AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 otvarame sampanske... *bum*

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 18, 2009 11:38 pm

jj ja tam tiez vidim podobu, dokonca z toho prveho obrazku sa mi zda ako keby sa usmieval Smile
"Petr" - to je suprove meno, dik ze si ho pomenovala po mne, to je pre mna cest Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 18, 2009 11:42 pm

GT napsal:
jj ja tam tiez vidim podobu, dokonca z toho prveho obrazku sa mi zda ako keby sa usmieval Smile
"Petr" - to je suprove meno, dik ze si ho pomenovala po mne, to je pre mna cest Very Happy

Ty jsi Peter ne Petr Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19, 2009 8:35 am

KoF napsal:
GT napsal:
jj ja tam tiez vidim podobu, dokonca z toho prveho obrazku sa mi zda ako keby sa usmieval Smile
"Petr" - to je suprove meno, dik ze si ho pomenovala po mne, to je pre mna cest Very Happy

Ty jsi Peter ne Petr Razz Razz Razz

Skynet se jmenuje Petr Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19, 2009 12:02 pm

Krieger napsal:
Speshelli napsal:
Envy napsal:
Speshelli napsal:
Envy napsal:
Speshelli napsal:
Ona to bude asi artworkováá náávnada Very Happy
Udajne je to ze spanelskýýho magazíínu PlayMania, kde se objevily prvníí obráázky a nejáákýý info.

Btw co špunt? Smile

To se musíís zeptat GTho, on otvííral sampáááňo ROFL! :p

lol! myslím organického špunta Very Happy ale dobře ty Very Happy

Dobre ja to teda práásknu Very Happy Pro ostatníí by tohle nedáávalo smysl, i kdyz by se to dalo vytusit :p
Presne pred 2-ma mesíícema se mi narodil kráásnej chlapecek! Mel 3,44Kg a 51cm, vsechno probehlo bez komplikacíí Smile

jee tak to ti moc gratuluju... Smile to jsi měla napsat dřív Very Happy ne až po 2 měsících Smile flower

Díííky a velkou modrou kytku máás vííc nahore Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19, 2009 12:07 pm

Envy napsal:
Pěknej Smile po tobě, btw já to věděl od třetího měsíce? Smile

Thx flower
Odkdy presne nevíím, ale spíís pozdeji Smile Jestli máás historii, tak to muzes najíít.
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19, 2009 12:17 pm

KoF napsal:
Speshelli napsal:
Dííííky vsem


Jen pro zajíímavost....prvníí obráázek je 3D ultrazvuk ve 25. týýdnu (mel 700 gramu), druhej je 5 - tej den po narozeníííí. Muzete porovnat, jak jsou si podobny. Je mi jasny, ze velkou podobnost v tom vidíím asi jenom ja, protoze ho znáám ze vsech uhlu a navííc se na jednéé fotce usmííváá a na druhéé ne. Ale pri trose dobréé vule v tom podobnost budete videt taky Very Happy


Já tam vidim dokonce podobnost s tebou Cool Razz

Jinak jaktože sis to takhle škudlila a ani se nepochlubila? A jestli řikáš, že měli i tvojí kamarádi podobnou reakci jako já, tak ses asi ani nepochlubila jim.. pirat

Každopádně bylo to pro mě pekelný překvapení na který jsem vůbec nebyl připravenej
Very Happy

Necekala jsem, ze tam nekdo uvidíí vubec nejáákou podobnost, takze n1!
Pochlubila bych se, ale to by me nesmelo icq a msn stváát se spamem,...takze jsem byla a jsem pouze na Xfiru, Skypu a tam zase nejsi ty :p
Co se týýkáá kamaráádu, tak to byl test jejich dedukce Very Happy Ale v 7 - méém mesííci uz to bylo videt, do téé doby si asi rikali, ze jsem pribrala Very Happy
Ne váázne, vedeli to celkem brzo, protoze jsem nepila alkohol Very Happy
Pekelnýý prekvapeníí mi jdou dobre Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19, 2009 12:22 pm

GT napsal:
jj ja tam tiez vidim podobu, dokonca z toho prveho obrazku sa mi zda ako keby sa usmieval Smile
"Petr" - to je suprove meno, dik ze si ho pomenovala po mne, to je pre mna cest Very Happy

Taky n1 za videníí podoby!
Kdyby jsi cetl muj prííspevek do konce, tak tam dokonce i píísu, ze se usmííváá :p On se casto usmííváá, ale kdyz máám fotáák v ruce, tak samo ne grrrr Very Happy
Neníí zac, píísmenko sem píísmenko tam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19, 2009 12:23 pm

Envy napsal:
KoF napsal:
GT napsal:
jj ja tam tiez vidim podobu, dokonca z toho prveho obrazku sa mi zda ako keby sa usmieval Smile
"Petr" - to je suprove meno, dik ze si ho pomenovala po mne, to je pre mna cest Very Happy

Ty jsi Peter ne Petr Razz Razz Razz

Skynet se jmenuje Petr Smile

Aháá, proto rikal, ze máám dobrej vkus na jmééna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19, 2009 2:28 pm

KoF napsal:
GT napsal:
jj ja tam tiez vidim podobu, dokonca z toho prveho obrazku sa mi zda ako keby sa usmieval Smile
"Petr" - to je suprove meno, dik ze si ho pomenovala po mne, to je pre mna cest Very Happy

Ty jsi Peter ne Petr Razz Razz Razz
detailista ;p
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19, 2009 11:42 pm

Kurník Helčo to mě neser!! Já jsem z toho uplně vedle, připoj se někdy na MSN Very Happy


btw: Kdy bude svatba? Cool
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 20, 2009 11:02 am

KoF napsal:
Kurník Helčo to mě neser!! Já jsem z toho uplně vedle, připoj se někdy na MSN Very Happy


btw: Kdy bude svatba? Cool

Ale víís co je moznýý? Ze i kdybych ti to rekla, tak by jsi mi neveril, jako tvuj bratr Very Happy (to je jedna ze slííbených reakcíí Very Happy ...neníí to uplne useklýý, at je tam trochu pointa).


SPESHElli ‎(17:14):
no ta prvníí vysokáá byla uz pred 2 - ma rokama

Kofon ‎(17:15):
Jo ty vlastně už nejsi takové mladé ptáče

SPESHElli ‎(17:15):
lol no 25 na krku
jak se vede btw?

Kofon ‎(17:16):
no zkousky no znáš to

Kofon ‎(17:17):
25 na krku???? Sakra Very Happy... mužu ti říkat mami?

SPESHElli ‎(17:17):
kdyz chces lol

Kofon ‎(17:17):
Tak jak je jinak mami? Pořád hraješ avp?

SPESHElli ‎(17:19):
uz ee ty? jinak ted deláám jednu zkousku za druhou, at stihnu co nejvííc nez bude na svete ocekáávanej príírustek

Kofon ‎(17:21):
Very Happy ach jo tenhle humor mi chyběl Very Happy . No ja ty zkoušky měl taky docela nasázený ale dvě sem dal ze semestru takže mi to prořídlo…
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 20, 2009 11:05 am

Jeste tu máám jednu, pointa predtíím nebyla, tak se omezíím pouze na páár ráádku Very Happy

Uživatel SPΞSHΞlli říká (21:00):
a cekáám príírustek

Uživatel XxX říká (21:01):
jaký přírustek?

Uživatel SPΞSHΞlli říká (21:02):
malej Very Happy

Uživatel XxX říká (21:02):
psa?

Uživatel SPΞSHΞlli říká (21:03):
doufáám, ze ne Very Happy

Uživatel SPΞSHΞlli říká (21:03):
no mimco prece :p

Uživatel XxX říká (21:04):
jako tvoje?

Uživatel SPΞSHΞlli říká (21:04):
doufáám, ze jo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 20, 2009 11:12 am

Já jsem to bráchovi včera řikal, a divil se Laughing

btw: kdyby ti na fejsbůku psala nějaká cizí holka, tak je to moje přítelkyně, protože já nemám fejsbůk Wink
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21, 2009 2:19 pm

KoF napsal:
Já jsem to bráchovi včera řikal, a divil se Laughing

btw: kdyby ti na fejsbůku psala nějaká cizí holka, tak je to moje přítelkyně, protože já nemám fejsbůk Wink

*M.A*Lady*Hella* uz prijala [CZ][KAS]KoFa Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21, 2009 6:05 pm

Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21, 2009 7:56 pm

Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21, 2009 8:20 pm

KoF napsal:
Speshelli napsal:
cheers http://www.gamesport.cz/hn-novy-teaser-a-trojice-screenu-pro-avp-3.html cheers

Celkem krátké Surprised

Nebud rozezranej, máás tam i obráázky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21, 2009 10:49 pm

Speshelli napsal:

*M.A*Lady*Hella* uz prijala [CZ][KAS]KoFa Very Happy

Jako za starejch časů Cool
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 22, 2009 6:59 pm

KoF napsal:
Speshelli napsal:

*M.A*Lady*Hella* uz prijala [CZ][KAS]KoFa Very Happy

Jako za starejch časů Cool

Skoda, ze se to tak rozpadlo. Nikdo se ted neháádáá apod. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 22, 2009 9:55 pm

mate ještě vubec někdo kontakt s avp světem? ja už nemám ani GSA ani Xfire a dokonce ani avp, kolik jede ještě serverů a kolik lidí hraje?
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 23, 2009 11:01 am

Krieger napsal:
mate ještě vubec někdo kontakt s avp světem? ja už nemám ani GSA ani Xfire a dokonce ani avp, kolik jede ještě serverů a kolik lidí hraje?

Uz moc ee, obcas si sice zahraju, ale záádnáá slááva. Se serverama je to bíída, vecer je jich kolem 40 - ti (ted jich tu máám jenom 28 Shocked ).
Od Jirííka víím, ze Wind rozjel 2v2 stagg tournament. O nicem jinýým nevíím.
Jak to, ze nemáás Xfire?! Vyber si, bud si stááhnes Xfire, nebo gaťata a otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Sado
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 23, 2009 11:17 am

Speshelli napsal:
Krieger napsal:
mate ještě vubec někdo kontakt s avp světem? ja už nemám ani GSA ani Xfire a dokonce ani avp, kolik jede ještě serverů a kolik lidí hraje?

Uz moc ee, obcas si sice zahraju, ale záádnáá slááva. Se serverama je to bíída, vecer je jich kolem 40 - ti (ted jich tu máám jenom 28 Shocked ).
Od Jirííka víím, ze Wind rozjel 2v2 stagg tournament. O nicem jinýým nevíím.
Jak to, ze nemáás Xfire?! Vyber si, bud si stááhnes Xfire, nebo gaťata a otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Sado

tak na tyhle praktiky ja teda moc nejsem Very Happy no uvidime ještě co stahnu Very Happy a co hrajete kromě avp? já si občas pustím MTW 2 nebo CSS ale to fakt tak odehraju max hodinku týdně... není čas maturita a spousta jinych lepších činností než být u PC Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 23, 2009 7:38 pm

Krieger napsal:


tak na tyhle praktiky ja teda moc nejsem Very Happy no uvidime ještě co stahnu Very Happy a co hrajete kromě avp? já si občas pustím MTW 2 nebo CSS ale to fakt tak odehraju max hodinku týdně... není čas maturita a spousta jinych lepších činností než být u PC Laughing

Já na tyhle praktiky zase jsem Twisted Evil Twisted Evil

Občas zapnu Xfire a kouknu se kolik jede serverů, ale už moc lidí nehraje...

Ale sky-pl jede furt Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 24, 2009 4:49 pm

Krieger napsal:
Speshelli napsal:
Krieger napsal:
mate ještě vubec někdo kontakt s avp světem? ja už nemám ani GSA ani Xfire a dokonce ani avp, kolik jede ještě serverů a kolik lidí hraje?

Uz moc ee, obcas si sice zahraju, ale záádnáá slááva. Se serverama je to bíída, vecer je jich kolem 40 - ti (ted jich tu máám jenom 28 Shocked ).
Od Jirííka víím, ze Wind rozjel 2v2 stagg tournament. O nicem jinýým nevíím.
Jak to, ze nemáás Xfire?! Vyber si, bud si stááhnes Xfire, nebo gaťata a otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Sado

tak na tyhle praktiky ja teda moc nejsem Very Happy no uvidime ještě co stahnu Very Happy a co hrajete kromě avp? já si občas pustím MTW 2 nebo CSS ale to fakt tak odehraju max hodinku týdně... není čas maturita a spousta jinych lepších činností než být u PC Laughing

Taky už moc nepařím, sice mi celej den jede PC ale to perma DL Smile jinak sem hospoda-škola-hospoda-prace .... takže taky není moc času a AvP2 sem naosledy zapl před fiha ani nvm 5 měsíců to už bude
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 31, 2009 2:31 am

Speshelli napsal:
Krieger napsal:
mate ještě vubec někdo kontakt s avp světem? ja už nemám ani GSA ani Xfire a dokonce ani avp, kolik jede ještě serverů a kolik lidí hraje?

Uz moc ee, obcas si sice zahraju, ale záádnáá slááva. Se serverama je to bíída, vecer je jich kolem 40 - ti (ted jich tu máám jenom 28 Shocked ).
Od Jirííka víím, ze Wind rozjel 2v2 stagg tournament. O nicem jinýým nevíím.
Jak to, ze nemáás Xfire?! Vyber si, bud si stááhnes Xfire, nebo gaťata a otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Sado

2v2 stagg tournament? lol? to myslis vazne? teraz ked to uz nikto nehra? ;p
mna serie hlavne to ze nikto nehra survivra. tych par ludi co byva na avp je obvykle zhromazdenych na 1-2 TDM servroch ;S teda neviem aka je situacia teraz, tiez som to hral naposledy niekedy v zime
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Sponsored content





otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: otvarame sampanske... *bum*   otvarame sampanske... *bum* - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
otvarame sampanske... *bum*
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: