AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prosim pomloctemi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
banan




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 01. 09

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 12:19 am

Čau prosimvás mohli byste mi pomoct? De o to že když sem si nainstaloval avp2 tak sem chtěl skusit po multiplayeru a chtělo to po me cd-key vyskoušel sem skoro všecky a nefungujou mi prosimvás pošlete mi nějaky fungující cd-key na mail adzima4@seznam.cz. Moc děkuji když mi pošlete fungující cd-key nebo mi poradíte nějakou jinou možnost.
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:53 pm

banan napsal:
Čau prosimvás mohli byste mi pomoct? De o to že když sem si nainstaloval avp2 tak sem chtěl skusit po multiplayeru a chtělo to po me cd-key vyskoušel sem skoro všecky a nefungujou mi prosimvás pošlete mi nějaky fungující cd-key na mail adzima4@seznam.cz. Moc děkuji když mi pošlete fungující cd-key nebo mi poradíte nějakou jinou možnost.

Ach to šmelení.....

Banáne já myslim, že cd-key už ani neni potřeba, stahni si z www.saveavp2.ic.cz ten patch a zkus jestli to nepojede.

Já tedka nevim jak to je, je vypnutej master server takže multiplayer v klasicky hre nepujde, protoze nedokáže ověřit verzi, jak je to s cd key nevim, nezkoušel jsem Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 6:41 pm

jj nechce overit kluc ani verziu hry, lebo master server je off. Treba si:
1.manualne nainstalovat 1.0.9.6 patch (pokial je to nova instalacia hry)
http://aliensvspredator2.filefront.com/file/AvP2_Update_1096;8730

2.updatnut avp klienta podla toho navodu v KoFovom linku

Po tom to uz od teba ziadny CDkey pytat nebude. ale treba byt trpezlivy, kym v master search najde servre, chvilu to trva
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
banan




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 01. 09

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:16 pm

A prosim eště o jednu radu stahnul sem si the all seeing eye dal sem instal a píše mi to Couldn´t establish connection to server. Try again later. Prosim poradíte mi ešte stimhle?
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 9:13 pm

banan napsal:
A prosim eště o jednu radu stahnul sem si the all seeing eye dal sem instal a píše mi to Couldn´t establish connection to server. Try again later. Prosim poradíte mi ešte stimhle?

S All seeing eye nemám žádnou zkusenost, ale podle tý hlášky bych řekl, že se pokouší připojit na ten Master server, kterej je vypnutej...
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
banan




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 01. 09

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 9:33 pm

A nevýš nějaký jiný program?
Návrat nahoru Goto down
banan




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 01. 09

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 9:39 pm

A chtěl bych poděkovat už mi to de po multyplayeru moc díky Razz
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 1:30 am

banan napsal:
A chtěl bych poděkovat už mi to de po multyplayeru moc díky Razz

Není zač Cool
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
die4glory




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 12. 09

Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitimeMon Dec 28, 2009 6:47 pm

urobil som ten istý postup, aký som si tu prečítal... ale keď dám find internet games, tak mi nevyhľadá žiadny server... díky všetkým za rady (nainstaloval som si ten 1.0.9.6 patch a všetky tie kroky v kofovom postupe)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosim pomloctemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomloctemi   Prosim pomloctemi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prosim pomloctemi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Vítejte v novém foru klanu LF!-
Přejdi na: