Trancer napsal:
GT napsal:
KoF napsal:
Trancer napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
GT napsal:
lol Very Happy
*chudak ona*
a co furt jaký chudák? co to plácáš? Very Happy co je na pivu tak hroznýho? Mad
znam spousty holek co ho normálně pijou a znam pár, kterýho vypijou o dost víc než já Very Happy
nj to je pravda... ale take maju minimalne 100kg+ Very Happy a predpokladam s takymi na rande nechodievas ;p
nn Very Happy ale ne všechny co znám a pijou pivo jsou 100+kg Wink třeba znam jednu z Olomouce co ke stovce ani nedohlídne a přitom týdně dá víc piva než já Very Happy



Tu znám taky, má dutý nohy....
LOL
vynimka potvrdzuje pravidlo Wink
jak jsem ti psal včera na serveru po cw, tak znam minimálně tři co pijou pivo v průměr víc jak já a přitom jejich celková váha (všech dohromady Very Happy ) je někde mezi 180 a 200 kg Very Happy

I s postelí nebo bez? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 11:25 am

no ja zas poznam xy zensky ktore daju prednost vinu, kof-hruske, citrusu, alebo niecomu podobnemu Wink ale jo, vy cesi ste pivny narod, tam je to percento zenskych-buranov vyssie Very Happy Very Happy Very Happy
/jk
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 11:41 am

GT napsal:
no ja zas poznam xy zensky ktore daju prednost vinu, kof-hruske, citrusu, alebo niecomu podobnemu Wink ale jo, vy cesi ste pivny narod, tam je to percento zenskych-buranov vyssie Very Happy Very Happy Very Happy
/jk
Very Happy taky aby sis nerejpnul že? Very Happy chceš asi od heli zase namastit na řiť Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 12:50 pm

omg taky znam kocky co pijou pivo a sou fajn...
ale de o to ze kdyz si date rande a date si nejake dobre vinko tak to udela jedine dobrotu... neodsuzuj nic co si nezkusil Razz
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:54 pm

GT napsal:
no ja zas poznam xy zensky ktore daju prednost vinu, kof-hruske, citrusu, alebo niecomu podobnemu Wink ale jo, vy cesi ste pivny narod, tam je to percento zenskych-buranov vyssie Very Happy Very Happy Very Happy
/jk

A tobe cesky pivo nechutna? Idea Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:28 pm

Neo napsal:
omg taky znam kocky co pijou pivo a sou fajn...
ale de o to ze kdyz si date rande a date si nejake dobre vinko tak to udela jedine dobrotu... neodsuzuj nic co si nezkusil Razz

Tu nikdo nic neodsuzuje ale ono je lepší dobře vychlazená dvanáctka než 10 litrů vína Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 3:09 pm

Neo napsal:
omg taky znam kocky co pijou pivo a sou fajn...
ale de o to ze kdyz si date rande a date si nejake dobre vinko tak to udela jedine dobrotu... neodsuzuj nic co si nezkusil Razz
ale sakra co mi to tu podsouváš, ať si dá víno, já jí nenutim, pozval jsem tě, tak si dej na co máš chuť...klidně si dej redbul s vodkou Very Happy jen nechtěj abych pil to co ty...já to po tobě taky nechci... to je muj pohled na věc Smile
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 3:19 pm

Neo napsal:
omg taky znam kocky co pijou pivo a sou fajn...
ale de o to ze kdyz si date rande a date si nejake dobre vinko tak to udela jedine dobrotu... neodsuzuj nic co si nezkusil Razz
jo tak nejak som to myslel aj ja Wink

citace :
chceš asi od heli zase namastit na řiť
no helca toto forum z "materialno-technickych" dovodov uz nesleduje, takze ma nema kto vyplacat tongue

citace :
A tobe cesky pivo nechutna?
Ale jasne ze jo! Ceske pivo je lepsie ako to Slovenske, cest vynimkam (bazant/tmavy saris) ale u nas sa varia viac menej Patoky. Ja som skor myslel ze u Vas je pivo ako narodny napoj Smile u nas zas Slivka :p :p Preto ked pojdem na rande, objednam si 2 slivky Wink A ak ona nebude chciet tak vypijem obe Wink
xD No hej neznie to o nic lepsie. Proste na rande je to takpovediac nedistinguovane spravanie Razz

Jasne ked sa dlhsie poznate uz doma si ulejete kazdy podla chuti, trebars aj Uzo alebo okenu Wink

citace :
Tu nikdo nic neodsuzuje ale ono je lepší dobře vychlazená dvanáctka než 10 litrů vína
s tym nie tak celkom suhlasim. Nezabudaj na stare dobre slovenske prislovie, "Nezalezi na kvalite ale na kvantite" Wink
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 3:22 pm

Neo napsal:
-Pn-^ napsal:
Envydius napsal:
-Pn-^ napsal:
GT napsal:
HB kriegi

btw ja kedtak dojdem potom na to vinobranie... ak to bude v "nejaku rozumnejsiu dobu"

ehm... vinobrani... lol! mno vubec by nebylo spatny!

Sky a ty si nic na vinobrani nedomlouvej!! Idea

Víno fuuuuj

kdo rika ze se tam pije vino?? Very Happy

ja vino taky nemam rad Idea

jde hlavne o to s kym to pijes ze Razz např: s GT si dam radsi pivo ci neco silnějšího ale s Helčou zase spíš vino ... jde hlavne o to v jake si spolecnosti... vsad se ze kdyby si byl na rande s krasnou kockou 20+ a ona ti rekla jake vino mas nejradši, ja miluju cervene tak si nereknes - FUJ vino nepiju... Razz -> sem toho nazoru ze vsecko je dobre v omezenem mnozstvi, a neco je super v neomezenem Razz

Tim se vubec neřidím, dám si pivo a to s kymkoliv a kdekoliv, protože mi pivo chutná, i kdyby ta slečna pila opičí chcánky Arrow
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 3:32 pm

Trancer napsal:
Neo napsal:
omg taky znam kocky co pijou pivo a sou fajn...
ale de o to ze kdyz si date rande a date si nejake dobre vinko tak to udela jedine dobrotu... neodsuzuj nic co si nezkusil Razz
ale sakra co mi to tu podsouváš, ať si dá víno, já jí nenutim, pozval jsem tě, tak si dej na co máš chuť...klidně si dej redbul s vodkou Very Happy jen nechtěj abych pil to co ty...já to po tobě taky nechci... to je muj pohled na věc Smile


souhlasím a podepisuji se pod to Wink
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 5:56 pm

GT napsal:

citace :
Tu nikdo nic neodsuzuje ale ono je lepší dobře vychlazená dvanáctka než 10 litrů vína
s tym nie tak celkom suhlasim. Nezabudaj na stare dobre slovenske prislovie, "Nezalezi na kvalite ale na kvantite" Wink

Hehe, sak jo co nejvic výrobků ale na kvalitě nezáleží... pak se slováci divěj ekonomice Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 5:57 pm

KoF napsal:
Trancer napsal:
Neo napsal:
omg taky znam kocky co pijou pivo a sou fajn...
ale de o to ze kdyz si date rande a date si nejake dobre vinko tak to udela jedine dobrotu... neodsuzuj nic co si nezkusil Razz
ale sakra co mi to tu podsouváš, ať si dá víno, já jí nenutim, pozval jsem tě, tak si dej na co máš chuť...klidně si dej redbul s vodkou Very Happy jen nechtěj abych pil to co ty...já to po tobě taky nechci... to je muj pohled na věc Smile


souhlasím a podepisuji se pod to Wink

m2 Jiřan má o5 pravdu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 6:25 pm

Envydius napsal:
GT napsal:

citace :
Tu nikdo nic neodsuzuje ale ono je lepší dobře vychlazená dvanáctka než 10 litrů vína
s tym nie tak celkom suhlasim. Nezabudaj na stare dobre slovenske prislovie, "Nezalezi na kvalite ale na kvantite" Wink

Hehe, sak jo co nejvic výrobků ale na kvalitě nezáleží... pak se slováci divěj ekonomice Very Happy
mno průser je, že oni se jí zase tak moc divit nemůžou. kdyby nebyli hovada (nic proti GT) tak si tam nechali Dzurindu, kterej jim posunul ekonomiku úplně jinam a za pár let jsme byli za nima...i tak maj daňovou svobodu docela dost před náma i s tim co tam ten slovenskej Paroubek (Fico) předvádí...
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 6:43 pm

Trancer napsal:
mno průser je, že oni se jí zase tak moc divit nemůžou. kdyby nebyli hovada (nic proti GT) tak si tam nechali Dzurindu, kterej jim posunul ekonomiku úplně jinam a za pár let jsme byli za nima...i tak maj daňovou svobodu docela dost před náma i s tim co tam ten slovenskej Paroubek (Fico) předvádí...
jj presne tak. Ale v jednom nemas pravdu. Mozeme si za to sami. Toho populistickeho k*kota volilo 40% naroda Rolling Eyes
ked sme sprosty tak nam treba
howg

P.S. no vy sa tam zas moc nevytahujte, neni to zas tak davno co u Vas rudy ziskali vo volbach 20% hlasov o_O (teda pokial ma pamat neklame)
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 6:52 pm

GT napsal:
Trancer napsal:
mno průser je, že oni se jí zase tak moc divit nemůžou. kdyby nebyli hovada (nic proti GT) tak si tam nechali Dzurindu, kterej jim posunul ekonomiku úplně jinam a za pár let jsme byli za nima...i tak maj daňovou svobodu docela dost před náma i s tim co tam ten slovenskej Paroubek (Fico) předvádí...
jj presne tak. Ale v jednom nemas pravdu. Mozeme si za to sami. Toho populistickeho k*kota volilo 40% naroda Rolling Eyes
ked sme sprosty tak nam treba
howg

P.S. no vy sa tam zas moc nevytahujte, neni to zas tak davno co u Vas rudy ziskali vo volbach 20% hlasov o_O (teda pokial ma pamat neklame)
já se taky nevytahuju, protož tady to neni ádná sranda...proto jsm začal s tim průserem...v další vládě by v tuhle chvíli byli komunisti z ČSSD a KSČM v čele s pumlíčem Paroubkem Sad
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:29 pm

Trancer napsal:
já se taky nevytahuju, protož tady to neni ádná sranda...proto jsm začal s tim průserem...v další vládě by v tuhle chvíli byli komunisti z ČSSD a KSČM v čele s pumlíčem Paroubkem Sad
z kaluze do blata Sad
najhorsie na tom je ze takymto kretenom kratkodobe vobec neklesaju preferencie o_O takze je docela mozne ze si ho (ficka) tento dementny narod zvoli aj o dalsie 2 roky vo volbach :S
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 10:36 am

Tak vše nejlpší Evě k narozenínám Very Happy Štěstí, zdraví, pokoj svatý Wink
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 11:11 am

HB Neo!
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 4:26 pm

vše nej sunny
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 10:25 pm

THXKUNDY!!!
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 10:46 pm

Taky vše nej NEO
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 1:07 am

taky taky !Cheers! Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Sponsored content





Svatky - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatky   Svatky - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svatky
Návrat nahoru 
Strana 12 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: