AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...

Goto down 
+4
Krieger
Joey
Trancer
Skull
8 posters
AutorZpráva
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 12:08 am

Ano, kdo se mnou dneska ral.. viděl, že sem největší lama pod sluncem Very Happy:D:D potřebuju trening.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 1:09 am

Skull napsal:
Ano, kdo se mnou dneska ral.. viděl, že sem největší lama pod sluncem Very Happy:D:D potřebuju trening.. lol!
tak to jsme dva...já byl dneska chvíli na serveru s RE a nějak mi oši zase utekli o kus dále Sad
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 1:38 am

no ja tma byl taky.. asi sme se minuli no
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 1:42 am

jj já tě tam zahlídnul když jsem koukal co se kde hraje...dokonce i Krieger přede mnou utek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 1:55 am

lol, potrebuju trening Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 2:27 am

Neo napsal:
lol, potrebuju trening Very Happy
I ty zamskovanej šmejde Very Happy GT tě prozradil...a máš po ptáku..i ty chudáku.. lol! afro Twisted Evil (u ale fakt to mělo bejt vtipný to co sem napsal !!!! )
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:41 am

Utek lol já odešel.... k utěku jsem neměl důvod Razz
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 11:17 am

Krieger napsal:
Utek lol já odešel.... k utěku jsem neměl důvod Razz
no to by teda důvod byl, pokud bys byl ve stejnym týmu jako já lol!
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 12:51 pm

Skull napsal:
Neo napsal:
lol, potrebuju trening Very Happy
I ty zamskovanej šmejde Very Happy GT tě prozradil...a máš po ptáku..i ty chudáku.. lol! afro Twisted Evil (u ale fakt to mělo bejt vtipný to co sem napsal !!!! )

Tak to si sa musel spatne pozerat. Neo ma zvykne porazit aj v tej najhorsej forme Very Happy ale inak gg ludia, az na to neustale nariekanie skulla Very Happy nevadi ze si lama, kazdy musi tym obdobim prejst =))

skor ma sklamal kriegi... Je vidno ze CSS vplyva na jeho aim s dost nestastnymi nasledkami Smile
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 2:18 pm

GT napsal:
Skull napsal:
Neo napsal:
lol, potrebuju trening Very Happy
I ty zamskovanej šmejde Very Happy GT tě prozradil...a máš po ptáku..i ty chudáku.. lol! afro Twisted Evil (u ale fakt to mělo bejt vtipný to co sem napsal !!!! )

Tak to si sa musel spatne pozerat. Neo ma zvykne porazit aj v tej najhorsej forme Very Happy ale inak gg ludia, az na to neustale nariekanie skulla Very Happy nevadi ze si lama, kazdy musi tym obdobim prejst =))

skor ma sklamal kriegi... Je vidno ze CSS vplyva na jeho aim s dost nestastnymi nasledkami Smile

ani ne jen nerad predy v alesserfate Cool
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 4:38 pm

az pak budete zase trenovat, tak mi reknete... Smile treba se stavim
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 9:40 pm

beztak sem nejlepší já Wink ..... jo a skulle jestli chces fakt naucit hrat tak ja te to klidne naucim, ale nic neni zadarmo Wink .... stačí mi 20Kč /hod Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Skynet

Skynet


Poeet p?íspivku : 712
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:54 pm

kofon napsal:
beztak sem nejlepší já Wink ..... jo a skulle jestli chces fakt naucit hrat tak ja te to klidne naucim, ale nic neni zadarmo Wink .... stačí mi 20Kč /hod Wink


Jaj ze kdyz to uz nefunguje tak uz za penize lol! No Kofe lol!
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:59 pm

Neposlouchej ho stačí se přihlásit do Impova rychlokurzu za cca 2500hodin z tebe udělám mistra kterej dá Nea levou rukou stačí mi pouze 19,50$ na hodinu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 12:38 am

Krieger napsal:
Neposlouchej ho stačí se přihlásit do Impova rychlokurzu za cca 2500hodin z tebe udělám mistra kterej dá Nea levou rukou stačí mi pouze 19,50$ na hodinu Very Happy

blbost emo ja znam tajemstvi opravdoveho lEET skillu...
3dny po 5 hodinach, 15euro za den, taze to mas 45 euro = 45*26,600 = 1197kč... pohoda... a mas nejlepsi cenu...
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 9:41 am

Neo napsal:
Krieger napsal:
Neposlouchej ho stačí se přihlásit do Impova rychlokurzu za cca 2500hodin z tebe udělám mistra kterej dá Nea levou rukou stačí mi pouze 19,50$ na hodinu Very Happy

blbost emo ja znam tajemstvi opravdoveho lEET skillu...
3dny po 5 hodinach, 15euro za den, taze to mas 45 euro = 45*26,600 = 1197kč... pohoda... a mas nejlepsi cenu...

Bacha na něj naučí tě cheatovat...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:23 am

jj to už vědi všichni dávno, že Neo ceatuje, ne? přece se nenecáš učit od někoho co se to nikdy nenaučil, tak musí podvádět lol!
Návrat nahoru Goto down
Skynet

Skynet


Poeet p?íspivku : 712
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:40 am

Sakra hosi vy jste drahy lol! Poradim nejlepsi je zacit hrat od zacatku a kde koliv kde to jde Wink lol!
Návrat nahoru Goto down
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:05 pm

C Very Happy udělám fintu s namaštěným kloboukem a nemáte na mě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 5:58 pm

Jirik napsal:
jj to už vědi všichni dávno, že Neo ceatuje, ne? přece se nenecáš učit od někoho co se to nikdy nenaučil, tak musí podvádět lol!

kurva jeste se naucit tak dobre "cheatovat" v counter striku jak v avp a nemam co hrat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 9:11 pm

Ja bejt tebou tak bych se stejne přihlasil do kurzu ke Kofonovi Wink ... věř mi vim o čem mluvim Wink on tě to fakt naučí Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 10:47 pm

kofon napsal:
Ja bejt tebou tak bych se stejne přihlasil do kurzu ke Kofonovi Wink ... věř mi vim o čem mluvim Wink on tě to fakt naučí Razz

no neviem, musis popracovat na marketingu... mna si nepresvedcil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:12 pm

GT napsal:
kofon napsal:
Ja bejt tebou tak bych se stejne přihlasil do kurzu ke Kofonovi Wink ... věř mi vim o čem mluvim Wink on tě to fakt naučí Razz

no neviem, musis popracovat na marketingu... mna si nepresvedcil Very Happy
no to je jasny že tebe ne Wink , tahle reklama je totiž zaměřená pouze na lidi kteří nejsou uplny začátečníci Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 1:54 pm

Hodil jsem tu par videi se starych casu tak se podivejte na ty moje hacky Razz
jinak skulle jetli to chces umet taky ma nabitka stale plati lol!

http://files.filefront.com/Neo+as+pulser+matchwmv/;9066995;/fileinfo.html
http://files.filefront.com/neo+as+sniper+matchavi/;9068921;/fileinfo.html

^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Empty
PříspěvekPředmět: Re: POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...   POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
POMOC, JA SE MSTARAA LAAMAAA...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» pomoc
» Pomoc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: