AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008

Goto down 
+4
kofon
Helli
Trancer
Skull
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 11:31 pm

Skull napsal:
kofon napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Meli by hrat na tom novem stadione ne?
Jj ... teprve se staví Smile Neo, ty lístky za tejden už neseženeš, dneska se začli prodávat. Very Happy Už je jich přes 1/2 pryč :-P
To se dalo cekat Wink
tjn...jen plz omluvte tedka asi tejdne co budu upě v limbu..pak ten dalš půlrok byto už mohlo bejt lepší Very Happy:D:D přeci jen, mám vcelku dost dobrý lístky
Kolik to stalo?
1195Kč
to je slusny cekal sem vic
no to já právě taky...šel sem na sezení, přeci jenom si to chci užít, ne se mačkat rvát atd... Very Happy Normálně bych šel do kotle ale na tohle sem si řek že ne, sedim na gold sezen..no a v nejlepším boxu na skoro nejlepšim místě...pak je platinum a otje za 1495 to bych za to nedal Very Happy kotel stojí 1095...normál stání 695..příde mito dost slušný, nato že je to jedna z nejznámějších kapel světa Very Happy
Ta cena je fakt slusna,ale radsi bych sel do kotle Wink .... můžeš pro mě něco udělat? NAtocit mi prosím Fear of the dark Wink
Feaarr oooff thee daaarrrk feeaarr ooooff thee daaarkkk... Very Happy jasné, natočim, a nafotim..pak to sem hodim, pokdu to tu etě bude existovat Very Happy
urcite jsem zvedavy na ty videa Smile
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 1:25 pm

Neo napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Skull napsal:
kofon napsal:
Meli by hrat na tom novem stadione ne?
Jj ... teprve se staví Smile Neo, ty lístky za tejden už neseženeš, dneska se začli prodávat. Very Happy Už je jich přes 1/2 pryč :-P
To se dalo cekat Wink
tjn...jen plz omluvte tedka asi tejdne co budu upě v limbu..pak ten dalš půlrok byto už mohlo bejt lepší Very Happy:D:D přeci jen, mám vcelku dost dobrý lístky
Kolik to stalo?
1195Kč
to je slusny cekal sem vic
no to já právě taky...šel sem na sezení, přeci jenom si to chci užít, ne se mačkat rvát atd... Very Happy Normálně bych šel do kotle ale na tohle sem si řek že ne, sedim na gold sezen..no a v nejlepším boxu na skoro nejlepšim místě...pak je platinum a otje za 1495 to bych za to nedal Very Happy kotel stojí 1095...normál stání 695..příde mito dost slušný, nato že je to jedna z nejznámějších kapel světa Very Happy
Ta cena je fakt slusna,ale radsi bych sel do kotle Wink .... můžeš pro mě něco udělat? NAtocit mi prosím Fear of the dark Wink
Feaarr oooff thee daaarrrk feeaarr ooooff thee daaarkkk... Very Happy jasné, natočim, a nafotim..pak to sem hodim, pokdu to tu etě bude existovat Very Happy
urcite jsem zvedavy na ty videa Smile
No říkejte si co chcete natočit, stejně natočim NEJLÍP všechno žejo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 7:21 pm

mě se Iron Maiden nelíběj confused
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 8:40 pm

KoF napsal:
mě se Iron Maiden nelíběj confused
aspoň nejsem sám Very Happy chtěl jsem mu napsat, ať pro mě netočí nic.teda pokud nebudou mít předskokana v podobě trance party Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 8:44 pm

Trancer napsal:
KoF napsal:
mě se Iron Maiden nelíběj confused
aspoň nejsem sám Very Happy chtěl jsem mu napsat, ať pro mě netočí nic.teda pokud nebudou mít předskokana v podobě trance party Very Happy
LOL! neznabohu ! XD
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 8:46 pm

no ale radši Iron Maiden než trance confused
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 8:47 pm

KoF napsal:
no ale radši Iron Maiden než trance confused
njn slaboprdi, ty nic nevydržej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 8:50 pm

Trancer napsal:
KoF napsal:
mě se Iron Maiden nelíběj confused
aspoň nejsem sám Very Happy chtěl jsem mu napsat, ať pro mě netočí nic.teda pokud nebudou mít předskokana v podobě trance party Very Happy

No a ja váás v tom prece nemuzu nechat samotnýý :p
Btw. ta cena je fakt dobráá.
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 9:16 pm

Iron maiden, je božstvo. Pokud se vám nelíběj, aspoň předstírejte falešnou víru, tupci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 9:49 pm

Skull napsal:
Iron maiden, je božstvo. Pokud se vám nelíběj, aspoň předstírejte falešnou víru, tupci Very Happy

Kdyz ty budes predstíírat, ze se ti libíí trance, tak o tom budu moznáá uvazovat :p
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 4:40 pm

*Lady*Hella* napsal:
Skull napsal:
Iron maiden, je božstvo. Pokud se vám nelíběj, aspoň předstírejte falešnou víru, tupci Very Happy

Kdyz ty budes predstíírat, ze se ti libíí trance, tak o tom budu moznáá uvazovat :p
ha ha trance, toje tak dobrý jo! bounce
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 5:04 pm

Skull napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Skull napsal:
Iron maiden, je božstvo. Pokud se vám nelíběj, aspoň předstírejte falešnou víru, tupci Very Happy

Kdyz ty budes predstíírat, ze se ti libíí trance, tak o tom budu moznáá uvazovat :p
ha ha trance, toje tak dobrý jo! bounce

ROFL Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 8:25 pm

[quote="Krieger"]
Skull napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Skull napsal:
Iron maiden, je božstvo. Pokud se vám nelíběj, aspoň předstírejte falešnou víru, tupci Very Happy

Kdyz ty budes predstíírat, ze se ti libíí trance, tak o tom budu moznáá uvazovat :p
ha ha trance, toje tak dobrý jo! bounce

ha ha, to máás sice pravdu, ale moznáá o tom uvazovat nebudu :p
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 12:45 pm

Tak už mám lístek na maiden..nooo a teďka si běžim koupit lístek na metallicu Very Happy ooooo
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 5:37 pm

Skull napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Skull napsal:
Iron maiden, je božstvo. Pokud se vám nelíběj, aspoň předstírejte falešnou víru, tupci Very Happy

Kdyz ty budes predstíírat, ze se ti libíí trance, tak o tom budu moznáá uvazovat :p
ha ha trance, toje tak dobrý jo! bounce

nahodou trance>heavy metal
ale je to otazka chuti a veku samozrejme. Tak cca 10rokov dozadu som pocuval iba metal a HC. Techno (vtedy som nevedel ze vobec nejaky trance existuje) som nemohol vystat. Casy sa menia, ked vyrasties, budes pocuvat inu hudbu Wink
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 5:49 pm

GT napsal:
Skull napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Skull napsal:
Iron maiden, je božstvo. Pokud se vám nelíběj, aspoň předstírejte falešnou víru, tupci Very Happy

Kdyz ty budes predstíírat, ze se ti libíí trance, tak o tom budu moznáá uvazovat :p
ha ha trance, toje tak dobrý jo! bounce

nahodou trance>heavy metal
ale je to otazka chuti a veku samozrejme. Tak cca 10rokov dozadu som pocuval iba metal a HC. Techno (vtedy som nevedel ze vobec nejaky trance existuje) som nemohol vystat. Casy sa menia, ked vyrasties, budes pocuvat inu hudbu Wink
Jenže jde o to, že já prostě vim, že tohle budu poslouchat, to není jako nějaký juuu pěkná písnička..ale že mi to něco dává...a polsouchám i jiný styli, úprstě co se mi líbí, a věk v tom roli nehraje.
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 6:05 pm

Skull napsal:
Tak už mám lístek na maiden..nooo a teďka si běžim koupit lístek na metallicu Very Happy ooooo
Si celej rok pracoval aby si mohl jit na dva koncerty? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 6:15 pm

kofon napsal:
Skull napsal:
Tak už mám lístek na maiden..nooo a teďka si běžim koupit lístek na metallicu Very Happy ooooo
Si celej rok pracoval aby si mohl jit na dva koncerty? Very Happy
nee Very Happy jeden sem dostal k vánocům od mamky a dostal sem hodně prachů od děšdečků a babiček Very Happy takže proto......no prostě super, konečně můžu jít na něco co sem si vždycky přál takže.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 12:07 am

Skull napsal:
Jenže jde o to, že já prostě vim, že tohle budu poslouchat, to není jako nějaký juuu pěkná písnička
o 10 rokov si na mna spomenies tongue
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 12:19 am

GT napsal:
Skull napsal:
Jenže jde o to, že já prostě vim, že tohle budu poslouchat, to není jako nějaký juuu pěkná písnička
o 10 rokov si na mna spomenies tongue
hele gt nenut nám tu ty slovesky geny Razz flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 12:07 pm

kofon napsal:
GT napsal:
Skull napsal:
Jenže jde o to, že já prostě vim, že tohle budu poslouchat, to není jako nějaký juuu pěkná písnička
o 10 rokov si na mna spomenies tongue
hele gt nenut nám tu ty slovesky geny Razz flower
GT si myslí, že je velkej trance magnát, a že trance veme každýho. Hele GT, vsadim se, že posloucháš metal a rock, ale tady ceš jenom zapadnout mezi heelu a tranclera Very Happy ne lol, to je samozřejmě velice dmntí doměnka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 6:37 pm

lol!
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 6:49 pm

Skull napsal:
ne lol, to je samozřejmě velice dmntí doměnka Very Happy
ne neni Very Happy Ja nie som fanusik trancu (i ked trance je fajn) iba som hovoril ze trance>metal. Ja pocuvam skor taky liquid funk, DnB, vlastne hocijaku elektronicku hudbu s rychlym tempom tongue

btw kofone, "sloveske" geny vam nenutim, vlastne ani neviem co to je Shocked
ak myslis na tu nasu vcerajsiu noc... *hugs* to bolo obojstranne!
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 8:33 pm

GT napsal:
Skull napsal:
ne lol, to je samozřejmě velice dmntí doměnka Very Happy
ne neni Very Happy Ja nie som fanusik trancu (i ked trance je fajn) iba som hovoril ze trance>metal. Ja pocuvam skor taky liquid funk, DnB, vlastne hocijaku elektronicku hudbu s rychlym tempom tongue

btw kofone, "sloveske" geny vam nenutim, vlastne ani neviem co to je Shocked
ak myslis na tu nasu vcerajsiu noc... *hugs* to bolo obojstranne!
ja myslel jako abys nam tu nenutil ty zmeny hudebních stylu Razz a že nas casem ovladne trance Wink
ale jestli chceš neco s rychlym tempem tak tady mas
https://www.youtube.com/watch?v=_gqVVQ-q8Zs
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 8:49 pm

kofon napsal:
GT napsal:
Skull napsal:
ne lol, to je samozřejmě velice dmntí doměnka Very Happy
ne neni Very Happy Ja nie som fanusik trancu (i ked trance je fajn) iba som hovoril ze trance>metal. Ja pocuvam skor taky liquid funk, DnB, vlastne hocijaku elektronicku hudbu s rychlym tempom tongue

btw kofone, "sloveske" geny vam nenutim, vlastne ani neviem co to je Shocked
ak myslis na tu nasu vcerajsiu noc... *hugs* to bolo obojstranne!
ja myslel jako abys nam tu nenutil ty zmeny hudebních stylu Razz a že nas casem ovladne trance Wink
ale jestli chceš neco s rychlym tempem tak tady mas
https://www.youtube.com/watch?v=_gqVVQ-q8Zs
kde som povedal ze vas casom ovladne trance? Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Sponsored content





IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008   IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
IRON MAIDEN SOMEWHERE BACK IN TIME TOUR 2008
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Back xD
» PF 2008
» ME 2008

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: