AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zavřete oči...

Goto down 
+4
Krieger
kofon
GT
Trancer
8 posters
AutorZpráva
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 1:04 am

No jo. Myslel jsem že to s tou starou herkou doklepu až do vydání Colonial marines, ale v posledním týdnu se stalo několik věcí co mě připravily o radost z AvP.

Co si budem nalhávat, najít server kde se slušně hraje neni dneska možný. Maximálně nějaká private party, ale ta musí být s lidma u kterých nehrozí, že budou noobovat (viď Krigi Razz Very Happy ty hackere a nulo Very Happy ). Vzhledem k tomu, že se má AvP rodina o víkendu za celkem smutných okolností rozpadla a vzhledem k pár dalším věcem, které mě zbavily chuti do "AvP života" jsem se rozhodnul toho nechat.

Byly to krásné 4 roky vyvážené šílenou zlostí na tu hrozně zabugovanou, lagovo-noobovanou hrou Very Happy

Bylo mi ctí vás potkat. flower

Jak říká klasik: Bylo to krásné a bylo toho dost.
Pokud si pořídíte CoD potkáme se tam a pokud ne možná se setkáme na jaře až vyjde Colonial Marines.

Zavřete oči... 59Zavřete oči... 69Zavřete oči... 68Zavřete oči... 57Zavřete oči... 58

P.S. kdybych nebyl línej a dělal si screeny a zálohy, moh bych vám sem poslat top ten mejch nejlepších smrtí Very Happy nejlepší killy se datujou do dob, kdy FRAPS bylo jen zbožné přání a ADSL bylo v plenkách Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 1:57 am

"ved ty se vratis...
vy vsichni se vratite"

"jasne ze se vratime.."
"kdybys nezatvaral ani neodchazime"


co keby si tak prestal blbnut? este sme nedali odvetu na pulsku tongue
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 8:50 am

Dneska neni april ne?.......jo aha....Zrovna přišel z hospody Smile . Hlavně ho neberte vážně Very Happy

Jinak prosím o vysvětlení tohoto "Vzhledem k tomu, že se má AvP rodina o víkendu za celkem smutných okolností rozpadla" Smile .... děkuji

No a jinak tohle fakt nechápu Very Happy . Tyhle rozhodnutí mi nikdy nešli do hlavy Smile . Děla to spousta lidí a většina z nich stejně pak hraje dál Smile. Hele nikdy sem nepochopil jako co to znamená Very Happy. To prostě jako ze dne na den tu hru clovek smaže a řekne si dost? Very Happy Nechapu Very Happy . Proč proste si tu hru nenechat a zahrat si ji jednou za sto let a nechat to tak jak to je Very Happy. Proč nějaky zpravy typu konec a tak Very Happy. To fakt nemá smysl Smile .
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:20 am

kofon napsal:
Dneska neni april ne?.......jo aha....Zrovna přišel z hospody Smile . Hlavně ho neberte vážně Very Happy

Jinak prosím o vysvětlení tohoto "Vzhledem k tomu, že se má AvP rodina o víkendu za celkem smutných okolností rozpadla" Smile .... děkuji

No a jinak tohle fakt nechápu Very Happy . Tyhle rozhodnutí mi nikdy nešli do hlavy Smile . Děla to spousta lidí a většina z nich stejně pak hraje dál Smile. Hele nikdy sem nepochopil jako co to znamená Very Happy. To prostě jako ze dne na den tu hru clovek smaže a řekne si dost? Very Happy Nechapu Very Happy . Proč proste si tu hru nenechat a zahrat si ji jednou za sto let a nechat to tak jak to je Very Happy. Proč nějaky zpravy typu konec a tak Very Happy. To fakt nemá smysl Smile .

nn tohle je opravdu braný vážně (celej večer jsem nic nepil Wink fákt Very Happy )... hra jako taková už mě sere strašně dlouho. Já nevim jak vy, ale já si nevychutnam kill sniperkou, když to znamená, že do nepohybujícího se hráče musíš napálit 4 rány aby ses dostal přes ghosty (tohle jsme kdysi měřili s Akim a fakt až čtvrtá rána toho jeho Rykova dostala), střílet tři metry před hráče a doufat, že se to s laggem nějak srovná? To mě dost sere... Navíc po "rozpadu" 9th a s tim, že pořádná hra se na serverech odehraje jednou do týdne a to ještě bůh ví jestli...když vlezeš na server tak to tam vyypadá asi takhle: noob, hacker, macro, noob, macro, hacker...á támhle jsou dva noobové vedle sebe. Odtrhněte je někdo ať se nám tu nemnoží!

Už dlouho mě to na publicu neba a teď už se jinde nehraje...
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:44 am

ani neříkej že odcházíš!! každý se nakonec jednou vrátí koho avp chytilo toho jen tak nepustí Smile
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:53 am

kofon napsal:
To prostě jako ze dne na den tu hru clovek smaže a řekne si dost? Very Happy Nechapu Very Happy . Proč proste si tu hru nenechat a zahrat si ji jednou za sto let a nechat to tak jak to je Very Happy. Proč nějaky zpravy typu konec a tak Very Happy. To fakt nemá smysl Smile .
jj presne tak.

Jo je to avp, 7rokov stara hra, ma xy bugov, ghosty, lagg, noobov na servroch... ale co z toho ked ju vsetci tak milujeme? Ak si ju hral doteraz (tipujem minimalne 3-4roky) tak si si ju musel zamilovat, inak by si u nej tak dlho nevydrzal. A ked ju milujes... nie je co riesit Razz
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 11:35 am

Jiřan to použil jako další zámíňku na spam fóra Very Happy takže se nad tím jen pousměju Smile clown


Naposledy upravil Envy dne Thu Jul 17, 2008 11:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 6:08 pm

Trancer napsal:
kofon napsal:
Dneska neni april ne?.......jo aha....Zrovna přišel z hospody Smile . Hlavně ho neberte vážně Very Happy

Jinak prosím o vysvětlení tohoto "Vzhledem k tomu, že se má AvP rodina o víkendu za celkem smutných okolností rozpadla" Smile .... děkuji

No a jinak tohle fakt nechápu Very Happy . Tyhle rozhodnutí mi nikdy nešli do hlavy Smile . Děla to spousta lidí a většina z nich stejně pak hraje dál Smile. Hele nikdy sem nepochopil jako co to znamená Very Happy. To prostě jako ze dne na den tu hru clovek smaže a řekne si dost? Very Happy Nechapu Very Happy . Proč proste si tu hru nenechat a zahrat si ji jednou za sto let a nechat to tak jak to je Very Happy. Proč nějaky zpravy typu konec a tak Very Happy. To fakt nemá smysl Smile .

nn tohle je opravdu braný vážně (celej večer jsem nic nepil Wink fákt Very Happy )... hra jako taková už mě sere strašně dlouho. Já nevim jak vy, ale já si nevychutnam kill sniperkou, když to znamená, že do nepohybujícího se hráče musíš napálit 4 rány aby ses dostal přes ghosty (tohle jsme kdysi měřili s Akim a fakt až čtvrtá rána toho jeho Rykova dostala), střílet tři metry před hráče a doufat, že se to s laggem nějak srovná? To mě dost sere... Navíc po "rozpadu" 9th a s tim, že pořádná hra se na serverech odehraje jednou do týdne a to ještě bůh ví jestli...když vlezeš na server tak to tam vyypadá asi takhle: noob, hacker, macro, noob, macro, hacker...á támhle jsou dva noobové vedle sebe. Odtrhněte je někdo ať se nám tu nemnoží!

Už dlouho mě to na publicu neba a teď už se jinde nehraje...
Simtě ale lagy v avp byly celou dobu a vzdy budou Smile a proto mě to prave bavi Smile. Nic mě nepobaví víc než 7 ghostu na runnerovi a on mě pak zabije Smile .
NO a proc se teda rozpadli 9th?
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 6:38 pm

Mě ty lagy vždycky vytáčej neskutečně, ale stejně to pořád hraju Wink

No nic, měj se Trancle, občas sem zaskoč. Rád sem tě poznal. Pusu I love you


btw: Taky me zajima proc padli 9th
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
-SoNy-

-SoNy-


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 13. 06. 08

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 9:42 pm

Tak zdar, uvidíme se za tejden
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 9:52 pm

KoF napsal:
Mě ty lagy vždycky vytáčej neskutečně, ale stejně to pořád hraju Wink

No nic, měj se Trancle, občas sem zaskoč. Rád sem tě poznal. Pusu I love you


btw: Taky me zajima proc padli 9th

Jj taky jsem vás rád poznal Wink
Tebe s bratrem obzvlášť asi neznam nikoho kdo hraje tak fér jako vy dva Wink

Jinak co se 9th týče, tak long story short:
kvůli jednomu rekrutovi u nás byl trošku poplach, jeden náš člen řek, že sice nemá důkaz, ale ten rekrut je hajzl. Došlo to tak daleko, že řekl buď on nebo já. Kimbo mu řek, že nikoho nevyhodí kvůli pocitu a tak ten náš člen šel pryč (samo to nebyla úplně civilizovaná diskuse...). No ten rekrut asi za tejden hacknul soukromou část dD fora => kickban na všech našich serverech stránkách atd.
No a ten původní člen se po asi dvou tejdnec zeptal jestli se může vrátit když už se to vysvětlilo. Jenže ta hádka nebyla zapomenuta a v našem vedení to způsobilo "menší" rozepři => odešli asi všichni aktivní oficíři (což zároveň byli i všichni lidi co jsem tam měl nejradši) když nepočítám sebe v 9th zustali 4 aktivnější hráči. Aragon je mimo protože se dal na studia k práci navíc se stěhuje, takže má moc práce na to, aby se moh starat o klan...

jinak co se laggů týče, tak ty byly jsou a budou. Ale vyvažovalo je to, že byly na lidech se kterejma byla sranda. Dneska hraješ na serveru s jednim dobrym hráčem a dalšíma deseti noobama nebo hackerama... ztratil jsem radost z hraní a to je to důvod proč jsem tu hru měl. Ne fragy nebo dokazování si že jsem lepší než banda dětí co nezná pravidla...
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:25 pm

Trancer napsal:
KoF napsal:
Mě ty lagy vždycky vytáčej neskutečně, ale stejně to pořád hraju Wink

No nic, měj se Trancle, občas sem zaskoč. Rád sem tě poznal. Pusu I love you


btw: Taky me zajima proc padli 9th

Jj taky jsem vás rád poznal Wink
Tebe s bratrem obzvlášť asi neznam nikoho kdo hraje tak fér jako vy dva Wink

Jinak co se 9th týče, tak long story short:
kvůli jednomu rekrutovi u nás byl trošku poplach, jeden náš člen řek, že sice nemá důkaz, ale ten rekrut je hajzl. Došlo to tak daleko, že řekl buď on nebo já. Kimbo mu řek, že nikoho nevyhodí kvůli pocitu a tak ten náš člen šel pryč (samo to nebyla úplně civilizovaná diskuse...). No ten rekrut asi za tejden hacknul soukromou část dD fora => kickban na všech našich serverech stránkách atd.
No a ten původní člen se po asi dvou tejdnec zeptal jestli se může vrátit když už se to vysvětlilo. Jenže ta hádka nebyla zapomenuta a v našem vedení to způsobilo "menší" rozepři => odešli asi všichni aktivní oficíři (což zároveň byli i všichni lidi co jsem tam měl nejradši) když nepočítám sebe v 9th zustali 4 aktivnější hráči. Aragon je mimo protože se dal na studia k práci navíc se stěhuje, takže má moc práce na to, aby se moh starat o klan...

jinak co se laggů týče, tak ty byly jsou a budou. Ale vyvažovalo je to, že byly na lidech se kterejma byla sranda. Dneska hraješ na serveru s jednim dobrym hráčem a dalšíma deseti noobama nebo hackerama... ztratil jsem radost z hraní a to je to důvod proč jsem tu hru měl. Ne fragy nebo dokazování si že jsem lepší než banda dětí co nezná pravidla...

achjo to je pravda... málokdy na serveru poslední dobou potkám někoho normálního... ( o češích ani nemluvě ) Sad
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:32 pm

ale tak predpokladam ze forum neopoustis nebo snad ano?? Question
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:38 pm

Trancer napsal:
KoF napsal:
Mě ty lagy vždycky vytáčej neskutečně, ale stejně to pořád hraju Wink

No nic, měj se Trancle, občas sem zaskoč. Rád sem tě poznal. Pusu I love you


btw: Taky me zajima proc padli 9th

Jj taky jsem vás rád poznal Wink
Tebe s bratrem obzvlášť asi neznam nikoho kdo hraje tak fér jako vy dva Wink

Jinak co se 9th týče, tak long story short:
kvůli jednomu rekrutovi u nás byl trošku poplach, jeden náš člen řek, že sice nemá důkaz, ale ten rekrut je hajzl. Došlo to tak daleko, že řekl buď on nebo já. Kimbo mu řek, že nikoho nevyhodí kvůli pocitu a tak ten náš člen šel pryč (samo to nebyla úplně civilizovaná diskuse...). No ten rekrut asi za tejden hacknul soukromou část dD fora => kickban na všech našich serverech stránkách atd.
No a ten původní člen se po asi dvou tejdnec zeptal jestli se může vrátit když už se to vysvětlilo. Jenže ta hádka nebyla zapomenuta a v našem vedení to způsobilo "menší" rozepři => odešli asi všichni aktivní oficíři (což zároveň byli i všichni lidi co jsem tam měl nejradši) když nepočítám sebe v 9th zustali 4 aktivnější hráči. Aragon je mimo protože se dal na studia k práci navíc se stěhuje, takže má moc práce na to, aby se moh starat o klan...

jinak co se laggů týče, tak ty byly jsou a budou. Ale vyvažovalo je to, že byly na lidech se kterejma byla sranda. Dneska hraješ na serveru s jednim dobrym hráčem a dalšíma deseti noobama nebo hackerama... ztratil jsem radost z hraní a to je to důvod proč jsem tu hru měl. Ne fragy nebo dokazování si že jsem lepší než banda dětí co nezná pravidla...
Kdo chce psa bít hůl si najde Smile . takže kdo se chce u avp pobavit ten se pobaví Smile
a co se toho clanu týče tak to by mě ani nenapadlo že to ještě někdo bral tak vážně Very Happy . Každopadně rozhodnutí je na tvé straně Smile . rád sem tě poznal a doufám že se potkáme na chodbách nejlepší evropské školy Very Happy když už ne na chodbách leadworks Smile ale stejně si myslim že zase někdy i tam .)
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 11:16 pm

kofon napsal:
Trancer napsal:
KoF napsal:
Mě ty lagy vždycky vytáčej neskutečně, ale stejně to pořád hraju Wink

No nic, měj se Trancle, občas sem zaskoč. Rád sem tě poznal. Pusu I love you


btw: Taky me zajima proc padli 9th

Jj taky jsem vás rád poznal Wink
Tebe s bratrem obzvlášť asi neznam nikoho kdo hraje tak fér jako vy dva Wink

Jinak co se 9th týče, tak long story short:
kvůli jednomu rekrutovi u nás byl trošku poplach, jeden náš člen řek, že sice nemá důkaz, ale ten rekrut je hajzl. Došlo to tak daleko, že řekl buď on nebo já. Kimbo mu řek, že nikoho nevyhodí kvůli pocitu a tak ten náš člen šel pryč (samo to nebyla úplně civilizovaná diskuse...). No ten rekrut asi za tejden hacknul soukromou část dD fora => kickban na všech našich serverech stránkách atd.
No a ten původní člen se po asi dvou tejdnec zeptal jestli se může vrátit když už se to vysvětlilo. Jenže ta hádka nebyla zapomenuta a v našem vedení to způsobilo "menší" rozepři => odešli asi všichni aktivní oficíři (což zároveň byli i všichni lidi co jsem tam měl nejradši) když nepočítám sebe v 9th zustali 4 aktivnější hráči. Aragon je mimo protože se dal na studia k práci navíc se stěhuje, takže má moc práce na to, aby se moh starat o klan...

jinak co se laggů týče, tak ty byly jsou a budou. Ale vyvažovalo je to, že byly na lidech se kterejma byla sranda. Dneska hraješ na serveru s jednim dobrym hráčem a dalšíma deseti noobama nebo hackerama... ztratil jsem radost z hraní a to je to důvod proč jsem tu hru měl. Ne fragy nebo dokazování si že jsem lepší než banda dětí co nezná pravidla...
Kdo chce psa bít hůl si najde Smile . takže kdo se chce u avp pobavit ten se pobaví Smile
a co se toho clanu týče tak to by mě ani nenapadlo že to ještě někdo bral tak vážně Very Happy . Každopadně rozhodnutí je na tvé straně Smile . rád sem tě poznal a doufám že se potkáme na chodbách nejlepší evropské školy Very Happy když už ne na chodbách leadworks Smile ale stejně si myslim že zase někdy i tam .)

Já už v těch chodbách trávim dva roky a ještě sem ho nepotkal.... Možná jo, ale nepoznal sem ho. Tranclere hlaš se ke mně (černý boty DC s tkaničkama s červenejma hvezdickama, jo a už nemám dredy) Cool
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 3:00 am

Trancer napsal:
KoF napsal:
Mě ty lagy vždycky vytáčej neskutečně, ale stejně to pořád hraju Wink

No nic, měj se Trancle, občas sem zaskoč. Rád sem tě poznal. Pusu I love you


btw: Taky me zajima proc padli 9th

Jj taky jsem vás rád poznal Wink
Tebe s bratrem obzvlášť asi neznam nikoho kdo hraje tak fér jako vy dva Wink

Jinak co se 9th týče, tak long story short:
kvůli jednomu rekrutovi u nás byl trošku poplach, jeden náš člen řek, že sice nemá důkaz, ale ten rekrut je hajzl. Došlo to tak daleko, že řekl buď on nebo já. Kimbo mu řek, že nikoho nevyhodí kvůli pocitu a tak ten náš člen šel pryč (samo to nebyla úplně civilizovaná diskuse...). No ten rekrut asi za tejden hacknul soukromou část dD fora => kickban na všech našich serverech stránkách atd.
No a ten původní člen se po asi dvou tejdnec zeptal jestli se může vrátit když už se to vysvětlilo. Jenže ta hádka nebyla zapomenuta a v našem vedení to způsobilo "menší" rozepři => odešli asi všichni aktivní oficíři (což zároveň byli i všichni lidi co jsem tam měl nejradši) když nepočítám sebe v 9th zustali 4 aktivnější hráči. Aragon je mimo protože se dal na studia k práci navíc se stěhuje, takže má moc práce na to, aby se moh starat o klan...
9th Pirate??


citace :

jinak co se laggů týče, tak ty byly jsou a budou. Ale vyvažovalo je to, že byly na lidech se kterejma byla sranda. Dneska hraješ na serveru s jednim dobrym hráčem a dalšíma deseti noobama nebo hackerama... ztratil jsem radost z hraní a to je to důvod proč jsem tu hru měl. Ne fragy nebo dokazování si že jsem lepší než banda dětí co nezná pravidla...
takze s nami neni sranda? Sad
aj noobovia tu boli vzdy, teraz aj 6rokov dozadu. Keby sa kazdy zatal ako ty tak tu uz ozaj neostane ziadny skiller ;S nic to, ja musim ostat aby som udrzoval balans =P

take care at CoD, dufam ze zostanes pritomny aspon na fore
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 11:29 am

noo Jiřiku Very Happy opovaž se oppustit forum nebo ti budeme říkat Jiřan no jo ... to je ten co nepíše Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 12:38 pm

Krieger napsal:
noo Jiřiku Very Happy opovaž se oppustit forum nebo ti budeme říkat Jiřan no jo ... to je ten co nepíše Very Happy lol!
ne, budeme mu rikat hanackej kyselak Razz
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 1:19 pm

Budeme mu říkat Jiřad nadále, protože forum bude navštivovat dál. Psal že opustil od hraní AvP2 takže nvm co se tu plaší Smile ale stejnak se za čas vrátí, protože mu to bude chybět. Smile Tak bych te teda aspoň viděl já Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
-SoNy-

-SoNy-


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 13. 06. 08

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 3:18 am

nj jen kecal, jakobych to neřikal,dneska sem s nim hrál :p sice se schovával za nick Nublet_1 ale kdo by nepoznal pach hanáckýho kyseláka
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 6:25 pm

-SoNy- napsal:
nj jen kecal, jakobych to neřikal,dneska sem s nim hrál :p sice se schovával za nick Nublet_1 ale kdo by nepoznal pach hanáckýho kyseláka

Lol zapařená ři'tka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Sponsored content





Zavřete oči... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zavřete oči...   Zavřete oči... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zavřete oči...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: