AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tak a je to na ceste!!!!!!!!!

Goto down 
+7
kofon
Joey
Trancer
Krieger
Envy
Skull
Helli
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 3:41 pm

Po 2 a pul letech mluveníí o novýým PC (máám lepsíí cas nez GTuv kamaráád s 6 - ti rokama :p) jsem se konecne odhodlala napsat Jezíískovi co presne bych chtela a protoze jsem byla celééj rok hodnáááá lool!, tak jsem uz odeslala objednáávku Tak a je to na ceste!!!!!!!!! 24

Takze co jsem si vlastne vybrala, jen predesííláám, ze jsem NVIDIÁK Smile

Zacnu grafáárnou - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51109
Btw. tak jako jsem si predtíím vybrala hráát multi AVP2, tak máám v pláánu ted Crysis (ale AVP2 neopoustíím Smile )

Procáák - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49035
Samo k tomu poráádnééj chladic Zalman ze

Disk - 500GB Barracuda

Zdroj - Fortron 600W

Deska - tu jsem dlouho resila a nakonec jsem dala na radu technika - ASUS M2N32 - SLI, nFORCE 590 (SLI ani býýt snad nemusela, nejspíís to stejne nevyuziju)

RAM - Corsair DIMM 2048 GB, 800MHz s CL4 Smile)

Mechaniky jako vzdy LG

Skríín - asi se budete smáát, ale ja si nemohla pomoct lol!
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45575

No a jako tresinku na dorte k mojíí G5 mysi http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42421

Tak jen do me, jak jsem si spatne vybrala lol!
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 5:09 pm

skříň je příšerná, jinak ok lol!
Návrat nahoru Goto down
Envy

Envy


Poeet p?íspivku : 886
Age : 34
Localisation : Czech Republic, Přelouč
Registration date : 22. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 5:13 pm

Pěknééééé.....
Návrat nahoru Goto down
http://www.isolar.cz
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 5:42 pm

ta skříň omg lol lol!
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 5:48 pm

Ja vedela, ze se na skríín chytnete :p a neníí lol je mega LOL! Mela jsem vybranou jinou puvodne, ale ta mela míísto jen na asi dva vetráácky Sad
A stejne se mi libi Very Happy Poráád lepsíí nez nejáákáá obycejnáá klasickáá, jenom hranatáá, hnusnáá case :p
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 5:53 pm

helenka si doma asi chce pěstovat tornáda...
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 6:56 pm

A necháváš si to poslat nebo si to jedeš vyzvednout??
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 7:04 pm

nn oni totiž u Ladyů doma rušej topení, tak si místo novýho kotle koupili počítač lol! jina kdporučuju dokoupit větráčky na pozice ve skříni...ani nejdražší skříně neobsahujou tichý větráčky jako jsou třeba Xcilence a je třeba tou skříní pořádně hnát vzduch Wink jelikož jsme to konzultovali, tak znáš muj názor...jo a case...pokud neni na stole, tak je to vlastně jedno jak vypadá...chce to pořádnou šasi a taky aby měl dost pozic na vše možný i nemožný... já mam třeba doma tohle a je to moc fešácká skříň...teda až po tom co jsem vypnul ty ledky... http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35932

zajímalo by mě co máte vy, co se tu smějete Razz
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 7:06 pm

NICE!
kolik bude takova sranda stat? Razz
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 7:31 pm

hmmm vybrala sis dobre Wink na tom ti avp zarucene pude Wink mozna ne na plny detaily ale koho to sere Wink hlavne ze se hraje Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 7:32 pm

btw taky mam novej strroj ale notebook Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 7:50 pm

kofon napsal:
hmmm vybrala sis dobre Wink na tom ti avp zarucene pude Wink mozna ne na plny detaily ale koho to sere Wink hlavne ze se hraje Razz
lol!
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:01 pm

Krieger napsal:
A necháváš si to poslat nebo si to jedeš vyzvednout??

Poslat jako vsechnu techniku. V klasickýým obchode uz skoro nic nekupuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:12 pm

Jirik napsal:
nn oni totiž u Ladyů doma rušej topení, tak si místo novýho kotle koupili počítač lol! jina kdporučuju dokoupit větráčky na pozice ve skříni...ani nejdražší skříně neobsahujou tichý větráčky jako jsou třeba Xcilence a je třeba tou skříní pořádně hnát vzduch Wink jelikož jsme to konzultovali, tak znáš muj názor...jo a case...pokud neni na stole, tak je to vlastně jedno jak vypadá...chce to pořádnou šasi a taky aby měl dost pozic na vše možný i nemožný... já mam třeba doma tohle a je to moc fešácká skříň...teda až po tom co jsem vypnul ty ledky... http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35932

zajímalo by mě co máte vy, co se tu smějete Razz

Mne by to nevadilo, ja se stejne doma vyskytuju hlavne u PC, nekdy tu i jíím, coz mi pripomíínáá, ze s novou kláávesnicíí koncíí moje éra drobeníí do níí :p
Kolik a jakýý vetráácky doukoupit budu resit az to prííjde, podííváám se, jak to tam vypadáá a kolik to topíí. Ze by jsme konzultovali vetrácky si nejáák nevzpomíínám, bavili jsme se pouze o zdroji :p

A co mááte za case vy, co se tu smejete by me zajíímalo taky!!!!! :p
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:16 pm

Neo napsal:
NICE!
kolik bude takova sranda stat? Razz

30 000, ale mohlo by to býýt o neco míín, nez to dajíí dohromady, tak nekterýý komponenty slezou s cenou dolu Smile
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:18 pm

kofon napsal:
hmmm vybrala sis dobre Wink na tom ti avp zarucene pude Wink mozna ne na plny detaily ale koho to sere Wink hlavne ze se hraje Razz

ROFL!
Návrat nahoru Goto down
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:25 pm

*Lady*Hella* napsal:
Neo napsal:
NICE!
kolik bude takova sranda stat? Razz

30 000, ale mohlo by to býýt o neco míín, nez to dajíí dohromady, tak nekterýý komponenty slezou s cenou dolu Smile
A co dostanu k ježíšku já?? Smile nechtělo by se ti mi poslat nějaké komponenty zté tvé staré bedny co máš teeď?Smile
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:25 pm

*Lady*Hella* napsal:
Jirik napsal:
nn oni totiž u Ladyů doma rušej topení, tak si místo novýho kotle koupili počítač lol! jina kdporučuju dokoupit větráčky na pozice ve skříni...ani nejdražší skříně neobsahujou tichý větráčky jako jsou třeba Xcilence a je třeba tou skříní pořádně hnát vzduch Wink jelikož jsme to konzultovali, tak znáš muj názor...jo a case...pokud neni na stole, tak je to vlastně jedno jak vypadá...chce to pořádnou šasi a taky aby měl dost pozic na vše možný i nemožný... já mam třeba doma tohle a je to moc fešácká skříň...teda až po tom co jsem vypnul ty ledky... http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35932

zajímalo by mě co máte vy, co se tu smějete Razz

Mne by to nevadilo, ja se stejne doma vyskytuju hlavne u PC, nekdy tu i jíím, coz mi pripomíínáá, ze s novou kláávesnicíí koncíí moje éra drobeníí do níí :p
Kolik a jakýý vetráácky doukoupit budu resit az to prííjde, podííváám se, jak to tam vypadáá a kolik to topíí. Ze by jsme konzultovali vetrácky si nejáák nevzpomíínám, bavili jsme se pouze o zdroji :p

A co mááte za case vy, co se tu smejete by me zajíímalo taky!!!!! :p
větráčky mě napadly až když jsem to psal a byl jsem línej to házet na msn i sem, tka jsem to nechal jen zde Very Happy jinak o tom počítači provádíme konzultace v podstatě co se známe...takže asi dva roky lol!
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:33 pm

Jirik napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Jirik napsal:
nn oni totiž u Ladyů doma rušej topení, tak si místo novýho kotle koupili počítač lol! jina kdporučuju dokoupit větráčky na pozice ve skříni...ani nejdražší skříně neobsahujou tichý větráčky jako jsou třeba Xcilence a je třeba tou skříní pořádně hnát vzduch Wink jelikož jsme to konzultovali, tak znáš muj názor...jo a case...pokud neni na stole, tak je to vlastně jedno jak vypadá...chce to pořádnou šasi a taky aby měl dost pozic na vše možný i nemožný... já mam třeba doma tohle a je to moc fešácká skříň...teda až po tom co jsem vypnul ty ledky... http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35932

zajímalo by mě co máte vy, co se tu smějete Razz

Mne by to nevadilo, ja se stejne doma vyskytuju hlavne u PC, nekdy tu i jíím, coz mi pripomíínáá, ze s novou kláávesnicíí koncíí moje éra drobeníí do níí :p
Kolik a jakýý vetráácky doukoupit budu resit az to prííjde, podííváám se, jak to tam vypadáá a kolik to topíí. Ze by jsme konzultovali vetrácky si nejáák nevzpomíínám, bavili jsme se pouze o zdroji :p

A co mááte za case vy, co se tu smejete by me zajíímalo taky!!!!! :p
větráčky mě napadly až když jsem to psal a byl jsem línej to házet na msn i sem, tka jsem to nechal jen zde Very Happy jinak o tom počítači provádíme konzultace v podstatě co se známe...takže asi dva roky lol!

V nasich konzultacíích slo celou dobu o to, ze ty preferujes ATI - Radeon a celou dobu jsi me presvedcoval, jak jde NVIDIA k ledu! Ale ono ne! NVIDIA RULEZZ!!
Hmm ted ji tady chváálíím a az mi to prííjde, narazíím na vadnééj kus a budu to reklamovat ne lol!
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:40 pm

no taky to bylo celou dobu pravda...nvidia byla celou dobu sice o něco málo výkonější, ale pro běžnýho uživatele nepříznivější...já jsem ti radil podle svého nejlepšího vědomí a svědomí...taky mam teď GF6600 a 14.12. mi snad odešlou GF 8800GT Smile prostě tahle karta se jim za ty peníze opravdu povedla, má stejný provozní vlastnosti jako ATi/AMD, ale za 1100 příplatek dostaneš až 30% výkonu a to jsou čísla kterejm Jiřík alias Trancer rozumí Very Happy


Naposledy upravil dne Tue Nov 27, 2007 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:40 pm

Skull napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Neo napsal:
NICE!
kolik bude takova sranda stat? Razz

30 000, ale mohlo by to býýt o neco míín, nez to dajíí dohromady, tak nekterýý komponenty slezou s cenou dolu Smile
A co dostanu k ježíšku já?? Smile nechtělo by se ti mi poslat nějaké komponenty zté tvé staré bedny co máš teeď?Smile

Ver mi, ze bys záádnýý nechtel. Navííc, ted budu míít dva a budu si hrááát na spráávce sííte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:41 pm

*Lady*Hella* napsal:
Skull napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Neo napsal:
NICE!
kolik bude takova sranda stat? Razz

30 000, ale mohlo by to býýt o neco míín, nez to dajíí dohromady, tak nekterýý komponenty slezou s cenou dolu Smile
A co dostanu k ježíšku já?? Smile nechtělo by se ti mi poslat nějaké komponenty zté tvé staré bedny co máš teeď?Smile

Ver mi, ze bys záádnýý nechtel. Navííc, ted budu míít dva a budu si hrááát na spráávce sííte Very Happy
jo to je ten důvod...Crysis je jen maskování....ona bude celej den pařit správcování lol!
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:43 pm

Trancer napsal:
no taky to bylo celou dobu pravda...nvidia byla celou dobu sice oněco málo výkonější, al pro běžnýho uživatele nepříznivější...já jsem ti radil podle svéo nejlepšího vědomí a svědomí...taky mam teď GF6600 a 14.12. mi snad odešlou GF 8800GT Smile prostě tahle karta se jim za ty peníze opravdu povedla, má stejný provozní vlastnosti jako ATi/AMD, ale za 1100 příplatek dostaneš až 30% výkonu a to jsou číslak kterejm Jiřík alias Trancer rozumí Very Happy

Ani si ji nezaslouzíís, ja byla s NVIDII v dobréém i zléém Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:45 pm

*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
no taky to bylo celou dobu pravda...nvidia byla celou dobu sice oněco málo výkonější, al pro běžnýho uživatele nepříznivější...já jsem ti radil podle svéo nejlepšího vědomí a svědomí...taky mam teď GF6600 a 14.12. mi snad odešlou GF 8800GT Smile prostě tahle karta se jim za ty peníze opravdu povedla, má stejný provozní vlastnosti jako ATi/AMD, ale za 1100 příplatek dostaneš až 30% výkonu a to jsou číslak kterejm Jiřík alias Trancer rozumí Very Happy

Ani si ji nezaslouzíís, ja byla s NVIDII v dobréém i zléém Very Happy Very Happy Very Happy
no a já snad ne...i když mi blesk odpálil počál, tak jsme na ní pařil, sice byla ve vyhnanství dole na tý kraksně, ale byla Very Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:48 pm

Trancer napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Skull napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Neo napsal:
NICE!
kolik bude takova sranda stat? Razz

30 000, ale mohlo by to býýt o neco míín, nez to dajíí dohromady, tak nekterýý komponenty slezou s cenou dolu Smile
A co dostanu k ježíšku já?? Smile nechtělo by se ti mi poslat nějaké komponenty zté tvé staré bedny co máš teeď?Smile

Ver mi, ze bys záádnýý nechtel. Navííc, ted budu míít dva a budu si hrááát na spráávce sííte Very Happy
jo to je ten důvod...Crysis je jen maskování....ona bude celej den pařit správcování lol!

Ano, uz plánuju zalozit klan - [SPRÁVCOVAČI] :p
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tak a je to na ceste!!!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: