AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 C@C Tiberian Sun

Goto down 
+2
Trancer
pepíno
6 posters
AutorZpráva
pepíno




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07. 01. 08

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:09 am

ahoj,prosimvás potřeboval bych pomoct vyřešit pro mě závažný problém s hrou command conguer tiberian wars.mám ji nainstalovanou z orig.média,systém mám XP profesional,grafiku GeForce 7600 GS 256Mb,athlon 2600xp 1.8Mhz,no a když ji spustím,tak se mi jakoby rozjede,ale po chvíly se vypne,a hodí mi to hlášku,že jew nějaký problém s directx,přitom když jsem ji hrál na Vistách,tak tam jela.???děkuji za radu,odpověď na email pepíno
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:40 pm

nevim jestli je to zrovna dotaz pro tuhle kategorii fora nebo pro tenhle klan, ale budiž... máš nainstalovanej Directx 9.0c? http://download.microsoft.com/download/c/6/a/c6af7ea3-f85c-4fef-a475-5810f82def1f/directx_nov2007_redist.exe
Tohle by mohlo pomoci, pokud s tim i tak budeš mít problém, najdi si uniblue registry booster a udělej defrag registrů, pořád nic? opravit wokna (nesmaže ti to nastavení ale nakopírujou se ti znova soubory windows) jestli ani tohle nepomůže asi bude třeba wokna přeinstalovat komplet...
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:34 pm

Visty majíí direct 10, proto ti to na vistach slo. Ty máás urco 9.0c :p
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:54 pm

Tiberian Sun je nějakejch šest let stará hra...něco jako AvP...v té době ještě neznali ani 9.0c
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:55 pm

upřesnění z Bonuswebu:
Command & Conquer: Tiberian Sun
Žánr strategie
Výrobce Westwood studios
Distributor Electronic Arts
Distributor ČR
Homepage
Datum vydání svět 31.7.1999
Datum vydání v ČR neoznámeno
Lokalizace Původní
Multiplayer Ano
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:57 pm

ale C&C má spoustu fanoušků po celym světě, takže bych řk, že když to zadáš do googlu něco tam vyhrabeš, určitě ti poraděj spíš než my Smile
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:25 pm

To je klidne moznýý, klikla jsem na prvníí odkaz co jsem nasla a vyhodilo mi to tohle
kód:
http://www.gameson.cz/real-time-3d/command-conquer-3-tiberium-wars-kane-edition-pc:komentare
Vidíím prííspevky nekdy ze zari 2007, tak jsem si rikala, ze by to mohlo byt novýý, takze proto direct 10
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:26 pm

já vím Very Happy ale proč si nerejpnout? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:28 pm

Trancer napsal:
já vím Very Happy ale proč si nerejpnout? Very Happy

Protoze :p
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:32 pm

C&C jsem hrál ještě první díl a spolu s Age of Empires a Dunou to byly první hry co jsem smažil...jo ještě NHL, FIFA a NFS...takže o těch seriích mam celkem přehled Smile Tiberian Sun jsem teda nehrál, snad jako jedinej Smile
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:40 pm

V te dobe jsem jeste ani nemela počáál, dokonce ani o 2 roky pozdeji Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 12:58 am

já ju..máme doma počítač snad od mojí sedmý třídy...tzn. přibližně od roku 1998 Smile
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 1:04 pm

Trancer napsal:
já ju..máme doma počítač snad od mojí sedmý třídy...tzn. přibližně od roku 1998 Smile
my od 1995 Razz
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 1:34 pm

no tak pockat... v nazve topicu si dal Tiberium Sun, co je ako Jirik povedal 7rokov stara hra, a v poste si napisal Tiberium Wars, to je hra vydana v minulom roku... a to je rozdiel Smile

V kazdom pripade na orig.CD alebo DVD by mali byt aj prislusne directX, tak si ich nainstaluj Wink
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 2:44 pm

No v tom postu se mluvi o Tiberium Wars, ne o Tibearian Sun Cool


ah GT byl rychlejší Sad
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Sponsored content





C@C Tiberian Sun Empty
PříspěvekPředmět: Re: C@C Tiberian Sun   C@C Tiberian Sun Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
C@C Tiberian Sun
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: