AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Imperiální počítač :P :D

Goto down 
+2
kofon
Trancer
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:32 pm

Krieger mě požádal jestli bych mu neporadil co do počítače, výběr byl omezen touhou nakoupit v lokálním obchodě :-) ale neni to nejorší, aspoň bych řek:
deska

http://interno.ekatalog.biz/zbozi_detail.aspx?zbozi=106013&zbozivu=2955421
no je už trošku starší, ale zadání bylo: 2 IDE konektory, takže mě tam nic lepšího nevyšlo...

edit:

já bych tam furt radši viděl aspoň tuhle, nic lepšío s dvěma Ultra ATA neznam
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38945

procesor

Black Edition 5000+ nemaj a touha taktovat neni, takže 5200+ je podle mýho slušná volba vzhledem ke zbytku
http://interno.ekatalog.biz/zbozi_detail.aspx?zbozi=100644&zbozivu=2955394

paměti

profláknutý Corsairs nebo OCZ nemaj, tak aspoň Patriot Smile
jinak míň jak 4GB při dnešních cenách nemá moc cenu kupovat, i když XP zvládnou "jen" 3,5 GB (teoreticky)
http://interno.ekatalog.biz/zbozi_detail.aspx?zbozi=97361&zbozivu=2955398

grafika

tady je to trochu složitější... vyšla 9600GT a s cenou o 2000 nižší a výkonem cca o 10% pod 8800GT je to dost zajímavá grafika pro čistý mainstream
http://interno.ekatalog.biz/zbozi_detail.aspx?zbozi=114116&zbozivu=2955445

ještě by se dalo uvažovat o HD3870 512 MB
http://interno.ekatalog.biz/zbozi/gigabyte-hd3870-512mb/detail.aspx?p=z:112670&

skříň

tady jsem vybral celkem oblíbenou Thermaltake VC2000 MAMBO, ale tam bych doporučil mrknout co maj na krámě a co se bude líbit Wink
http://interno.ekatalog.biz/zbozi_detail.aspx?zbozi=76829&zbozivu=2955438

no a ještě zdroj

tam jsem šáhnul po trošku "luxusnějším" zbožím od Enermaxu
http://interno.ekatalog.biz/zbozi_detail.aspx?zbozi=95319&zbozivu=2955479
ještě mají Blue Storm II, ale tam si hodně lidí stěžuje poslední dobou na nekvalitní (pískací) větráčky a PFC které je slyšet i když je počítač vypnut, ale zdroj je ON
Boužel nemají zdroje Seasonic, které maj dobrou termoregulaci větráčků a pěkně tichej chod

Tak povídejte, přehánějte, ale nezapomínejte, že se musí vybírat z tohohle obchodu http://interno.ekatalog.biz/uvod.aspx


Naposledy upravil Trancer dne Sat Mar 01, 2008 9:16 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 1:26 am

Docela hezky si to vybral Wink .... nejdřív mě zaskočila ta karta, ale pak sem si všiml že si přidal i ten Radeon takže ja se přiklanim spíš k ty atině Wink
Jinak procesor mě docela zaskočil že jede na tak malejch cache Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 9:04 am

on to chce tam u nich v obchodě tudíž je výběr dost omezenej...leč co já o tom vim, tak tahle cache by mu měla ve hrách stačit bohatě a projevila by se jen u nějaký komprese videa apod. ale to asi Krigi pořádat nehodlá...
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 9:43 am

tak jsem tam ještě trochu páral a našel tohle jako alternativu k desce a procesoru...Intel verzi

deska, někteří tam měli problém s detekováním pamětí, hodilo jim to defaultně časování 5-5-5-31, ale po změně na 5-5-5-15(12) vše v poho a spokojenost...prostě když musí být 2xUltra ATA, tak to neni legrace
http://interno.ekatalog.biz/zbozi/asus-p5n-e-sli-gb-lan-nvidia-nforce-650i-sli-raid/detail.aspx?p=z:92198

jinak procesor je C2D E6550, takže celkem slušná bestie Very Happy
http://interno.ekatalog.biz/zbozi/cpu-intel-core-2-duo-e6550-box/detail.aspx?p=z:100530

tahle cesta by byla o cca 2000 dražší, ale taky výkonější a řek bych, že o dost...
Návrat nahoru Goto down
Skynet

Skynet


Poeet p?íspivku : 712
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 10:27 am

NO jako ja bych rekl to bude celkem dobry delo Wink Jednou jsem se dival v casaku SCORE a byla tam rekla na PC delany jen pro parmeny.A jako bylo celkem dobry aj v dobry cene Wink Myslim ze firma se jmenovala "WANT" ale nejsem si vubec jisty.Zabivaji se tuningem PC a navysovanim PC komponentu.Ale nejsem si jisty jestli to byla stranka www.want.cz coz bych asi kecal.Ale co meli jako na ukazko zelezo tak bylo dost dobry a jeste za skvelou cenu Wink
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 10:38 am

Trancer napsal:
on to chce tam u nich v obchodě tudíž je výběr dost omezenej...leč co já o tom vim, tak tahle cache by mu měla ve hrách stačit bohatě a projevila by se jen u nějaký komprese videa apod. ale to asi Krigi pořádat nehodlá...
)
Já nevim no mě to akorat zaskočilo že to nejak malo, protoze kdyz se clovek podivá na procesory intelu a vidi tam 8MB cache:D tak ho to fatk zaskoci Wink ... ale to uz je zase jina cenova třída Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 11:52 am

kofon napsal:
Trancer napsal:
on to chce tam u nich v obchodě tudíž je výběr dost omezenej...leč co já o tom vim, tak tahle cache by mu měla ve hrách stačit bohatě a projevila by se jen u nějaký komprese videa apod. ale to asi Krigi pořádat nehodlá...
)
Já nevim no mě to akorat zaskočilo že to nejak malo, protoze kdyz se clovek podivá na procesory intelu a vidi tam 8MB cache:D tak ho to fatk zaskoci Wink ... ale to uz je zase jina cenova třída Wink
no o 1000 víc se tam dá sehnat to E6650 s 4MB cache a pak ty nový 45nm E8400 maj už 8MB, ale to už jsi u 5000 a nejsem si jistej jestli to neni už zbytečně moc...každopádně bych to bejt Kriegerem udělal tak, že bych vyhodil (prodal) vypalovačku, za 900 cca koupil novou na SATA rozhraní a tím pádem by mi stačil jeden Ultra ATA, což pak otevírá možnosti k daleko lepším základním deskám...osobně mám taky ASUS, ale co vím, tka Gigabyte je zase trocu někde jinde, ale ty už víc jak 1 Ultra ATA nedělaj...
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 1:13 pm

Tak abych to shrnul: Měl jsem par specifických požadavků jako např. aby mě na desce jeli moje mpevný disky, taktovat že nikdy nebudu a snažím se ( hlavně Jiřík) Smile aby to byla tak nějak vybalancovaná sestava... nic uplně nějak extra profi ale aby to slušně postačilo na pár let...

DESKA:
Asus M2N32 WS Professional - nForce 590 SLi pouze verze
deluxe - 3640,- - jsou schopni mi tuto sehnat

Procesor:
CPU AMD Athlon 64 X2 5200+ (AM2) Windsor BOX (65W) - 2698,-

RAM
4GB DDR2-800MHz Patriot EASED LATENCY EP kit 2x2GB - 2453,-

Grafika:
GIGABYTE HD3870 512MB - 4037,-
Radeonka no... moc se v nich nevyznám a neznám je... snad to bude dobrá volba...

Zdroj:
Seasonic SS-650JT-F3 650W - 2970,- - seženou seasonic Smile

Bedna tu nějakou vyberu....

cena celkem: 15 798,- s DPH + nějaká ta bedna.. tj tak cca 1200,-

Takhle se mi to zdá celkem slušné... raďte hodnoťte kritizujte Smile nečekám max výkon.. nebudu dělat komprese videa nebo snad pracovat ve složitých 3D grafických programech....
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 1:41 pm

zkus si to s nima domluvit jestli by ti nesehnali ten procák ve verzi 2x1024 L2 cache, dělaj se obě varianty...případně 5000+ Black Edition... ale jinak v poho...já si myslim, že s tou 3870 velkou chybu neuděláš Wink
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 4:03 pm

Ale jo, docela dobrýý, az na tu grafiku :p
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 4:30 pm

*Lady*Hella* napsal:
Ale jo, docela dobrýý, az na tu grafiku :p
já věděl, že to napíšeš Very Happy 8800GT tam maj za 6600 nejlevnější...myslím, že 9600GT by byla dobrá volba, ale nechce se mu na ní čekat... tak aspoň konečně uvidíme jak to s těma ATinama je Smile
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 5:01 pm

Trancer napsal:
osobně mám taky ASUS, ale co vím, tka Gigabyte je zase trocu někde jinde, ale ty už víc jak 1 Ultra ATA nedělaj...
Ani Asus uz nerobi Wink Ale osobne mam taky Asus tongue

inak slusne PC, mne sa lubi ta verzia s 9600GT... to GT tam proste nemoze chybat Very Happy ale nie vazne, je to velmi dobra karta Wink
A 4GB su ti zbytocne, pokial neplanujes v blizkej buducnosti vistu Wink
inak aj u visty si vystacis v pohode s dual 2GB, 1gigovky maju inak rychlejsie casovanie pokial viem o_O
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 5:16 pm

Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 5:52 pm

Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...
tak tu mam doma já a nejde mi na ní AvP 2 Very Happy
ale je to podle mně otázka BIOSu, tak třeba budeš mít štěstí Smile
(jestli jo, jsi mrtvej Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 6:00 pm

Trancer napsal:
Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...
tak tu mam doma já a nejde mi na ní AvP 2 Very Happy
ale je to podle mně otázka BIOSu, tak třeba budeš mít štěstí Smile
(jestli jo, jsi mrtvej Very Happy )

Nj, kdyz jsi nechtel cekat na tu kterou mam ja EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB, PCI-E a na ktere jde AvP2 bez problemu...ale je fakt, ze jsi tohle nemohl tusit, taky bych to do níí nerekla, mrcha Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 6:03 pm

Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...

EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB, PCI-E stoji 5 926,- s DPH
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 8:18 pm

*Lady*Hella* napsal:
Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...

EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB, PCI-E stoji 5 926,- s DPH
njn jenže on to chce koupit tam u něj u známejch...samo jinde stojej grafiky míň...jinak Evga koupíš jen u CZC co se ČR týče
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 8:20 pm

*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...
tak tu mam doma já a nejde mi na ní AvP 2 Very Happy
ale je to podle mně otázka BIOSu, tak třeba budeš mít štěstí Smile
(jestli jo, jsi mrtvej Very Happy )

Nj, kdyz jsi nechtel cekat na tu kterou mam ja EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB, PCI-E a na ktere jde AvP2 bez problemu...ale je fakt, ze jsi tohle nemohl tusit, taky bych to do níí nerekla, mrcha Very Happy
no až mi Cirrus vrátí starou 6600 tak holt pujde na reklamačku a možná je to jen vadnej kus a dostanu jinej...uvidíme Smile
ale ani náhodou by mě nenapadlo, že s Gainward může bejt problém...ale zase to chlazení co tam je, je tichý a hodně účinný narozdíl od referenčního, teda aspoň dle recenzí...
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 8:37 pm

Trancer napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...

EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB, PCI-E stoji 5 926,- s DPH
njn jenže on to chce koupit tam u něj u známejch...samo jinde stojej grafiky míň...jinak Evga koupíš jen u CZC co se ČR týče

A jóóó, jsem nebrala v potaz nejáákýý omezeníí, koneckoncu jako vzdy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 8:50 pm

Trancer napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...
tak tu mam doma já a nejde mi na ní AvP 2 Very Happy
ale je to podle mně otázka BIOSu, tak třeba budeš mít štěstí Smile
(jestli jo, jsi mrtvej Very Happy )

Nj, kdyz jsi nechtel cekat na tu kterou mam ja EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB, PCI-E a na ktere jde AvP2 bez problemu...ale je fakt, ze jsi tohle nemohl tusit, taky bych to do níí nerekla, mrcha Very Happy
no až mi Cirrus vrátí starou 6600 tak holt pujde na reklamačku a možná je to jen vadnej kus a dostanu jinej...uvidíme Smile
ale ani náhodou by mě nenapadlo, že s Gainward může bejt problém...ale zase to chlazení co tam je, je tichý a hodně účinný narozdíl od referenčního, teda aspoň dle recenzí...

Je to fakt zááhada, ale nemyslim si, ze by to bylo biosem. Bud jsme prehlíídli neco v nastaveníí, nebo si to netyka jak jsi spráávne podotkl s deskou nebo necíím jinýým (to mááás z toho, ze poráád neco dokupujes :p ). Proste bych jim to tam poslala s dopisem, ze prosíís o výýmenu. Víím, ze to máás uz pres mesííc, ale jde jim o poskozeníí nebo opotrebovááníí zbozííí. Jsem jim tam uz poslala 1 RAMKU a 1 grafáárnu a vymenili mi to bez probléému (ne u toho novýýho PC, tam vsechno slape jak hodinky Smile ).
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 8:57 pm

*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...
tak tu mam doma já a nejde mi na ní AvP 2 Very Happy
ale je to podle mně otázka BIOSu, tak třeba budeš mít štěstí Smile
(jestli jo, jsi mrtvej Very Happy )

Nj, kdyz jsi nechtel cekat na tu kterou mam ja EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB, PCI-E a na ktere jde AvP2 bez problemu...ale je fakt, ze jsi tohle nemohl tusit, taky bych to do níí nerekla, mrcha Very Happy
no až mi Cirrus vrátí starou 6600 tak holt pujde na reklamačku a možná je to jen vadnej kus a dostanu jinej...uvidíme Smile
ale ani náhodou by mě nenapadlo, že s Gainward může bejt problém...ale zase to chlazení co tam je, je tichý a hodně účinný narozdíl od referenčního, teda aspoň dle recenzí...

Je to fakt zááhada, ale nemyslim si, ze by to bylo biosem. Bud jsme prehlíídli neco v nastaveníí, nebo si to netyka jak jsi spráávne podotkl s deskou nebo necíím jinýým (to mááás z toho, ze poráád neco dokupujes :p ). Proste bych jim to tam poslala s dopisem, ze prosíís o výýmenu. Víím, ze to máás uz pres mesííc, ale jde jim o poskozeníí nebo opotrebovááníí zbozííí. Jsem jim tam uz poslala 1 RAMKU a 1 grafáárnu a vymenili mi to bez probléému (ne u toho novýýho PC, tam vsechno slape jak hodinky Smile ).
njn já jsem jen chudý student ne zámožná laboratorní pracovnice, takže dokupuju podle toho jak jsou peníze Razz jinak jsem s nima už doodlej, jen musim počkat až se mi vrátí stará grafika a pak to tam odnesu a uvidim, buď to bude muj poslední měsíc na AvP a nebo se to nějak povede vyřešit a budu vás tam štvát dál svým neumětelstvím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 9:08 pm

Trancer napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
Krieger napsal:
Co se týče grafiky tak tu mi takhle nabízeli: Gainward 8965-Bliss 8800GT 512MB, PCI-E (nVidia) 5960 s dph za tolik mi byla nabídnuta...
tak tu mam doma já a nejde mi na ní AvP 2 Very Happy
ale je to podle mně otázka BIOSu, tak třeba budeš mít štěstí Smile
(jestli jo, jsi mrtvej Very Happy )

Nj, kdyz jsi nechtel cekat na tu kterou mam ja EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB, PCI-E a na ktere jde AvP2 bez problemu...ale je fakt, ze jsi tohle nemohl tusit, taky bych to do níí nerekla, mrcha Very Happy
no až mi Cirrus vrátí starou 6600 tak holt pujde na reklamačku a možná je to jen vadnej kus a dostanu jinej...uvidíme Smile
ale ani náhodou by mě nenapadlo, že s Gainward může bejt problém...ale zase to chlazení co tam je, je tichý a hodně účinný narozdíl od referenčního, teda aspoň dle recenzí...



Je to fakt zááhada, ale nemyslim si, ze by to bylo biosem. Bud jsme prehlíídli neco v nastaveníí, nebo si to netyka jak jsi spráávne podotkl s deskou nebo necíím jinýým (to mááás z toho, ze poráád neco dokupujes :p ). Proste bych jim to tam poslala s dopisem, ze prosíís o výýmenu. Víím, ze to máás uz pres mesííc, ale jde jim o poskozeníí nebo opotrebovááníí zbozííí. Jsem jim tam uz poslala 1 RAMKU a 1 grafáárnu a vymenili mi to bez probléému (ne u toho novýýho PC, tam vsechno slape jak hodinky Smile ).
njn já jsem jen chudý student ne zámožná laboratorní pracovnice, takže dokupuju podle toho jak jsou peníze Razz jinak jsem s nima už doodlej, jen musim počkat až se mi vrátí stará grafika a pak to tam odnesu a uvidim, buď to bude muj poslední měsíc na AvP a nebo se to nějak povede vyřešit a budu vás tam štvát dál svým neumětelstvím Very Happy

Pííses pracovnice a myslííís krysa co? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 10:11 pm

mozno je to iba chybny model... (sudiac podla Trancerovej predoslej diagnozy)
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 11:18 pm

GT napsal:
mozno je to iba chybny model... (sudiac podla Trancerovej predoslej diagnozy)
moje diagonza zní kladivo a pořádnej nápřah Very Happy už jsem z too totálně mimo Sad
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 6:34 pm

Tak byl jsem v obchodě.... a uplně jsme tu sestavu tam překopali.. prý se spíš vyplatí jít do Intelu takže jsme to nějak takhle sestavili... nevím no nechal jsem se ukecat ale ty komponenty co jsme vybrali tak smetli haldou argumentů :S ale nakonec si myslím že aj tak je to poměrně slušné:

Základní deska:
ASUS P5KC Gb. LAN, iP35, DDR3+DDR2, 2xPCIex16, IEEE

Procesor:
CPU Intel Core 2 duo E6750 BOX (2 x 2,66)
Intel :-)

RAM:
2GB DDR2-800MHz Patriot Low Latenci 4-4-4-12 kit

Grafika:
ATI Sapphire HD3870 512MB DDR4 2xDVI HDMI
Já chtěl nVidiu ale furt mi ju vymlouvali že by ju dlouho sháněli atd tak uvidíme jak jsou na tom ATI a o existenci DDR4 jsem neměl ani ponětí...

Zvukovka:
6ti kanálová (integrovaná)

Zdroj:
Xillence 480w udajně lepší než seasonic spec pro hráče... moc nevěřím.. možná jen reklamní trik no jsem moc zvědavej

Case:
Codegam G217 - doufám že jsem to opsal dobře tu bednu Very Happy

cena celkem: 15813,- s DPH

zejtra du vybrakovat z mího pc HDD a DVD-RW takže pokud se tu už neoběvím tak mě nejde zapojit HDD Very Happy předpokládám že tak v pátek to budu mít doma.... tak jsem moc zvědavej.. očekávám ostrou kritiku na tuhle sestavu např kvuli tomu že karta nemá na konci Gt že GT? :-D
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Sponsored content





Imperiální počítač :P :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Imperiální počítač :P :D   Imperiální počítač :P :D Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Imperiální počítač :P :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: