AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádost o vstup do RE

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Žádost o vstup do RE Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o vstup do RE   Žádost o vstup do RE Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 4:00 pm

Tohle my bylo zasláno na mail Smile poslal to mě protože mu to nešlo dát na RE forum ( bohudík )

žádám o vstup do klanu ...klasika jsem vyhlašenej po cele planete 6let ..age 30...hraju deně a pro AVP 2 udělam pokut bude možno cokoliv ,,bye

No teda Very Happy to by byl přímo hřích ho nevzít lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Žádost o vstup do RE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o vstup do RE   Žádost o vstup do RE Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 4:42 pm

berem Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
-SoNy-

-SoNy-


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 13. 06. 08

Žádost o vstup do RE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o vstup do RE   Žádost o vstup do RE Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:22 pm

Krieger napsal:
Tohle my bylo zasláno na mail Smile poslal to mě protože mu to nešlo dát na RE forum ( bohudík )

žádám o vstup do klanu ...klasika jsem vyhlašenej po cele planete 6let ..age 30...hraju deně a pro AVP 2 udělam pokut bude možno cokoliv ,,bye

No teda Very Happy to by byl přímo hřích ho nevzít lol! lol!
rofl od koho to je Very Happy nepsal to jeden z těch retardů co si mysleli že střílíme přez zeď ?
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Žádost o vstup do RE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o vstup do RE   Žádost o vstup do RE Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:29 pm

-SoNy- napsal:
Krieger napsal:
Tohle my bylo zasláno na mail Smile poslal to mě protože mu to nešlo dát na RE forum ( bohudík )

žádám o vstup do klanu ...klasika jsem vyhlašenej po cele planete 6let ..age 30...hraju deně a pro AVP 2 udělam pokut bude možno cokoliv ,,bye

No teda Very Happy to by byl přímo hřích ho nevzít lol! lol!
rofl od koho to je Very Happy nepsal to jeden z těch retardů co si mysleli že střílíme přez zeď ?

Private Hudson - Takovej ten co zdraví Ahoj kamarádi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Žádost o vstup do RE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o vstup do RE   Žádost o vstup do RE Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 9:14 pm

Krieger napsal:
-SoNy- napsal:
Krieger napsal:
Tohle my bylo zasláno na mail Smile poslal to mě protože mu to nešlo dát na RE forum ( bohudík )

žádám o vstup do klanu ...klasika jsem vyhlašenej po cele planete 6let ..age 30...hraju deně a pro AVP 2 udělam pokut bude možno cokoliv ,,bye

No teda Very Happy to by byl přímo hřích ho nevzít lol! lol!
rofl od koho to je Very Happy nepsal to jeden z těch retardů co si mysleli že střílíme přez zeď ?

Private Hudson - Takovej ten co zdraví Ahoj kamarádi Very Happy
to mi nieco hovori, velmi matne...

mozes mu odpisat>
Dakujeme za Vasu ziadost, velmi si vazime Vas zaujem o vstup do nasho skromneho klanu. Bohuzial, koli strukturalnym zmenam a inym spektakularnym problemom vnutri klanu sme nuteni Vasu lakavu ziadost zamietnut.
S pozdravom
Vasi poddany [R*E] staff
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Žádost o vstup do RE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o vstup do RE   Žádost o vstup do RE Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 9:55 pm

GT napsal:
Krieger napsal:
-SoNy- napsal:
Krieger napsal:
Tohle my bylo zasláno na mail Smile poslal to mě protože mu to nešlo dát na RE forum ( bohudík )

žádám o vstup do klanu ...klasika jsem vyhlašenej po cele planete 6let ..age 30...hraju deně a pro AVP 2 udělam pokut bude možno cokoliv ,,bye

No teda Very Happy to by byl přímo hřích ho nevzít lol! lol!
rofl od koho to je Very Happy nepsal to jeden z těch retardů co si mysleli že střílíme přez zeď ?

Private Hudson - Takovej ten co zdraví Ahoj kamarádi Very Happy
to mi nieco hovori, velmi matne...

mozes mu odpisat>
Dakujeme za Vasu ziadost, velmi si vazime Vas zaujem o vstup do nasho skromneho klanu. Bohuzial, koli strukturalnym zmenam a inym spektakularnym problemom vnutri klanu sme nuteni Vasu lakavu ziadost zamietnut.
S pozdravom
Vasi poddany [R*E] staff

ok Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Žádost o vstup do RE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o vstup do RE   Žádost o vstup do RE Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 8:49 pm

\\\\\rofel
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o vstup do RE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o vstup do RE   Žádost o vstup do RE Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o vstup do RE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: