AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HAHA já jsem cheater !!!

Goto down 
+6
Helli
Trancer
GT
-SoNy-
Envy
Krieger
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 5:34 pm

Vulgarita? no promiň ale jsem prvni a někdo si dá nick fuck you Krieger? to na něj mam byt slušný? a takhle bych mohl pokračovat..

trošku jsem zpustl ale ne zas tak moc... muže za to odchod čestnych hraču jako je Jiřik, kof, kofon, helča, skynet, atd... v avp nezustal skoro nikdo kdo by hrál fér
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 6:30 pm

Krieger napsal:
Schválně se chovám jako prase? jako že tam schvalně staguju atd? ano staguju a co by ne proti nmntnimu plasma predovy nebo lidem co po mě hažou 5 nadu nebo trapaky se spiderem... takhle bych mohl pokračovat donekonečna... nema cenu se s lamama mazlit... a už mě nebavi jim psat stop BK když to evidentně nikoho nezajímá
no co si pamatuju, těsně než jsem "odešel", tak ses u Juty docela pouštěl do Chewbacka nebo jak se píše Very Happy a sice on začal nadávat první, ale oba víme, že sis pro ten konflikt šel od začátku Razz
Jinak tebe to taky někdo musel naučit...to je právě dnes problém, oni ani neví že něco jako league rules je, natož kde to hledat...
to s tím macrem mohlo bejt (asi i bylo) nedorozumění, ale stejně jsi mě naštval, tak jsem to ze sebe potřeboval dostat Razz
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 6:53 pm

Trancer napsal:
Krieger napsal:
viš k čemu jsme to použili Razz se stagem 2 macro opravdu neni nutný Very Happy
jo proto ho tam u vás používá kde kdo, viď...Futile DH apod. Razz a pro někoho kdo neni ubožák neni třeba ani se steggem 0,9 ale to asi nepochopíš, jinak by sis ho nepustil...
Futile nepouziva macro, neviem odkial mas taketo dezinformacie. A DH uz nie je v RE vyse pol roka ak si si nevsimol tongue

a k tym sportovcom-hracom, podvadzat koli peniazom je ovela horsie ako podvadzat koli zabave. tot moj osobny nazor. samozrejme cheaterov neobhajujem. Pokial by fungoval rommieho global ban na ten ucel na aky bol stvoreny, ze by v nom boli pozbierane IPs vsetkych znamych hackerov a nie iba ludi, ktorych rommie nenavidi, tak by to v mensej miere zabranilo odchodu oldschoolovych hracov, spolu so stupajucim percentom serverov ktore vyuzivaju rommie's mod. Holt, dobry napad zmareny emociami Sad
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 6:57 pm

GT napsal:
Trancer napsal:
Krieger napsal:
viš k čemu jsme to použili Razz se stagem 2 macro opravdu neni nutný Very Happy
jo proto ho tam u vás používá kde kdo, viď...Futile DH apod. Razz a pro někoho kdo neni ubožák neni třeba ani se steggem 0,9 ale to asi nepochopíš, jinak by sis ho nepustil...
Futile nepouziva macro, neviem odkial mas taketo dezinformacie. A DH uz nie je v RE vyse pol roka ak si si nevsimol tongue

a k tym sportovcom-hracom, podvadzat koli peniazom je ovela horsie ako podvadzat koli zabave. tot moj osobny nazor. samozrejme cheaterov neobhajujem. Pokial by fungoval rommieho global ban na ten ucel na aky bol stvoreny, ze by v nom boli pozbierane IPs vsetkych znamych hackerov a nie iba ludi, ktorych rommie nenavidi, tak by to v mensej miere zabranilo odchodu oldschoolovych hracov, spolu so stupajucim percentom serverov ktore vyuzivaju rommie's mod. Holt, dobry napad zmareny emociami Sad
tak co se DH týče, tak dodnes nepochopím jak jsi ho mohl hájit...vím že už není u vás, teď je myslím v super old school clanu s monkeym a dalšíma Smile
Futile...no radši to necháme nebo to bude vypadat jako když jsem se sem přišel pohádat lol!
no Rommie je Rommie...víc už nemá cenu řešit.
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 7:01 pm

ne fakt fut nema macro má obyč 2.0 stag.. to mu zase křivdíte...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 7:02 pm

Trancer napsal:
Krieger napsal:
Schválně se chovám jako prase? jako že tam schvalně staguju atd? ano staguju a co by ne proti nmntnimu plasma predovy nebo lidem co po mě hažou 5 nadu nebo trapaky se spiderem... takhle bych mohl pokračovat donekonečna... nema cenu se s lamama mazlit... a už mě nebavi jim psat stop BK když to evidentně nikoho nezajímá
no co si pamatuju, těsně než jsem "odešel", tak ses u Juty docela pouštěl do Chewbacka nebo jak se píše Very Happy a sice on začal nadávat první, ale oba víme, že sis pro ten konflikt šel od začátku Razz
Jinak tebe to taky někdo musel naučit...to je právě dnes problém, oni ani neví že něco jako league rules je, natož kde to hledat...
to s tím macrem mohlo bejt (asi i bylo) nedorozumění, ale stejně jsi mě naštval, tak jsem to ze sebe potřeboval dostat Razz

nj ale to už asi nezměníme... staří dobráci viz. psaní výše už tu nejsou a přesvědčovat nějaký 14ti letý děcko který mě na xfire nadává... ne díky
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 7:53 pm

Trancer napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
Krieger napsal:
viš k čemu jsme to použili Razz se stagem 2 macro opravdu neni nutný Very Happy
jo proto ho tam u vás používá kde kdo, viď...Futile DH apod. Razz a pro někoho kdo neni ubožák neni třeba ani se steggem 0,9 ale to asi nepochopíš, jinak by sis ho nepustil...
Futile nepouziva macro, neviem odkial mas taketo dezinformacie. A DH uz nie je v RE vyse pol roka ak si si nevsimol tongue

a k tym sportovcom-hracom, podvadzat koli peniazom je ovela horsie ako podvadzat koli zabave. tot moj osobny nazor. samozrejme cheaterov neobhajujem. Pokial by fungoval rommieho global ban na ten ucel na aky bol stvoreny, ze by v nom boli pozbierane IPs vsetkych znamych hackerov a nie iba ludi, ktorych rommie nenavidi, tak by to v mensej miere zabranilo odchodu oldschoolovych hracov, spolu so stupajucim percentom serverov ktore vyuzivaju rommie's mod. Holt, dobry napad zmareny emociami Sad
tak co se DH týče, tak dodnes nepochopím jak jsi ho mohl hájit...vím že už není u vás, teď je myslím v super old school clanu s monkeym a dalšíma Smile
Futile...no radši to necháme nebo to bude vypadat jako když jsem se sem přišel pohádat lol!
no Rommie je Rommie...víc už nemá cenu řešit.

Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 8:17 pm

Moc sem ten topic nečetl takže krátce:
  • neni dobrý noobovat s noobama ve stylu "kdyz oni, tak já taky", já vim, že občas dojde trpělivost z neustálého napomínání, ale místo než toho začít noobit, je lepší prostě mlčet a hrát podle pravidel.
  • Ahoj Hééééééééééééééélčo I love you I love you I love you I love you I love you
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 9:11 pm

DH_ho som obhajoval pretoze ho nazyvali "ludovo" hackerom, software k mysiam Razer nie je ziadny hack, je to HW zalezitost, legalna vec ku ktorej sa moze dostat kazdy kto vlastni mys Razer. Ak je toto hack, tak hackeri su potom aj ti co hravaju na velkych LCD obrazovkach, s roznymi laser myskami, specialnymi podlozkami, vlastne HW ako taky ktory urcuje FPS apod. Vsetci tito ludia maju urcitu vyhodu oproti ludom ktory takyto HW nevlastnia Wink Ano je to hlupost take nieco pouzivat, je to trochen neferove voci ostatnim ale hack by som to nenazyval.

O futilovi len tolko, ten kto ho opravdu pozna a hral s nim denno-denne vie, ze on hacky nepotrebuje Wink
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
-SoNy-

-SoNy-


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 13. 06. 08

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 9:39 pm

pfffff!
jak řekl krieg to macro měl aby porovnal zvuk s tím druhým kerej pravděpodobně maco měl, a jestli tvrdíš že je na tom něco špatnýho tak si ty ten největší ubožák a můžeš si podat ruku s Windem a spol.

nehledě na to že tvoji velký kamarádi z dD by museli mít přinejmenším stejný vecs jako údajně měl DH/Fut aby je mohli porazit v 2v2

a pokud jde o dělání prdele z SgA tak LOL, nebyl si to náhodou ty kdo prosil kriegera aby mohl hrat taky pod jejich nickama? (viz SgA sou fakt borci!),kdyby jim nespad server tak by si ten match i dohrál, a myslím že podle tvýho "žebříčku ubohosti" bude kradení cizích nicků určitě horší než provokování.Hraješ si tady na dokonalýho, obhajuješ global bann.. lol, když tě přirovnám k rommiemu tak ti moc nekřivdím

btw k původnímu tématu, ja mám global bann za údajný schazování jakýhosi serveru, přitom rommie osobně se mi kdysy (když jsem byl v jeho clanu)chlubil, že umí sašovi schodit server aniž by se na něj napojil a ještě mi to na GSA ochotně ukazoval, kdybych tehdy tušil co je zač tak abych vzal screenshot
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 11:13 pm

-SoNy- napsal:
pfffff!
jak řekl krieg to macro měl aby porovnal zvuk s tím druhým kerej pravděpodobně maco měl, a jestli tvrdíš že je na tom něco špatnýho tak si ty ten největší ubožák a můžeš si podat ruku s Windem a spol.

nehledě na to že tvoji velký kamarádi z dD by museli mít přinejmenším stejný vecs jako údajně měl DH/Fut aby je mohli porazit v 2v2

a pokud jde o dělání prdele z SgA tak LOL, nebyl si to náhodou ty kdo prosil kriegera aby mohl hrat taky pod jejich nickama? (viz SgA sou fakt borci!),kdyby jim nespad server tak by si ten match i dohrál, a myslím že podle tvýho "žebříčku ubohosti" bude kradení cizích nicků určitě horší než provokování.Hraješ si tady na dokonalýho, obhajuješ global bann.. lol, když tě přirovnám k rommiemu tak ti moc nekřivdím

btw k původnímu tématu, ja mám global bann za údajný schazování jakýhosi serveru, přitom rommie osobně se mi kdysy (když jsem byl v jeho clanu)chlubil, že umí sašovi schodit server aniž by se na něj napojil a ještě mi to na GSA ochotně ukazoval, kdybych tehdy tušil co je zač tak abych vzal screenshot
Prosil? Very Happy Tak to promiň, ale tos mě rozesmál Very Happy Krieger psal mně ať jdu hrát že se ti neche. Rozhodně jsem ho neprosil, že chci hrát taky...co se SGA týče tak o těch nic v dobrým.

Já napsal něco o tom že schvaluju global bann, tak jak ho Rommie provozuje Shocked

Ano Wind a Reign spolu s Engelem jsou moji kamarádi a věřím jim.... Zbytek dD moc neznám, ale za ty tři dám klidně ruku do ohně Smile
Co se DH týče nebyls to náhodou ty kdo mi psal, že jsem měl pravdu, jakej se z něj stal debil, žes mi nevěřil, ale přesvědčil ses o opaku?

To provokování o kterým já tu mluvím, ale nebylo na adresu SGA Razz Myslím, že Krieger ví o co šlo.

Btw. mohli jste se zeptat, když to nerozeznáte bez toho aby Krieger nahazoval macro Razz
Návrat nahoru Goto down
-SoNy-

-SoNy-


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 13. 06. 08

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 11:48 pm

Trancer napsal:
já si myslím, že udělal správně Razz Macro noob si to zaslouží...jen do tebe a pořádně...ránu do hlavy bych doporučil mezi prvníma Very Happy santa


debil nemusí znamenat hacker

a ptát se někoho kdo obviňuje lidi kerý sotva zná by bylo dost smutný
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 11:56 pm

-SoNy- napsal:
Trancer napsal:
já si myslím, že udělal správně Razz Macro noob si to zaslouží...jen do tebe a pořádně...ránu do hlavy bych doporučil mezi prvníma Very Happy santa


debil nemusí znamenat hacker

a ptát se někoho kdo obviňuje lidi kerý sotva zná by bylo dost smutný

tole se tu řešilo už jednou...proč myslíš, že tam jsou ty smajlíci? Razz
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 10:50 am

mg myslím že se tu dohadujeme jako malé děti o uplnych blbostech..

macro - kktina která je akorat pro nooby ale bylo fajn si ho zkusit jak to vypadá

noobové - sga - proč si do těch troubů nekopnout... když nam nadavaj v kuse

ostatní noobové - CZ a spol CZ - nevadí mi až na pár lidí
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:48 pm

KoF napsal:
Moc sem ten topic nečetl takže krátce:
  • neni dobrý noobovat s noobama ve stylu "kdyz oni, tak já taky", já vim, že občas dojde trpělivost z neustálého napomínání, ale místo než toho začít noobit, je lepší prostě mlčet a hrát podle pravidel.
  • Ahoj Hééééééééééééééélčo I love you I love you I love you I love you I love you

Sem ten topic necetla, takze dlouze:
Ahoj Koféééééééééééééééééé I love you I love you I love you I love you I love you
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 1:07 pm

Ok tak to zavřem, jak už jsem psal výše: DH/FU radši nebudem řešit, protože to je stejně k ničemu... vy máte svou pravdu a já zase svou...
Co se toho s Kriegerem týče, tak mě to prostě v tu chvíli děsně zklamalo a nasralo...Protože poslední rok jsem pokaždý když někde někdo nadhazoval RE hacks psal, že celé RE nevim, ale Krieger, GT, KoF jsou 100% čistí...
Prostě bych to nechal koňovi, některé mé příspěvky byly trochu moc, za některejma si stojím dál, ale asi nemá cenu se tu kvůli tomu hádat...
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 1:40 pm

Trancer napsal:
Ok tak to zavřem, jak už jsem psal výše: DH/FU radši nebudem řešit, protože to je stejně k ničemu... vy máte svou pravdu a já zase svou...
Co se toho s Kriegerem týče, tak mě to prostě v tu chvíli děsně zklamalo a nasralo...Protože poslední rok jsem pokaždý když někde někdo nadhazoval RE hacks psal, že celé RE nevim, ale Krieger, GT, KoF jsou 100% čistí...
Prostě bych to nechal koňovi, některé mé příspěvky byly trochu moc, za některejma si stojím dál, ale asi nemá cenu se tu kvůli tomu hádat...

to je rozumná řeč Wink nebudeme to rozpitvávat... nemá to cenu...
já udělám pár změn... tj. budu se chovat líp a hrát čestněji...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:18 pm

boze nereste Smile noobove sou zvedavi tak to zkusej no... a looseri to pouzivaj... DH to to mel a zkusuil, Fut to mel ale nepouzival a ja to nikdy nezkusil a presto jsem nicil tyhle skillery Smile
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:15 pm

Joey napsal:
boze nereste Smile noobove sou zvedavi tak to zkusej no... a looseri to pouzivaj... DH to to mel a zkusuil, Fut to mel ale nepouzival a ja to nikdy nezkusil a presto jsem nicil tyhle skillery Smile

ehm... ikdyz ten aimbot byl taky fajn ze?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:09 pm

Joey napsal:
boze nereste Smile noobove sou zvedavi tak to zkusej no... a looseri to pouzivaj... DH to to mel a zkusuil, Fut to mel ale nepouzival a ja to nikdy nezkusil a presto jsem nicil tyhle skillery Smile

Futila jsem zazila s vectorama, ale i bez (je (ne)moznýý, ze to bylo v obdobíí, kdy s tíím experimentoval :p)
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:26 pm

-Pn-^ napsal:
Joey napsal:
boze nereste Smile noobove sou zvedavi tak to zkusej no... a looseri to pouzivaj... DH to to mel a zkusuil, Fut to mel ale nepouzival a ja to nikdy nezkusil a presto jsem nicil tyhle skillery Smile

ehm... ikdyz ten aimbot byl taky fajn ze?? Very Happy

myslím že nej aimbot je v ruce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 3:19 pm

Krieger napsal:
-Pn-^ napsal:
Joey napsal:
boze nereste Smile noobove sou zvedavi tak to zkusej no... a looseri to pouzivaj... DH to to mel a zkusuil, Fut to mel ale nepouzival a ja to nikdy nezkusil a presto jsem nicil tyhle skillery Smile

ehm... ikdyz ten aimbot byl taky fajn ze?? Very Happy

myslím že nej aimbot je v ruce Very Happy
pri masturbacii?
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 3:32 pm

)))*^˛^*((( napsal:

Futila jsem zazila s vectorama, ale i bez (je (ne)moznýý, ze to bylo v obdobíí, kdy s tíím experimentoval :p)

Ja si zas pamatam ze cham nascreenoval futila udajne s vektormi, na tych screenoch bolo ako strielal zo snipy cez plot v compounde a gulka dopadala na zadnu stenu za plotom. Potom sa to islo otestovat a zistilo sa ze gulky naozaj dopadaju cez plot na stenu, tudiz ziadny vecs nepotrebujes. Vtedy si bol tiez Cham 100% isty ze Futile pouzival vecs Razz
Ta tema je myslim ze este stale niekde na RE fore v archive, ale odvtedy sa u nas Cham neukazal Very Happy

Zaujimave ze si vela ludi co hravalo s gerom pamata ze isty cas pouzival AB ale nikto o tom otvorene nehovori. Ger bol pritom rovnako arogantny ako Futile, ale na druhej strane toho vela nenamluvil. Mozno prave apatie voci Futovi a jeho persone podnietili ludi aby ho obvinovali z hackov. Holt ak je niekto 3x lepsi ako ja a este k tomu arogantny, musi to byt 100% hacker.
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:00 pm

GT napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Futila jsem zazila s vectorama, ale i bez (je (ne)moznýý, ze to bylo v obdobíí, kdy s tíím experimentoval :p)

Ja si zas pamatam ze cham nascreenoval futila udajne s vektormi, na tych screenoch bolo ako strielal zo snipy cez plot v compounde a gulka dopadala na zadnu stenu za plotom. Potom sa to islo otestovat a zistilo sa ze gulky naozaj dopadaju cez plot na stenu, tudiz ziadny vecs nepotrebujes. Vtedy si bol tiez Cham 100% isty ze Futile pouzival vecs Razz
Ta tema je myslim ze este stale niekde na RE fore v archive, ale odvtedy sa u nas Cham neukazal Very Happy

Zaujimave ze si vela ludi co hravalo s gerom pamata ze isty cas pouzival AB ale nikto o tom otvorene nehovori. Ger bol pritom rovnako arogantny ako Futile, ale na druhej strane toho vela nenamluvil. Mozno prave apatie voci Futovi a jeho persone podnietili ludi aby ho obvinovali z hackov. Holt ak je niekto 3x lepsi ako ja a este k tomu arogantny, musi to byt 100% hacker.

O tom, ze jsou gulky nevyzpytatelnýý jsem se presvedcila hodnekrááát HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Hufi
Je mi naprosto jedno, jestli je nekdo lepsíí treba 10 kráát nez ja (nikdy jsem to nehráála proto býýt nejlepsíí, to by ani neslo, kdyz nehrajes denne :p) Pokud postrehnu macro, vectory apod. ani to dotycnýýmu nenapíísu a to je kolikráát i u lidíí od kterýých bych to ani moc necekala, je mi to fuk, jenom odejdu :p Mne je to vlastne tak jedno, ze ted ani nevíím proc jsem se vyjadrovala k Futilovi lol (ale co jsem psala, tak si zatíím stojíím :p)
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:05 pm

GT napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Futila jsem zazila s vectorama, ale i bez (je (ne)moznýý, ze to bylo v obdobíí, kdy s tíím experimentoval :p)

Ja si zas pamatam ze cham nascreenoval futila udajne s vektormi, na tych screenoch bolo ako strielal zo snipy cez plot v compounde a gulka dopadala na zadnu stenu za plotom. Potom sa to islo otestovat a zistilo sa ze gulky naozaj dopadaju cez plot na stenu, tudiz ziadny vecs nepotrebujes. Vtedy si bol tiez Cham 100% isty ze Futile pouzival vecs Razz
Ta tema je myslim ze este stale niekde na RE fore v archive, ale odvtedy sa u nas Cham neukazal Very Happy
Tak k Futilovi se vyjadřovat nebudu, každý ví své (Helča je dokonalá, co řekne je pravda Very Happy ), ale to s tím Chamem mě rozesmálo lol! Dyť Cham už ani nepatří k homo sapience, ne? Ten je horší než Saša s Jutou dohromady a to celý ještě na kvadrát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HAHA já jsem cheater !!!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: