AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 zvukový výstup na sluchátka

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
john par
Anonymní




zvukový výstup na sluchátka Empty
PříspěvekPředmět: zvukový výstup na sluchátka   zvukový výstup na sluchátka Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 2:27 pm

zkoušel jsem do počítače zapojovat sluchátka, zkusil jsem všechny výstupy a nefunguje to. Sad

pomozte prosím!
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

zvukový výstup na sluchátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: zvukový výstup na sluchátka   zvukový výstup na sluchátka Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 3:11 pm

john par napsal:
zkoušel jsem do počítače zapojovat sluchátka, zkusil jsem všechny výstupy a nefunguje to. Sad

pomozte prosím!

zkontroluj si ovladače jestli je máš nainstalovaný, nebo pokud ti dou reprobedny tak máš rozbitý sluchátka. Pokud ani jedno tak zkontroluj jestli to máš dobře zapojený. Tj jestli máš Zvukovou kartu nebo integrovanou na MB nebo jen přední výstup zapojený do MB. Takhle si to moc nespecifikoval, takže oti moc neporadím. Okoukni to a napiš jak si dopadl....
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

zvukový výstup na sluchátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: zvukový výstup na sluchátka   zvukový výstup na sluchátka Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 3:51 pm

takže sluchátka otestovat na mp3 přehrávači, věži nebo tak něčem.
dáváš je do panelu na přední straně case nebo vzadu do výstupů ze zukovky? *)
pokud dopředu musíš vzít manuál pro mother board a hledej zapojení I/O panelu - zkontroluj jestli je správně provedeno podle manuálu.
Pokud to chceš napojit vzadu, tak to prostě dej do dírky kde fungujou bedny. Pokud ti to nejde ani tak jsou dvě možnosti: sluchátka jsou špatný nebo je počítač křáp(na to bch doporučil skálu a hezk procítěnej hod šrotu na dno strže Very Happy )
Jinak ještě můžeš zkusit reinstall ovladačů, ale řek bych že buď máš milion let starou desku a prostě si nerozumí se sluchátkama nebo to rveš do předního panelu, ale na základní desce máš zkratovaný piny zvukovýho výstupu jackem, místo zapojení konektoru do přednío panelu.

*) pokud počítačům rozumíš jako moje sestry (pustíš si film, ale jen když někdo jinej nainstaluje kodeky apod.) tak doporučuju hledat někoho kdo PC trochu rozumí nebo návštěvu servisu Cool
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

zvukový výstup na sluchátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: zvukový výstup na sluchátka   zvukový výstup na sluchátka Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 4:31 pm

Trancer napsal:
pokud počítačům rozumíš jako moje sestry (pustíš si film, ale jen když někdo jinej nainstaluje kodeky apod Smile


Tak od čeho by měli brášku, že? Very Happy albino
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

zvukový výstup na sluchátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: zvukový výstup na sluchátka   zvukový výstup na sluchátka Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 4:49 pm

Envydius napsal:
Trancer napsal:
pokud počítačům rozumíš jako moje sestry (pustíš si film, ale jen když někdo jinej nainstaluje kodeky apod Smile


Tak od čeho by měli brášku, že? Very Happy albino
no ty taky maj, že... ale tak ne každý má tak skvělého a úžasného bratra jako jsem já Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

zvukový výstup na sluchátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: zvukový výstup na sluchátka   zvukový výstup na sluchátka Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 5:34 pm

Trancer napsal:
Envydius napsal:
Trancer napsal:
pokud počítačům rozumíš jako moje sestry (pustíš si film, ale jen když někdo jinej nainstaluje kodeky apod Smile


Tak od čeho by měli brášku, že? Very Happy albino
no ty taky maj, že... ale tak ne každý má tak skvělého a úžasného bratra jako jsem já Very Happy
lol! sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Sponsored content





zvukový výstup na sluchátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: zvukový výstup na sluchátka   zvukový výstup na sluchátka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zvukový výstup na sluchátka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: