AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přízraky, duchové, démoni!!!

Goto down 
+3
kofon
Trancer
Joey
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:13 am

kofon napsal:
všechnou so to hovna Wink

Uz zase fekáálníí znecisteníííí OMG!!!!! Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 56
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:24 am

souhlasim s helcou...
a tak jsem vdecnej za tu sanci ze prijde po zivote raj....
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:27 am

jak už jsem říkal Helče, já na tohle nevěřim. Nebe, peklo, ráj... Mě spíš děsí co dělaj živí lidi, ti co běhaj po světě. Je to dost hrozný bez toho aby v tom byli duchové...
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:28 am

*Lady*Hella* napsal:
Jirik napsal:
Hele, když se vžiju do tý svý "pracovní" nálady... neni vám na tom posmrtnym životě něco divnýho? Copak jsem sám co si spočítal, že na světě bylo za dobu co tu lidstvo je kurva hodně lidí, takže by to peklo i ráj byly setsakramentsky přelidněný Question Exclamation

To asi jo, ale existuje záákon o zachovááíí energie, kde v jednéé jeho cáásti se rííkáá, ze se energie (informace) nemuze ztratit (pripustil to i Steven Hawking po 30 - ti letech! Very Happy ) ani vzniknout, jen se premenuje. Takze kdyz by byl rááj nebo peklo moc prelidnenýýý, tak by byl treba ten kdo nedosááhl za zivota urcitéé urovne, (nemel by urcitýý mnozstvíí energie) poslanééj znovu do novýýho tela, kterýý si zaslouzíí a ten, kdo toho dosáhl by tam zustal a az by i tam dosááhl urcitéé urovne, tak by sel dáál a dáál lol! (a tak hezky vedecky to zacíínalo co? Very Happy )
Oki, takze ted neco vedectejsíího.....urcite jste slyseli, jak lidi, kteríí prozili klinickou smrt mluvíí o svetle na konci tunelu, tak bylo zmereno, ze z tela opravdu "neco" odcházíí a to rychlostíí svetla, a jelikoz je to rychlost obrovskáá, tak se to projevuje tunelovýým videnííím - neco jako cestovááníí hvezdnou bráánou lol!
Neco z tela odchazí rychlostí světla? Co to sakra je za blbost? a kam to de? to asi mi lidi vracime sluníčku tu eergii kterou nas tu zasobovalo celej život, aby nas mohlo zasobovat dal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:32 am

kofon napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Jirik napsal:
Hele, když se vžiju do tý svý "pracovní" nálady... neni vám na tom posmrtnym životě něco divnýho? Copak jsem sám co si spočítal, že na světě bylo za dobu co tu lidstvo je kurva hodně lidí, takže by to peklo i ráj byly setsakramentsky přelidněný Question Exclamation

To asi jo, ale existuje záákon o zachovááíí energie, kde v jednéé jeho cáásti se rííkáá, ze se energie (informace) nemuze ztratit (pripustil to i Steven Hawking po 30 - ti letech! Very Happy ) ani vzniknout, jen se premenuje. Takze kdyz by byl rááj nebo peklo moc prelidnenýýý, tak by byl treba ten kdo nedosááhl za zivota urcitéé urovne, (nemel by urcitýý mnozstvíí energie) poslanééj znovu do novýýho tela, kterýý si zaslouzíí a ten, kdo toho dosáhl by tam zustal a az by i tam dosááhl urcitéé urovne, tak by sel dáál a dáál lol! (a tak hezky vedecky to zacíínalo co? Very Happy )
Oki, takze ted neco vedectejsíího.....urcite jste slyseli, jak lidi, kteríí prozili klinickou smrt mluvíí o svetle na konci tunelu, tak bylo zmereno, ze z tela opravdu "neco" odcházíí a to rychlostíí svetla, a jelikoz je to rychlost obrovskáá, tak se to projevuje tunelovýým videnííím - neco jako cestovááníí hvezdnou bráánou lol!
Neco z tela odchazí rychlostí světla? Co to sakra je za blbost? a kam to de? to asi mi lidi vracime sluníčku tu eergii kterou nas tu zasobovalo celej život, aby nas mohlo zasobovat dal Very Happy

Co to je za blbost? To se zeptej, tech vedcu, co ten pokus delali a co to namerili.
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:32 am

Zákon zachování energie má jednu velkou základní trhlinu. Energie nevzniká ani nemůže zaniknout, jen se může přeměnit z jedné formy na jinou. Taky to v tom vidíte? Very Happy Co bylo dřív, slepice nebo vajíčko...
Jinak s těma výzkumama...hele v týhle branži já ti dokážu udělat jakejkoli výzkum, pokud mi dáš peníze a trochu času... Neni problém při správně zvolenejch vstupních parametrech dokázat že 1+1=1 nebo 0, ale že se to nikdy nerovná dvě Very Happy jednou sjem tyhle důkazy viděl na matfyzu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:35 am

Jirik napsal:
jak už jsem říkal Helče, já na tohle nevěřim. Nebe, peklo, ráj... Mě spíš děsí co dělaj živí lidi, ti co běhaj po světě. Je to dost hrozný bez toho aby v tom byli duchové...

Nemusíí to býýt prece peklo nebo rááj, jen neco po smrti, teda aspon doufáám. Protoze predstava, ze pak uz nic neníí je pro me nemoznáá.
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:37 am

Neo napsal:
souhlasim s helcou...
a tak jsem vdecnej za tu sanci ze prijde po zivote raj....

Presne tak, nadeje umííráá posledníí Smile
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:39 am

*Lady*Hella* napsal:
Jirik napsal:
jak už jsem říkal Helče, já na tohle nevěřim. Nebe, peklo, ráj... Mě spíš děsí co dělaj živí lidi, ti co běhaj po světě. Je to dost hrozný bez toho aby v tom byli duchové...

Nemusíí to býýt prece peklo nebo rááj, jen neco po smrti, teda aspon doufáám. Protoze predstava, ze pak uz nic neníí je pro me nemoznáá.
Jak nic neni? Sežerou tě červíci. Ty se rozložej v půdě a bude z nás hezká kytička. Nebo brouky sežere pták a bude z nás flek na nějaký soše nebo tak něco lol!
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:41 am

Jirik napsal:
Zákon zachování energie má jednu velkou základní trhlinu. Energie nevzniká ani nemůže zaniknout, jen se může přeměnit z jedné formy na jinou. Taky to v tom vidíte? Very Happy Co bylo dřív, slepice nebo vajíčko...
Jinak s těma výzkumama...hele v týhle branži já ti dokážu udělat jakejkoli výzkum, pokud mi dáš peníze a trochu času... Neni problém při správně zvolenejch vstupních parametrech dokázat že 1+1=1 nebo 0, ale že se to nikdy nerovná dvě Very Happy jednou sjem tyhle důkazy viděl na matfyzu Very Happy

Tak udelej vlastníí výýýzkum a to s tou energiíí vyvrat! lol
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:44 am

Jirik napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Jirik napsal:
jak už jsem říkal Helče, já na tohle nevěřim. Nebe, peklo, ráj... Mě spíš děsí co dělaj živí lidi, ti co běhaj po světě. Je to dost hrozný bez toho aby v tom byli duchové...

Nemusíí to býýt prece peklo nebo rááj, jen neco po smrti, teda aspon doufáám. Protoze predstava, ze pak uz nic neníí je pro me nemoznáá.
Jak nic neni? Sežerou tě červíci. Ty se rozložej v půdě a bude z nás hezká kytička. Nebo brouky sežere pták a bude z nás flek na nějaký soše nebo tak něco lol!

To je dalsíí teorie, ale to by znamelo, ze po smrti je konec, takze Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 64 lol!
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:45 am

*Lady*Hella* napsal:
Jirik napsal:
Zákon zachování energie má jednu velkou základní trhlinu. Energie nevzniká ani nemůže zaniknout, jen se může přeměnit z jedné formy na jinou. Taky to v tom vidíte? Very Happy Co bylo dřív, slepice nebo vajíčko...
Jinak s těma výzkumama...hele v týhle branži já ti dokážu udělat jakejkoli výzkum, pokud mi dáš peníze a trochu času... Neni problém při správně zvolenejch vstupních parametrech dokázat že 1+1=1 nebo 0, ale že se to nikdy nerovná dvě Very Happy jednou sjem tyhle důkazy viděl na matfyzu Very Happy

Tak udelej vlastníí výýýzkum a to s tou energiíí vyvrat! lol
na to nepotřebuju nic jinýho než cívku a ampermetr.udělat deset měření a jelikož to nemá citlivost něco takovýho změřit, tak napíšu, že jsem nic nenaměřil, čímž jsem dokázal, že nic neni Very Happy no na pořádnej výzkum bych potřeboval frfníky a ty mi na tohle nikdo nedá... Mad
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:02 pm

*Lady*Hella* napsal:
ze z tela opravdu "neco" odcházíí a to rychlostíí svetla
tak mozno fekalie ak sa pritom poseries Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:17 pm

GT napsal:
*Lady*Hella* napsal:
ze z tela opravdu "neco" odcházíí a to rychlostíí svetla
tak mozno fekalie ak sa pritom poseries Very Happy
presne tak GT Wink koukam že sme na stejny vlně Wink ... prostě realisti Wink.....k čemu nam vubec je posmrtnej život když budeme mrtví? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 7:13 pm

GT napsal:
*Lady*Hella* napsal:
ze z tela opravdu "neco" odcházíí a to rychlostíí svetla
tak mozno fekalie ak sa pritom poseries Very Happy

Very Happy......to je zcela jinááá kategorie! Kam se hrabe rychlost svetla nebo myslenky, kdyz dostanes prujem, tak nez neco vymyslíís nebo rozsvíítíís svetlo, je fekáálníí znecisteníí na svete :p
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 7:38 pm

Takže se všichni shodnem na to že duchove nejsou nic jinyho než prujem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 3:16 am

kofon napsal:
Takže se všichni shodnem na to že duchove nejsou nic jinyho než prujem Very Happy
lmfao
s tym sa neda nesuhlasit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Sponsored content





Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přízraky, duchové, démoni!!!   Přízraky, duchové, démoni!!! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přízraky, duchové, démoni!!!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: