AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ligová Pravidla

Goto down 
+5
Joey
kofon
Trancer
Helli
Hunter.CZ
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Hunter.CZ

Hunter.CZ


Poeet p?íspivku : 3
Age : 29
Registration date : 10. 12. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 5:58 pm

Čau rád bych se zeptal na něco ohledně pravidel
Návrat nahoru Goto down
http://www.avp2-predator.wbs.cz
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 6:13 pm

Cau, ráádi ti odpovííme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 6:30 pm

*Lady*Hella* napsal:
Cau, ráádi ti odpovííme Very Happy
fakt? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 6:30 pm

Hunter.CZ napsal:
Čau rád bych se zeptal na něco ohledně pravidel
hit me Very Happy
btw. nevědomost neomlouvá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:02 pm

Hunter.CZ napsal:
Čau rád bych se zeptal na něco ohledně pravidel
ne! stagrovat se nesmí Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:06 pm

Trancer napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Cau, ráádi ti odpovííme Very Happy
fakt? Very Happy

Néé, deláám si srandu Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:12 pm

ptej se na co chces, ja na co chci odpovim ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:17 pm

Neo napsal:
ptej se na co chces, ja na co chci odpovim ... Very Happy

A kdyz se budes ptáát na co nechces, tak Neo ti odpovíí na co nechce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:34 pm

Tak jak zní otázka? vidím že se rvou kdo ti dřív odpoví xD lol!
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:06 pm

hej, ja chci taky odpovídat abych vypadal chytře jako Jirik Wink
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:25 pm

KoF napsal:
hej, ja chci taky odpovídat abych vypadal chytře jako Jirik Wink
to sis nevzal dobrej příklad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:27 pm

Trancer napsal:
KoF napsal:
hej, ja chci taky odpovídat abych vypadal chytře jako Jirik Wink
to sis nevzal dobrej příklad Very Happy

Pozor on řekl jen vypadat chytře lol!
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Hunter.CZ

Hunter.CZ


Poeet p?íspivku : 3
Age : 29
Registration date : 10. 12. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:44 pm

Jo ptám se já jsem na tomhle fóru nový dnes jsem se zaregistroval otázka : Kdo vymyslel ty pravidla???a ještě : Smí se Spear-Gun a Bomby?????
Návrat nahoru Goto down
http://www.avp2-predator.wbs.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 9:05 pm

Hunter.CZ napsal:
Kdo vymyslel ty pravidla???
Tak se ukažte....chce jména, chce data a chce kontakty:D kdo vymyslel league rules Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 10:08 pm

Hunter.CZ napsal:
Jo ptám se já jsem na tomhle fóru nový dnes jsem se zaregistroval otázka : Kdo vymyslel ty pravidla???a ještě : Smí se Spear-Gun a Bomby?????
Myslis ty pravidla co sou tady na foru napsany jako ligovy? tak ty pokud se nemilim vymyslel Gin tonic a Undead oba z RE .....
Podle pravidel jaky hraju ja se spear gun muze pokud s nim nekempis Wink a bomby muzes dve na souboj Wink . pouze proti stagrařum je povoleno 5 bomb a vice Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 10:20 pm

jéé uz dlouho sem nikdo novy nezavital... pig flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 1:46 am

kofon napsal:
Hunter.CZ napsal:
Jo ptám se já jsem na tomhle fóru nový dnes jsem se zaregistroval otázka : Kdo vymyslel ty pravidla???a ještě : Smí se Spear-Gun a Bomby?????
Myslis ty pravidla co sou tady na foru napsany jako ligovy? tak ty pokud se nemilim vymyslel Gin tonic a Undead oba z RE .....
Podle pravidel jaky hraju ja se spear gun muze pokud s nim nekempis Wink a bomby muzes dve na souboj Wink . pouze proti stagrařum je povoleno 5 bomb a vice Wink

no 95% z tych pravidiel prelozenych na tomto fore su zobrane z ligovych, takze som ich nevymyslel ani ja ani Undead Wink

AD Hunterova otazka...
No to ti presne nepoviem, ale predpokladam ze pravidla sa tvorili od jednej ligovej sezony do dalsej, vzdy ich dotvarali a upravovali ligovi admini Wink
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 1:58 am

GT napsal:
kofon napsal:
Hunter.CZ napsal:
Jo ptám se já jsem na tomhle fóru nový dnes jsem se zaregistroval otázka : Kdo vymyslel ty pravidla???a ještě : Smí se Spear-Gun a Bomby?????
Myslis ty pravidla co sou tady na foru napsany jako ligovy? tak ty pokud se nemilim vymyslel Gin tonic a Undead oba z RE .....
Podle pravidel jaky hraju ja se spear gun muze pokud s nim nekempis Wink a bomby muzes dve na souboj Wink . pouze proti stagrařum je povoleno 5 bomb a vice Wink

no 95% z tych pravidiel prelozenych na tomto fore su zobrane z ligovych, takze som ich nevymyslel ani ja ani Undead Wink

AD Hunterova otazka...
No to ti presne nepoviem, ale predpokladam ze pravidla sa tvorili od jednej ligovej sezony do dalsej, vzdy ich dotvarali a upravovali ligovi admini Wink
Vidíš, ani GT si s tím neví porádně rady a to je to všemi uznávaná kapacita co se AvP týče Smile
nejjednodušší bude když přijdeš na server mrknout od bannovanejch zbraní ( <serv>bans do chatu) a pokud si nejsi jistej zeptat se admina. jestli se tohle smí nebo ne Wink
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 2:51 am

GT napsal:
kofon napsal:
Hunter.CZ napsal:
Jo ptám se já jsem na tomhle fóru nový dnes jsem se zaregistroval otázka : Kdo vymyslel ty pravidla???a ještě : Smí se Spear-Gun a Bomby?????
Myslis ty pravidla co sou tady na foru napsany jako ligovy? tak ty pokud se nemilim vymyslel Gin tonic a Undead oba z RE .....
Podle pravidel jaky hraju ja se spear gun muze pokud s nim nekempis Wink a bomby muzes dve na souboj Wink . pouze proti stagrařum je povoleno 5 bomb a vice Wink

no 95% z tych pravidiel prelozenych na tomto fore su zobrane z ligovych, takze som ich nevymyslel ani ja ani Undead Wink

AD Hunterova otazka...
No to ti presne nepoviem, ale predpokladam ze pravidla sa tvorili od jednej ligovej sezony do dalsej, vzdy ich dotvarali a upravovali ligovi admini Wink
tak tak ^^
ligove pravidla fungovaly v lize a vychytavaly se sezona od sezony, tyhle jsou s posledni nedohrane 10 sezony, jinak na pravidlech se podilelo vice hracu/clanu/adminu vsechno se resilo na ligovym forum ktere bylo smazano po hacku jednoho lamera... nektere ty borce znam, ale nikdo z nich uz nehraje aktivne takze nema smysl ti davat kontakt... proste ligove mas prelozene tady, jinak vetsina serveru ma sve vlastni pravidla, ty vetsinou bezi ve zpravach server(tam nahore) nebo je poznas sam po par minutach...
Návrat nahoru Goto down
Hunter.CZ

Hunter.CZ


Poeet p?íspivku : 3
Age : 29
Registration date : 10. 12. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 5:33 pm

Na koho se smí tich 5???
Návrat nahoru Goto down
http://www.avp2-predator.wbs.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 5:34 pm

Hunter.CZ napsal:
Na koho se smí tich 5???
na nikoho Very Happy on by to chtěl na staggery Smile
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 6:32 pm

Hunter.CZ napsal:
Na koho se smí tich 5???
Na stagraře Wink ... proste když sekdo porusuje ligova pravidla tak si preci nezaslouzi aby si ty proti nemu hral podle pravidel ne? Proste mu dej tolik bomb dokud ho nezabijes Wink at vidi ze taky umis hrat bez pravidel Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 6:34 pm

GT napsal:
kofon napsal:
Hunter.CZ napsal:
Jo ptám se já jsem na tomhle fóru nový dnes jsem se zaregistroval otázka : Kdo vymyslel ty pravidla???a ještě : Smí se Spear-Gun a Bomby?????
Myslis ty pravidla co sou tady na foru napsany jako ligovy? tak ty pokud se nemilim vymyslel Gin tonic a Undead oba z RE .....
Podle pravidel jaky hraju ja se spear gun muze pokud s nim nekempis Wink a bomby muzes dve na souboj Wink . pouze proti stagrařum je povoleno 5 bomb a vice Wink

no 95% z tych pravidiel prelozenych na tomto fore su zobrane z ligovych, takze som ich nevymyslel ani ja ani Undead Wink

AD Hunterova otazka...
No to ti presne nepoviem, ale predpokladam ze pravidla sa tvorili od jednej ligovej sezony do dalsej, vzdy ich dotvarali a upravovali ligovi admini Wink
No to ja vim ze si je nevymyslel ty ani undy ale ty co sou tady na foru sou prelozeny pravidla ktery si zformoval ty a undy pro AvP champ Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 7:01 pm

kofon napsal:
Hunter.CZ napsal:
Na koho se smí tich 5???
Na stagraře Wink ... proste když sekdo porusuje ligova pravidla tak si preci nezaslouzi aby si ty proti nemu hral podle pravidel ne? Proste mu dej tolik bomb dokud ho nezabijes Wink at vidi ze taky umis hrat bez pravidel Wink

toto je presne ukazka chybnej logiky hraca avp. Ukazte noobovi ze aj vy seriete na pravidla a nikdy sa nenauci co sa patri a co nie.

kofon napsal:
No to ja vim ze si je nevymyslel ty ani undy ale ty co sou tady na foru sou prelozeny pravidla ktery si zformoval ty a undy pro AvP champ
hej, "zformuloval" je to spravne slovo. Ja som reagoval iba na toto
citace :
tak ty pokud se nemilim vymyslel Gin tonic a Undead




Jirik napsal:
ani GT si s tím neví porádně rady a to je to všemi uznávaná kapacita co se AvP týče
Si rob zo mna prdel! cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 7:16 pm

GT napsal:
kofon napsal:
Hunter.CZ napsal:
Na koho se smí tich 5???
Na stagraře Wink ... proste když sekdo porusuje ligova pravidla tak si preci nezaslouzi aby si ty proti nemu hral podle pravidel ne? Proste mu dej tolik bomb dokud ho nezabijes Wink at vidi ze taky umis hrat bez pravidel Wink

toto je presne ukazka chybnej logiky hraca avp. Ukazte noobovi ze aj vy seriete na pravidla a nikdy sa nenauci co sa patri a co nie.



Moje řeč! Muj bratr je hlupák albino
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Sponsored content





Ligová Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ligová Pravidla   Ligová Pravidla Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ligová Pravidla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: