AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HDDs?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HDDs? Empty
PříspěvekPředmět: HDDs?   HDDs? Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 4:30 pm

ake mate skusenosti s novymi modelmi HDD?
Idem si kupovat novu 500vku nechce sa mi googlit a hladat recenzie/testy. U nas vo velkosklade mam na vyber z WD, Seagate, Hitachi a Samsung... Poslednemu menovamenu vyrobku moc neverim.

Teraz bezohladu na velkost cache a rychlost otacok (kedze ponuka tychto znaciek je znacne siroka a zahrna prakt. vsetky specifikacie) by som chcel vediet ake ma kto skusenosti hlavne s hlucnostou a spolahlivostou.

kedysi som kupoval maxtory ale nebol som spokojny hlavne koli hlucnosti. Kamarat mi radil ze bud SG alebo Hitachi a ze WD uz nie je to co to byvalo, no ale neviem co je na tom pravdy o_O

do HDDs sa az tak moc nevyznam tak ocenim kazdu radu, i ked jediny kto mi tu odpise bude asi Jirik Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HDDs? Empty
PříspěvekPředmět: Re: HDDs?   HDDs? Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 5:14 pm

GT napsal:
ake mate skusenosti s novymi modelmi HDD?
Idem si kupovat novu 500vku nechce sa mi googlit a hladat recenzie/testy. U nas vo velkosklade mam na vyber z WD, Seagate, Hitachi a Samsung... Poslednemu menovamenu vyrobku moc neverim.

Teraz bezohladu na velkost cache a rychlost otacok (kedze ponuka tychto znaciek je znacne siroka a zahrna prakt. vsetky specifikacie) by som chcel vediet ake ma kto skusenosti hlavne s hlucnostou a spolahlivostou.

kedysi som kupoval maxtory ale nebol som spokojny hlavne koli hlucnosti. Kamarat mi radil ze bud SG alebo Hitachi a ze WD uz nie je to co to byvalo, no ale neviem co je na tom pravdy o_O

do HDDs sa az tak moc nevyznam tak ocenim kazdu radu, i ked jediny kto mi tu odpise bude asi Jirik Very Happy
tak abych tě nezklamal Very Happy
Samsung jsem měl a byl to shit na reklamaci, ale všude je chválí, tak bych řek, že jsem měl jen smůlu a dostal jsem zmetek z výroby... mam už třetí generaci Seagate a nedám na ně dopustit. Disky ze skříně v podstatě nejsou slyšet vůbec, rychlost je taky slušná...dost jsem slyšel chválu na ty nové WD, ale ty jsem nikdy neměl, tak nevim. Ale pokud koupíš Seagate 7200.10, tak podle mýho nebudeš litovat. navíc maj ty 500GB 32MB cache a stojej jen asi o 200Kč víc...
prostě Seagatě rulez afro
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

HDDs? Empty
PříspěvekPředmět: Re: HDDs?   HDDs? Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 9:07 pm

GT napsal:
ake mate skusenosti s novymi modelmi HDD?
Idem si kupovat novu 500vku nechce sa mi googlit a hladat recenzie/testy. U nas vo velkosklade mam na vyber z WD, Seagate, Hitachi a Samsung... Poslednemu menovamenu vyrobku moc neverim.

Teraz bezohladu na velkost cache a rychlost otacok (kedze ponuka tychto znaciek je znacne siroka a zahrna prakt. vsetky specifikacie) by som chcel vediet ake ma kto skusenosti hlavne s hlucnostou a spolahlivostou.

kedysi som kupoval maxtory ale nebol som spokojny hlavne koli hlucnosti. Kamarat mi radil ze bud SG alebo Hitachi a ze WD uz nie je to co to byvalo, no ale neviem co je na tom pravdy o_O

do HDDs sa az tak moc nevyznam tak ocenim kazdu radu, i ked jediny kto mi tu odpise bude asi Jirik Very Happy
Mam 500GB Samsung pouzivanej jako externi disk .... mam ho asi tak pul roku nevim a zatim jede bez problému, je tichej ale docela hřeje Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HDDs? Empty
PříspěvekPředmět: Re: HDDs?   HDDs? Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 3:56 pm

rozmyslal som rozmyslal a nakoniec ked som tam dosiel tie SG ani WD uz nemali v tej specifikacii akej som chcel, (500gb, 16mb cache), mali uz len samsung a hitachi, tak som zobral hitachi :s vcera vecer som ho testoval a vyzera byt vpohode tichy jako srnka v lese... uz len tu spolahlivost budem testovat nasledujucich par rokov :p

dik za rady
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

HDDs? Empty
PříspěvekPředmět: Re: HDDs?   HDDs? Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 4:20 pm

GT napsal:
rozmyslal som rozmyslal a nakoniec ked som tam dosiel tie SG ani WD uz nemali v tej specifikacii akej som chcel, (500gb, 16mb cache), mali uz len samsung a hitachi, tak som zobral hitachi :s vcera vecer som ho testoval a vyzera byt vpohode tichy jako srnka v lese... uz len tu spolahlivost budem testovat nasledujucich par rokov :p

dik za rady
ttsss takova jasna volba samsung Razz za tohle dostanes antikyticku flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HDDs? Empty
PříspěvekPředmět: Re: HDDs?   HDDs? Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 4:41 pm

kofon napsal:
GT napsal:
rozmyslal som rozmyslal a nakoniec ked som tam dosiel tie SG ani WD uz nemali v tej specifikacii akej som chcel, (500gb, 16mb cache), mali uz len samsung a hitachi, tak som zobral hitachi :s vcera vecer som ho testoval a vyzera byt vpohode tichy jako srnka v lese... uz len tu spolahlivost budem testovat nasledujucich par rokov :p

dik za rady
ttsss takova jasna volba samsung Razz za tohle dostanes antikyticku flower
sunny jo tohle je ode dneška antikytička Exclamation Exclamation Exclamation a tohle je snad za sunny sunny sunny
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

HDDs? Empty
PříspěvekPředmět: Re: HDDs?   HDDs? Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 8:47 am

Tak to GL GT Very Happy sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Sponsored content





HDDs? Empty
PříspěvekPředmět: Re: HDDs?   HDDs? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HDDs?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: