AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 RROBLEM

Goto down 
+4
GT
KoF
Joey
Krieger
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 5:44 pm

Neo napsal:
mno odstranis je jednoduse...
resetnes do nouzoveho rezimu, primo je vyhledas a pokud nejdou vylecit (jako ze nejdou tak se jich zbav) pokud nepujdu smazat tak jsou zrovna spustene, ctrl alt del (spravce uloh) zkusis primo ukoncit ten proces, jak nepomuze stahni si treba killbox nebo podobne programy ktere ho ukonci a pak ho smazes, pak jen restart PC - a pred restartem sampzrejme vypni obnovu systemu (pak ji muzes zas zapnout)...

Inak doporucuju Kombinace Avastu, Kerio, Spybot (pripadne terminator) najde opravdu 99% sracek takze luxus...
nemel jsem poradneho vira minimalne pul roku (kdyz nepocitam zamerne natazeni vira na pc abych zkusil jsetli to antiviraty znaknou)

jinak dobra vec kterou sam uzivam je rozdelit si disk aspon na 2 napr: C a D
na C instaluj windows a software, na D si davej data filmy atd...
pokud mas PC tak zasrane ze je to proste v prdeli a a nejlespi reseni je format tak dulezite veci na C mrdne na D a zrobis format C: ...

na D decku po formatu data zustanou... study afro

inak v zacatcich jsem hodne uzival www.viry.cz ve foru maji super lidi kteri ti pomuzou kdybys byl uplne lama..
ve foru maj lidi, který ti pomůžou, i když jsi Neo lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 5:48 pm

V nouzovýým rezimu to doporucuju projet vsíím co máás tak 1 krát za mesííc a data záálohovat prubezne. Drííív se rííkalo jedna disketa = záádnáá disketa, tak to máám vsechno dublovanýý. Taky neníí marnýý pracovat s win uctem, kde nemáás administráátorskýý prááva, pak je totiz nemáá ani ten virus.
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 5:49 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Neo napsal:
mno odstranis je jednoduse...
resetnes do nouzoveho rezimu, primo je vyhledas a pokud nejdou vylecit (jako ze nejdou tak se jich zbav) pokud nepujdu smazat tak jsou zrovna spustene, ctrl alt del (spravce uloh) zkusis primo ukoncit ten proces, jak nepomuze stahni si treba killbox nebo podobne programy ktere ho ukonci a pak ho smazes, pak jen restart PC - a pred restartem sampzrejme vypni obnovu systemu (pak ji muzes zas zapnout)...

Inak doporucuju Kombinace Avastu, Kerio, Spybot (pripadne terminator) najde opravdu 99% sracek takze luxus...
nemel jsem poradneho vira minimalne pul roku (kdyz nepocitam zamerne natazeni vira na pc abych zkusil jsetli to antiviraty znaknou)

jinak dobra vec kterou sam uzivam je rozdelit si disk aspon na 2 napr: C a D
na C instaluj windows a software, na D si davej data filmy atd...
pokud mas PC tak zasrane ze je to proste v prdeli a a nejlespi reseni je format tak dulezite veci na C mrdne na D a zrobis format C: ...

na D decku po formatu data zustanou... study afro

inak v zacatcich jsem hodne uzival www.viry.cz ve foru maji super lidi kteri ti pomuzou kdybys byl uplne lama..
ve foru maj lidi, který ti pomůžou, i když jsi Neo lol! lol!

ROFL!
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 5:56 pm

disky mam 2 hardwarove rozdeleny na 3 softwarovy

na C winy a par blbosti...
tedka jsem to antivirakem hodil do truhle ale predpokladameze sety wiry nenechaj takhle snadno smazat.. a obevijou se znovu tak skusim nejaky postup z techto navrzenych...

Neo tahat si viry do pc zamerne lol

no nejak to zkusim nejradsi bych ale osobne naformatl cely cecko... abych se toho shitu na 100% zbavil... no ale napred radsi vase postupi...

a co vlastne ty viry a trojany delaj? mam jich tam mraky a jako uzivatel to nejak nepocituju... vim ze treba prave nektery trojany umoznuji hackerum vzdakeny pristup do pc ale nevim co delaj ty ostatni viry

sice sem o tom cet ale ze by mi viry nahodne mazali soubory na pevnym disku ale nikdy jsem se s nicim takovym nesetkal...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 6:46 pm

Trebáá nestabilita systému . Viry se netestujou, jestli pobezíí na takovéé a oné konfiguraci PC lol, tak ti muze systém bez zjevnéé prííciny „zatuhnout“.

Zpomaleníí systéému, kdy vir potrebuje nejákýý pracovníí systémy pro sebe, tak je ukradne jinýým programum.

Blokováánííí mííísta. Vir nekde musííí býýt, bud na disku nebo v pameti (nebo na obou míístech).

Šifrování dat. Data na pevným disku se ti zasifrujou a za sifrovacíí klííc musíís třeba poslat nejáákýý money na urcitýý konto.

Zničení dat - a to rikááám poráád, PRUBEZNE ZALOHOVAT!

V príítomnosti méého posledníího viru, pri stisku kouzelnéé kombinace klááves ctrl+alt+del se mi zobrazila tabulka - příístup odepren! Postupne mi bylo odepreno vííce vecíí Crying or Very sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 6:51 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
Trebáá nestabilita systému . Viry se netestujou, jestli pobezíí na takovéé a oné konfiguraci PC lol, tak ti muze systém bez zjevnéé prííciny „zatuhnout“.

Zpomaleníí systéému, kdy vir potrebuje nejákýý pracovníí systémy pro sebe, tak je ukradne jinýým programum.

Blokováánííí mííísta. Vir nekde musííí býýt, bud na disku nebo v pameti (nebo na obou míístech).

Šifrování dat. Data na pevným disku se ti zasifrujou a za sifrovacíí klííc musíís třeba poslat nejáákýý money na urcitýý konto.

Zničení dat - a to rikááám poráád, PRUBEZNE ZALOHOVAT!

V príítomnosti méého posledníího viru, pri stisku kouzelnéé kombinace klááves ctrl+alt+del se mi zobrazila tabulka - příístup odepren! Postupne mi bylo odepreno vííce vecíí Crying or Very sad Very Happy
jako třeba neomezený přístup k mému počítači formou odkazů a odesílaných souborů lol!
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 7:01 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
jako třeba neomezený přístup k mému počítači formou odkazů a odesílaných souborů lol!

Treba príístup máám a ani o tom nevííís :p
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 7:03 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
jako třeba neomezený přístup k mému počítači formou odkazů a odesílaných souborů lol!

Treba príístup máám a ani o tom nevííís :p
tak s tim jaký ty vymejšlíš bejkárny, s mojí pomocí často, přiznávám Very Happy , tak bych o tom už dávno věděl lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:14 am

Tak jsem vse zkusil a zda se ze jsem se vsech zbavil az na "agent KLR" ve volume informations... chtel jsem vypnout navratovy bod ale obcas ho pouzivam z duvodu ze se mi zniceho nic zacne sekat mys pri namaze pocitace... ale kdyz pouziju navratovi bod kde se nesekala tak to funguje... a to uz jsem zkousel vsechny ovladace atd... idealne bych naformatoval cely cecko ale to bych musel mit CD na sp2 a ja mam jen cd na sp1 nevite jestli by se sp 2 nedala dodatecne stahnout z netu?? pak bych to moh normalne doinstalovat po instalaci xpcek...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:20 am

Krieger napsal:
Tak jsem vse zkusil a zda se ze jsem se vsech zbavil az na "agent KLR" ve volume informations... chtel jsem vypnout navratovy bod ale obcas ho pouzivam z duvodu ze se mi zniceho nic zacne sekat mys pri namaze pocitace... ale kdyz pouziju navratovi bod kde se nesekala tak to funguje... a to uz jsem zkousel vsechny ovladace atd... idealne bych naformatoval cely cecko ale to bych musel mit CD na sp2 a ja mam jen cd na sp1 nevite jestli by se sp 2 nedala dodatecne stahnout z netu?? pak bych to moh normalne doinstalovat po instalaci xpcek...

Jasne, ze to jde
kód:
http://www.instaluj.cz/cz/katalog/utility/systemove-nastroje/service-pack/microsoft-windows-xp-service-pack-2/
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 1:36 pm

Díky nevedel jsem ze se to da tak lehce najit Smile jen se mi do toho moc nechce ale asi by to bylo potreba kdyz jsem winy nepreinstalovaval uz asi 1a pul roku...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:57 pm

Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 5:42 pm

Krieger napsal:
Díky nevedel jsem ze se to da tak lehce najit Smile jen se mi do toho moc nechce ale asi by to bylo potreba kdyz jsem winy nepreinstalovaval uz asi 1a pul roku...

Np Smile Je jedno jak dlouho jsi to nepreinstalováával, kdyz ti vsechno fachcíí. Jen by se mela jednou za rok udelat reinstalace win se zachovááníím dat. To ale asi budes muset odinstalovat SP2 a pak ho tam zase dááát.
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 6:13 pm

No ja nevim jestli to fachci... prijde mi ten komp hrozne pomalej a zasekanej dlouho nabiha atd... jinak sp2 bych si asi stah pak bych naformatoval C nainstaloval Xp (sp1) pote doinstaloval sp2 + asi pripadny aktualizace... dale nevim jestli staci obnovit pripojeni k netu tak ze do sitovich pripojeni jen vypisu ip, mask, gw... a pak by melo pripojeni jit jak predtim ne? no a pak doinstalovat ovladace a drobnosti jako antivir a ruzny aplikace komunikatory atd.... kdyz bych to takhle udelal tak by mi vsechno melo jet... poradne nevim kolik tech aktualizaci k sp2 bude slysel jsem ze jich muze byt i pres giga... a nerad bych si posral net....
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 6:25 pm

Krieger napsal:
No ja nevim jestli to fachci... prijde mi ten komp hrozne pomalej a zasekanej dlouho nabiha atd... jinak sp2 bych si asi stah pak bych naformatoval C nainstaloval Xp (sp1) pote doinstaloval sp2 + asi pripadny aktualizace... dale nevim jestli staci obnovit pripojeni k netu tak ze do sitovich pripojeni jen vypisu ip, mask, gw... a pak by melo pripojeni jit jak predtim ne? no a pak doinstalovat ovladace a drobnosti jako antivir a ruzny aplikace komunikatory atd.... kdyz bych to takhle udelal tak by mi vsechno melo jet... poradne nevim kolik tech aktualizaci k sp2 bude slysel jsem ze jich muze byt i pres giga... a nerad bych si posral net....

Na tvýým mííste bych to zformáátovala. SP1 tam uz ani nedááváám, jen SP2. Sítovýý pripojenííí obnovuju v ovláádacíích panelech/síítovýý pripojení/pripojeníí k místníí sííti/vlastnosti/protokol sííte internet (TCP/IP). Vypííses IP, masku, bráánu, DNS servery. Aktualizacíí je opravdu hodne a sosala jsem to snad dva dny Very Happy. Ted me tu jedna taky otravuje a máá to býýt udajne neco k odstaneníí skodlivýýho softwaru, ale blokuju to.
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 6:27 pm

Krieger napsal:
No ja nevim jestli to fachci... prijde mi ten komp hrozne pomalej a zasekanej dlouho nabiha atd... jinak sp2 bych si asi stah pak bych naformatoval C nainstaloval Xp (sp1) pote doinstaloval sp2 + asi pripadny aktualizace... dale nevim jestli staci obnovit pripojeni k netu tak ze do sitovich pripojeni jen vypisu ip, mask, gw... a pak by melo pripojeni jit jak predtim ne? no a pak doinstalovat ovladace a drobnosti jako antivir a ruzny aplikace komunikatory atd.... kdyz bych to takhle udelal tak by mi vsechno melo jet... poradne nevim kolik tech aktualizaci k sp2 bude slysel jsem ze jich muze byt i pres giga... a nerad bych si posral net....
doporučoval bych nejdřív udělat defragmentaci registrů...kamarád mi na to tuhle posílal program a win nabíhá bez sebemenšího problému, to samé vypínání....jmenuje se to registrybooster 2...někde to tu mam i cracknutý, ale bůh ví kde, někam se mi ten soubor vytratil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:47 pm

souhlasim... formatem nic neskazis

jinak na registry doporucuju CCleaner nebo pro uplne zrychleni PC a dokonale procisteni je dobry Tune Up, jinak defragmenter taky ujde...

pokud jsi nedelat format opravdu hodne dlouho tak ho zrob, nez to udelas podivej se jestli mas vsechny ovladace k PC, nebo pirpadne stahni a zainstaluj...

btw ten vir jsem si tad dal s hecu abych se ho zbavil a to se mi taky podarilo...ale priznazam byla to riadna svine Very Happy

hodne stesti do formatu Smile ja ho vetsinou stiham za dopolodne Very Happy
jo a SP1 posli do pici, je to stare a derave...
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 1:31 am

jednoduche riesenie pre vacsinu problemov Smile
start>run>msconfig
v polozkach services a startup disabluj uplne vsetko okrem microsoft services (daj hide). Restartuj, nahod nejaky dobry Firewall.

citace :
souhlasim... formatem nic neskazis
nesuhlasim tongue format je liek na vsetky PC choroby =) I ked dost nekonvencny, ale ked si zoberies kolko casu a nervov ti moze zobrat odstranenie urcitych problemov / virov z PC tak naozaj je vacsinou rychlejsie spravit si zalohu a zformatovat hdd, alebo iba systemovu particiu Wink
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 12:22 pm

Tak jsem se do toho pustil Very Happy
ted zrovna stahuju sp2 a zalohuju vsechno mozny na D
za chvilku mazu... kdyz se za par hodin pripojim tak se to povedlo:D kdyz ne tak se neco posralo a pripojim se az za par dni :-D
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 2:20 pm

Krieger napsal:
Tak jsem se do toho pustil Very Happy
ted zrovna stahuju sp2 a zalohuju vsechno mozny na D
za chvilku mazu... kdyz se za par hodin pripojim tak se to povedlo:D kdyz ne tak se neco posralo a pripojim se az za par dni :-D

D jako diskety? lol
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 4:19 pm

D - disk D :-) mam problem po instalaci my to nenaslo zvukovku :-(
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 4:38 pm

skus nainstalovat ovladace =)
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 4:42 pm

Krieger napsal:
D - disk D :-) mam problem po instalaci my to nenaslo zvukovku :-(
a máš tam zvukovku? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 4:49 pm

zvukovku tam mam predtim normalne sla.. ted mi to pise Nebyla nalezena zvuková karta ovladace aktulizovat nejdou...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 5:10 pm

Krieger napsal:
zvukovku tam mam predtim normalne sla.. ted mi to pise Nebyla nalezena zvuková karta ovladace aktulizovat nejdou...

Tohle mi udelalo taky + jeste nefungoval USB pro mys. Na zvukovku mi pomohlo CD od níí a na USB ve spráávci zaríízeníí aktualizace ovladace jednoho z radicu sbernice USB, ale musela jsem se tam dostat bez mysi, coz bylo rekneme veseléé Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





RROBLEM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RROBLEM   RROBLEM - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
RROBLEM
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: