AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pro pobaveni

Goto down 
+5
Helli
GT
Trancer
Richard.cz
Krieger
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 2:01 pm

Tento hovor se skutecne stal nazor si udelejte sami..Very Happy
Usvit jeblých - Richard

Private Hudson: no to je dno jsem už v LF
Private Hudson: jako kapitan
Úsvit Jeblých: jo? Smile
Private Hudson: mam 5hvězd
Private Hudson: řikej mi pls pane
Private Hudson: a salutuj
Private Hudson: mi
Úsvit Jeblých: lol
Private Hudson: ok
Úsvit Jeblých: lol

Pak jsme si rekli ze si z nej udelame srandu

Úsvit Jeblých: seš v LF, mám ti vyřídit že heslo serveru je "lama" a heslo pro ontrolu nad serverem je "ja kokot"
Private Hudson: tohler nini sranda
Úsvit Jeblých: sory "jakokot" je heslo sc
Private Hudson: chošanku
Private Hudson: mohl by ses dodtat i do maleru
Úsvit Jeblých: proč? xD
Úsvit Jeblých: A do jakýho?
...
Private Hudson: ten klič
Private Hudson: mrně
|LF|-Imperator.exe: pw je lama
Private Hudson: really

idiot - uz vcera jsem ho chtel dat do banlistu ale nemuzu z nej ...Very Happy
no comment - uz po nekolikaty se vydava za clena LF
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 2:03 pm

lol! lol! co k tomu říct lol!
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 2:51 pm

Pro pobaveni Screenshot78aa2

owned.... kdyz ho da i bracha tak ... lol
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 3:47 pm

Krieger napsal:
Pro pobaveni Screenshot78aa2

owned.... kdyz ho da i bracha tak ... lol
to vypadá na několikahodinovou partii lol!
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 4:17 pm

tento private hudson (nepoznam ho) si ma pridal par dni dozadu na xfire ani neviem odkial ma moju addy, rozpravali sme sa o avp a hovoril mi ze ma 28 rokov O_o taketo nieco by som od dospeleho necakal tongue

hovoril ze chce joinut nejaky klan (toz som nevedel co sa zneho vykluje) som mu poradil LF O_o .. tak tymto sa vam oficialne omlouvam Smile
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 4:55 pm

byla to partie nez pvt odesel...cca 5 - 10 minut...

lol Gt nevedel jsem ze i tebe kontaktoval mels mu poradit radsi treba sg1 v cele se sasou Very Happy tam by ho vzali...

jak vidis ne vzdy jde inteligence s vekem... to ze je stary pro me neznamena vubec nic dulezitejsi je jak se chova.. to jak hraje je vedlejsi...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 5:21 pm

Krieger napsal:
byla to partie nez pvt odesel...cca 5 - 10 minut...

lol Gt nevedel jsem ze i tebe kontaktoval mels mu poradit radsi treba sg1 v cele se sasou Very Happy tam by ho vzali...

jak vidis ne vzdy jde inteligence s vekem... to ze je stary pro me neznamena vubec nic dulezitejsi je jak se chova.. to jak hraje je vedlejsi...
Ono To (Šašek) ještě existuje? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 6:57 pm

Bohužel Jirko Sad Very Happy, bohužel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 7:54 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Ono To (Šašek) ještě existuje? Very Happy Very Happy Very Happy

Existuje a dokonce tam funguje i náávstevníí kniha, coz mi pripomíínáá, ze by tam mohl Lucifer zase neco peknýýho napsáát Pro pobaveni Smajlik186

Private Hudsona máám na ICQ (kterýý ted moc nepouzííváám) a na Xfiru. Ze máá 28 mi tvrdil taky a to dokonce dvakráát (ptala jsem se ho pro jistotu po nejáákéé dobe znovu, kdyby treba kecal a zapomnel kolik mi rikal, ze máá let Very Happy ). Ale rekla bych (napsala bych Very Happy), ze to nemyslel váázne, delal si srandu, nebo to aspon neodpovíídáá tomu, kdyz si psal se mnou. Hráála jsem s níím jen survivor, byl tak prumer a nebo mel jen svetlou chvilku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 9:15 pm

No ja nevim jestli je sranda otravovat se stejnou veci...
opakovany vtip neni vtipem... a kdyz ho nekdo opakuje 5krat tak ... slova dochazeji...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 9:20 pm

Krieger napsal:
No ja nevim jestli je sranda otravovat se stejnou veci...
opakovany vtip neni vtipem... a kdyz ho nekdo opakuje 5krat tak ... slova dochazeji...
teď jsem mimo(ň) lol!
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 9:24 pm

ja proti nemu nic nemam ale kdyz prijde na server a zacne hazet nady na vsechny strany a 10 lidi si mi stezuje at ho kicknu no tak ho proste kicknu... a to mi jeste rekne jakej je borec kdyz da 20 fragu z nadelauncheru... no a kdyz ho kicknu kdo je ten spatnej zase ja... njn ma se chovat normalne...
pokud de nebude chovat normalne tak se s nim odmitam bavit i kdyby mu bylo treba 50...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 9:58 pm

Krieger napsal:
ja proti nemu nic nemam ale kdyz prijde na server a zacne hazet nady na vsechny strany a 10 lidi si mi stezuje at ho kicknu no tak ho proste kicknu... a to mi jeste rekne jakej je borec kdyz da 20 fragu z nadelauncheru... no a kdyz ho kicknu kdo je ten spatnej zase ja... njn ma se chovat normalne...
pokud de nebude chovat normalne tak se s nim odmitam bavit i kdyby mu bylo treba 50...

Ja se ho nezastááváám, reaguju POUZE na ten rozhovor, co jste tu dali. To, ze naduje je samo na kick a nechapu proc bys mel býýt zato spatnééj, naopak........ kdyby mu bylo 51, tak uz jo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 10:09 pm

Krieger napsal:
ja proti nemu nic nemam ale kdyz prijde na server a zacne hazet nady na vsechny strany a 10 lidi si mi stezuje at ho kicknu no tak ho proste kicknu... a to mi jeste rekne jakej je borec kdyz da 20 fragu z nadelauncheru... no a kdyz ho kicknu kdo je ten spatnej zase ja... njn ma se chovat normalne...
pokud de nebude chovat normalne tak se s nim odmitam bavit i kdyby mu bylo treba 50...
Nevim jestli si byl někdy u nás na Leadu, ale jestli jo, tak pochopíš, že jeden debil (sebevětší) je lepší než deset malejch kreténů, který nevědi co je sk lol! lol! lol! mlátil bych je traverzou do hlavy Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 10:19 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Nevim jestli si byl někdy u nás na Leadu, ale jestli jo, tak pochopíš, že jeden debil (sebevětší) je lepší než deset malejch kreténů, který nevědi co je sk lol! lol! lol! mlátil bych je traverzou do hlavy Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

To radsi ocasem..... aliena? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 10:31 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Nevim jestli si byl někdy u nás na Leadu, ale jestli jo, tak pochopíš, že jeden debil (sebevětší) je lepší než deset malejch kreténů, který nevědi co je sk lol! lol! lol! mlátil bych je traverzou do hlavy Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

To radsi ocasem..... aliena? Very Happy

nn pořádná kovová traverza ještě nikdy nic nepokazila lol!
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 1:11 am

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Nevim jestli si byl někdy u nás na Leadu, ale jestli jo, tak pochopíš, že jeden debil (sebevětší) je lepší než deset malejch kreténů, který nevědi co je sk lol! lol! lol! mlátil bych je traverzou do hlavy Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

To radsi ocasem..... aliena? Very Happy

no...ocasem... (do) aliena mozna tak flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 9:22 am

FriE[N]D.DLL napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Nevim jestli si byl někdy u nás na Leadu, ale jestli jo, tak pochopíš, že jeden debil (sebevětší) je lepší než deset malejch kreténů, který nevědi co je sk lol! lol! lol! mlátil bych je traverzou do hlavy Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

To radsi ocasem..... aliena? Very Happy

no...ocasem... (do) aliena mozna tak flower

jezisi lol santa
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 9:23 am

jinak muj nazor je vam jasny...
kazdopadne nebanovat, a priste jak bude s nim pokec tak me zavolejte, chcu se taky pobavit a zasmat Smile
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:38 am

Neo napsal:
jinak muj nazor je vam jasny...
kazdopadne nebanovat, a priste jak bude s nim pokec tak me zavolejte, chcu se taky pobavit a zasmat Smile
Chceš uspořádat takové posezení a když nepomůže, přistoupit k nátlakové letákové kampani? lol!
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 12:00 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Chceš uspořádat takové posezení a když nepomůže, přistoupit k nátlakové letákové kampani? lol!
ee, zavolame kofajka a verma a ti mu daju lekciu z meatspinu =)
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 12:05 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Krieger napsal:
ja proti nemu nic nemam ale kdyz prijde na server a zacne hazet nady na vsechny strany a 10 lidi si mi stezuje at ho kicknu no tak ho proste kicknu... a to mi jeste rekne jakej je borec kdyz da 20 fragu z nadelauncheru... no a kdyz ho kicknu kdo je ten spatnej zase ja... njn ma se chovat normalne...
pokud de nebude chovat normalne tak se s nim odmitam bavit i kdyby mu bylo treba 50...
Nevim jestli si byl někdy u nás na Leadu, ale jestli jo, tak pochopíš, že jeden debil (sebevětší) je lepší než deset malejch kreténů, který nevědi co je sk lol! lol! lol! mlátil bych je traverzou do hlavy Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

lol!
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 8:50 pm

-(OcS)-Jirik napsal:

Chceš uspořádat takové posezení .........

To zní hezky ...... tak kdy?
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:04 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Neo napsal:
jinak muj nazor je vam jasny...
kazdopadne nebanovat, a priste jak bude s nim pokec tak me zavolejte, chcu se taky pobavit a zasmat Smile
Chceš uspořádat takové posezení a když nepomůže, přistoupit k nátlakové letákové kampani? lol!

a kdyz ani to nepomuze tak tricka s napisem, blbci ven!!!, blbec na server? - ne dekuji albino
lol!
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:17 pm

Neo napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Neo napsal:
jinak muj nazor je vam jasny...
kazdopadne nebanovat, a priste jak bude s nim pokec tak me zavolejte, chcu se taky pobavit a zasmat Smile
Chceš uspořádat takové posezení a když nepomůže, přistoupit k nátlakové letákové kampani? lol!

a kdyz ani to nepomuze tak tricka s napisem, blbci ven!!!, blbec na server? - ne dekuji albino
lol!
říkejte si tomu extrém lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pro pobaveni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro pobaveni   Pro pobaveni Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pro pobaveni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: