AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KONEC Ori jako klanu....

Goto down 
+3
Krieger
Joey
Skull
7 posters
AutorZpráva
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 5:26 pm

Takže jak už říká nadpis , tak Ori skončili jako klan , dál to bude jen hráčská komunita... takže dík za matche co sem si zarál s členama ( i když byl jenom jeden Very Happy ) a když mi na ICQ napíšešte tak si sváma rád match dám nebo asppoň zahraju :-)
P.S.: pro deepa , já sem skončil s hranim avp , ale ty si klan rušit nemusel.
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 1:37 am

jste to moc dlouho nevydrzeli... Neutral
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 1:48 pm

sakra vzdyt ste ani poradne nezacali....
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 1:56 pm

No ... tak jen do mě ...
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 1:58 pm

Proc ? vzdyt za nic nemuzes ne...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 2:47 pm

Vpodstatě jo , odešel sem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 2:58 pm

A proc?
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 4:08 pm

Protže mě avp přestalo bavit prostě upě .. tak sem se na to vysral a On kvůli tomu ükončil klan lol. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 4:38 pm

Skull napsal:
Protže mě avp přestalo bavit prostě upě .. tak sem se na to vysral a On kvůli tomu ükončil klan lol. Very Happy
ale no tak... urcite mel vice duvodu... neber si to tak...
treba se za nejaky cas potkame v jiny hre bounce
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 4:47 pm

Neo napsal:
Skull napsal:
Protže mě avp přestalo bavit prostě upě .. tak sem se na to vysral a On kvůli tomu ükončil klan lol. Very Happy
ale no tak... urcite mel vice duvodu... neber si to tak...
treba se za nejaky cas potkame v jiny hre bounce
jsem pro..co třeba turnaj piškvorek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 7:29 pm

Neo napsal:
Skull napsal:
Protže mě avp přestalo bavit prostě upě .. tak sem se na to vysral a On kvůli tomu ükončil klan lol. Very Happy
ale no tak... urcite mel vice duvodu... neber si to tak...
treba se za nejaky cas potkame v jiny hre bounce
Mám pocit že to kvůli mě je mno , ale co :-) skončil sme v jeho ignoru lol Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 7:39 pm

Skull napsal:
Neo napsal:
Skull napsal:
Protže mě avp přestalo bavit prostě upě .. tak sem se na to vysral a On kvůli tomu ükončil klan lol. Very Happy
ale no tak... urcite mel vice duvodu... neber si to tak...
treba se za nejaky cas potkame v jiny hre bounce
Mám pocit že to kvůli mě je mno , ale co :-) skončil sme v jeho ignoru lol Very Happy
o kom se to tu porád bavíte? Very Happy Very Happy Very Happy ne, co s tim naděláš? přece nebudeš hrát něco co tě nebaví? děláš to pro zábavu, ne pro peníze...tead aspoň doufám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 8:15 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Skull napsal:
Neo napsal:
Skull napsal:
Protže mě avp přestalo bavit prostě upě .. tak sem se na to vysral a On kvůli tomu ükončil klan lol. Very Happy
ale no tak... urcite mel vice duvodu... neber si to tak...
treba se za nejaky cas potkame v jiny hre bounce
Mám pocit že to kvůli mě je mno , ale co :-) skončil sme v jeho ignoru lol Very Happy
o kom se to tu porád bavíte? Very Happy Very Happy Very Happy ne, co s tim naděláš? přece nebudeš hrát něco co tě nebaví? děláš to pro zábavu, ne pro peníze...tead aspoň doufám Very Happy
O rommiem Very Happy lol nj pravda, ale zase taky to není jen tak to hrát v klanu žeano :-)
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 10:42 pm

Skull napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Skull napsal:
Neo napsal:
Skull napsal:
Protže mě avp přestalo bavit prostě upě .. tak sem se na to vysral a On kvůli tomu ükončil klan lol. Very Happy
ale no tak... urcite mel vice duvodu... neber si to tak...
treba se za nejaky cas potkame v jiny hre bounce
Mám pocit že to kvůli mě je mno , ale co :-) skončil sme v jeho ignoru lol Very Happy
o kom se to tu porád bavíte? Very Happy Very Happy Very Happy ne, co s tim naděláš? přece nebudeš hrát něco co tě nebaví? děláš to pro zábavu, ne pro peníze...tead aspoň doufám Very Happy
O rommiem Very Happy lol nj pravda, ale zase taky to není jen tak to hrát v klanu žeano :-)

kdyz te hra bere tak je to jen tak... Razz
proste veci ktere mam rad delam s velkym zaujetim ne? ... mas to rad... rad hrajes... a tak je to i v zivote, ne jen u her... Smile

btw jaky je rozdil nezi clanem a hracskou comunitou????????????????? krom toho ze clan hraje zapasy, comunita ne, a do comunity muzou i absolutni nooberi...
Návrat nahoru Goto down
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 12:10 pm

Včera přišel Rommie na LF server a tak jsem na něj začal proč to ukončili a on že prej na to nemá čas a že to bude spíš nějaká komunita Very Happy..Tak jsem se na to vysral už a jen jsem slyšel ra ta ta ta ta ta ta ta a už staggoval, asi víte co já na to... A on že prej jenom dementi zakazují podstatu hry, nebo co to mlel... Ale odpojil se tak rychle (hned jak to dopsal) že jsem ho ani nestihnul setřít, tak aby to videl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 10:25 pm

Stagg je podstata hry?? Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:19 pm

Basketball
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 9:36 am

Trancer napsal:
Basketball

Podstata hry pro tranclera je hrát basketball Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Sponsored content





KONEC Ori jako klanu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Ori jako klanu....   KONEC Ori jako klanu.... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KONEC Ori jako klanu....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: