AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nigthwish & Korn

Goto down 
+4
Skynet
kofon
KoF
Helli
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Skynet

Skynet


Poeet p?íspivku : 712
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Nigthwish & Korn - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nigthwish & Korn   Nigthwish & Korn - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 3:29 pm

kofon napsal:
Trancer napsal:
Skynet napsal:
Richard.cz napsal:
Skynet napsal:
Richard.cz napsal:
Korn I love you I love you I love you měli 18.2. koncert v Osravě nebo kde, že ano?


Ja myslel ze ty rad SlipknoT?! lol! Razz

In love with SlipKnoT, KoRn, Soad, AC-DC Razz

Ale je pravda že SlipKnoT totálně nejvíc I love you I love you I love you I love you I love you


Hehe zapomnel jsi na Serj Tankian Razz Laughing
to je nějaký projímadlo Shocked Question
sice je to zpěvák ale učinek to má stejnej jako projímadlo Razz


no lol je mi jasny ze kazdy posloucha neco jinyho tak aspon neodsuzujte to co jste jeste neslyseli Wink Kazdy ma usi na jinou music Razz Cool
Návrat nahoru Goto down
Skynet

Skynet


Poeet p?íspivku : 712
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Nigthwish & Korn - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nigthwish & Korn   Nigthwish & Korn - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 3:30 pm

*Lady*Hella* napsal:
Skynet napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Krieger napsal:
Myslím že ty fotky mluví za vše Smile a co hráli jen to z posledního alba?

Hrááli hlavne z toho poslednííího a Amaranth dvakráát.... skoda, ze Saharu jen jednou.
Z alba Wishmaster hrááli Wishmaster a to taky dvakrááát (k naproste dokonalosti mohli zahráát i Sleepin Sun, ale to jeste zpíívala operne skolenáá Tarja a nejsem si jistáá, jestli by to znelo stejne dobre od Anette).
A z Century Child hrááli Phantom of the Opera.
Dríív mi prislo, ze Anette zpííváá o neco hur nez Tarja, ale kdyz jsem ji ted slysela zpíívat na zivo, tak kloubouk dolu Shocked

Ja nevim ja si nemuzu pomoct ale mne se zda ze Anette ja o neco slabsi hlas nez Tarja Rolling Eyes ale jako taky bych si ji rad poslech na zivo Wink

Hlavne Anette nezpííváá operne a to dááváá i vííc moznostíí. Ale souhlasíím, ze Tarja máá silnejsíí hlas a pro moje usi i peknejsíí barvu.

jj jeji hlas je dost silnejsi delalo tu hudbu takovou vic ostrou drsnejsi Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

Nigthwish & Korn - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nigthwish & Korn   Nigthwish & Korn - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 10:00 pm

kofon napsal:
Trancer napsal:
Skynet napsal:
Richard.cz napsal:
Skynet napsal:
Richard.cz napsal:
Korn I love you I love you I love you měli 18.2. koncert v Osravě nebo kde, že ano?


Ja myslel ze ty rad SlipknoT?! lol! Razz

In love with SlipKnoT, KoRn, Soad, AC-DC Razz

Ale je pravda že SlipKnoT totálně nejvíc I love you I love you I love you I love you I love you


Hehe zapomnel jsi na Serj Tankian Razz Laughing
to je nějaký projímadlo Shocked Question
sice je to zpěvák ale učinek to má stejnej jako projímadlo Razz

prosimtě ty jsi projímadlo, Serj je goooood! Razz Mad
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

Nigthwish & Korn - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nigthwish & Korn   Nigthwish & Korn - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 10:01 pm

Skynet napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Skynet napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Krieger napsal:
Myslím že ty fotky mluví za vše Smile a co hráli jen to z posledního alba?

Hrááli hlavne z toho poslednííího a Amaranth dvakráát.... skoda, ze Saharu jen jednou.
Z alba Wishmaster hrááli Wishmaster a to taky dvakrááát (k naproste dokonalosti mohli zahráát i Sleepin Sun, ale to jeste zpíívala operne skolenáá Tarja a nejsem si jistáá, jestli by to znelo stejne dobre od Anette).
A z Century Child hrááli Phantom of the Opera.
Dríív mi prislo, ze Anette zpííváá o neco hur nez Tarja, ale kdyz jsem ji ted slysela zpíívat na zivo, tak kloubouk dolu Shocked

Ja nevim ja si nemuzu pomoct ale mne se zda ze Anette ja o neco slabsi hlas nez Tarja Rolling Eyes ale jako taky bych si ji rad poslech na zivo Wink

Hlavne Anette nezpííváá operne a to dááváá i vííc moznostíí. Ale souhlasíím, ze Tarja máá silnejsíí hlas a pro moje usi i peknejsíí barvu.

jj jeji hlas je dost silnejsi delalo tu hudbu takovou vic ostrou drsnejsi Rolling Eyes

jojo souhlas se Skym, Anette se mi nelíbí Razz
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
Sponsored content





Nigthwish & Korn - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nigthwish & Korn   Nigthwish & Korn - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nigthwish & Korn
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: