AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tak a je to na ceste!!!!!!!!!

Goto down 
+7
kofon
Joey
Trancer
Krieger
Envy
Skull
Helli
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:51 pm

co budete hrát? Very Happy miny během scandisku? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 9:06 pm

Trancer napsal:
co budete hrát? Very Happy miny během scandisku? Very Happy

Asi te to prekvapíí, ale jak jsem jednou projíízdela profily hrááácu na Xfiru, tak je tam i skupinka lidíí, co majíí nahranýým síílenýý mnozstvíí hodin prááve min, solitaire, free cellu etc. No, ale muj klan by se zameril nejspíís na pexeso :p
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 9:22 pm

takový jak tam skládáte k sobě nahý ženštiny? Very Happy jinak nepřekvapí...třeba Ajka to smaží taky Very Happy sice jen 34 hodin nebo kolik, ale i to ujde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 9:57 pm

Trancer napsal:
takový jak tam skládáte k sobě nahý ženštiny? Very Happy jinak nepřekvapí...třeba Ajka to smaží taky Very Happy sice jen 34 hodin nebo kolik, ale i to ujde Very Happy

34 ujde? Tak sleduj! A neníí to jeste nic moc, videla jsem i 2,5000 Shocked

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Srdcetl6
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:13 pm

ENVÍDIJÁÁÁÁ
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:38 pm

*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
takový jak tam skládáte k sobě nahý ženštiny? Very Happy jinak nepřekvapí...třeba Ajka to smaží taky Very Happy sice jen 34 hodin nebo kolik, ale i to ujde Very Happy

34 ujde? Tak sleduj! A neníí to jeste nic moc, videla jsem i 2,5000 Shocked

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Srdcetl6

Bože co to je za blázna??? Já to hrát tak dlouho tak mám oči někde už vypadlé a usušené v klávesnici Very Happy Budeme hrát po síti bulánkyyyy, jo to bude prča Very Happy kde je přihláška? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:50 pm

Richard.cz napsal:
*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
takový jak tam skládáte k sobě nahý ženštiny? Very Happy jinak nepřekvapí...třeba Ajka to smaží taky Very Happy sice jen 34 hodin nebo kolik, ale i to ujde Very Happy

34 ujde? Tak sleduj! A neníí to jeste nic moc, videla jsem i 2,5000 Shocked

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Srdcetl6

Bože co to je za blázna??? Já to hrát tak dlouho tak mám oči někde už vypadlé a usušené v klávesnici Very Happy Budeme hrát po síti bulánkyyyy, jo to bude prča Very Happy kde je přihláška? Very Happy

ÁÁÁÁ prvníí prihlááska do klanu [SPRÁVCOVAČI] Very Happy
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 1:14 am

Pěkné Helčo, a ta skřín je docela srandovní Smile Aspon máš čim bavit návštěvy Laughing

Jinak kdybys měla přebytek místa na disku tak ja bych si klidně pujčil Smile
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 4:05 pm

Tak to mas docela podobnu zostavu ako ja teraz, iba trochu vykonnejsiu Smile

*Lady*Hella* napsal:

Zacnu grafáárnou - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51109
Btw. tak jako jsem si predtíím vybrala hráát multi AVP2, tak máám v pláánu ted Crysis (ale AVP2 neopoustíím Smile )

spravne! nenechaj sa oklamat nikym kto by ti radil ATIcko a pritom si sam kupuje nvidie tongue Nvidia je momentalne technologicky popredu oproti ATI a na 8800vky sa ani zdaleka nechyta ziadna karta od ATI. Navyse vacsina hier (a hlavne core titulov) je optimalizovanych prave pre nvidiu Wink
- Jednoznacne dobra volba (hlavne to "GT" v nazve karty), i ked na moj vkus prilis draha tongue
9/10

*Lady*Hella* napsal:
Procáák - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49035
Samo k tomu poráádnééj chladic Zalman ze
- Dobra volba
9/10

*Lady*Hella* napsal:
Disk - 500GB Barracuda
omg. to uz si mohla radsej kupit 2x250 Sata2.
500gigace su pomale a dlho sa formatuju... Osobne odporucam na systemovu particiu maximalne 80gb.
- 7/10

*Lady*Hella* napsal:
Zdroj - Fortron 600W
omg... co mate vsetci s 600w zdrojmi? Priemerny high-end PC potrebuje realne cca 350-450W samozrejme pokial nemas xy dvd mechanik a hdd.
V tvojom pripade 600W je uplne zbytocny zrut energie Wink
- 6/10

*Lady*Hella* napsal:
Deska - tu jsem dlouho resila a nakonec jsem dala na radu technika - ASUS M2N32 - SLI, nFORCE 590 (SLI ani býýt snad nemusela, nejspíís to stejne nevyuziju)
ja mam presne tuto istu dosku. Tiez neplanujem vyuzit SLI, ale jej parametre sa mi lubili pri vybere. Je to kvalitna doska, jediny problem je onboard zvukovka. Neviem co presne je to za znacku ale spolu s dodavanym softwarom/ovladacmi nevie ozvucit spravne 5.1 system. Ak mas teda 5.1 audio system, doporucujem dokupit vlastny zvuk.
- 9/10

*Lady*Hella* napsal:
RAM - Corsair DIMM 2048 GB, 800MHz s CL4 Smile)
nice! Corsair je spicka medzi pamatovymi modulmi, 800mhz zbernica je u DDR2 "MUST"
je to 2x1GB alebo 2GB? dualne pamate su vpodstate rychlejsie takze ak mas dualne, tak potom 10/10
- inak 9/10

*Lady*Hella* napsal:
Mechaniky jako vzdy LG
bleh Very Happy k LG sa nebudem vyjadrovat lebo to by som asi nebol objektivny :p co sa tyka mechanik doverujem iba plextoru Wink

*Lady*Hella* napsal:
Skríín - asi se budete smáát, ale ja si nemohla pomoct lol!
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45575
pekna bedna, trochu excentricka, ale vyzera fajn Smile
- 8/10


PSU s vysokym vykonom nie je naskodu, ale pochybujem ze tych 600W niekedy vyuzijes, hodnotim to ako zbytocne vyhodene prachy, ale ako som povedal vykon to nedegraduje. Odhliadnuc od PSU davam celkovej zostave *palec hore*



Ja som si tiez nedavno upgradol po tom co sa mi odpalila stara zakladka Smile
MB ASUS M2N32 - SLI deluxe
procak AMD x2 6000+
grafika ASUS GF 8600 GT
pamat A-DATA 2x1GB 800mhz DDR2
zdroj Fortron Bluestorm II. 400W
160GB HDD (myslim ze WD)
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 6:06 pm

GT napsal:
Tak to mas docela podobnu zostavu ako ja teraz, iba trochu vykonnejsiu Smile

*Lady*Hella* napsal:

Zacnu grafáárnou - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51109
Btw. tak jako jsem si predtíím vybrala hráát multi AVP2, tak máám v pláánu ted Crysis (ale AVP2 neopoustíím Smile )

spravne! nenechaj sa oklamat nikym kto by ti radil ATIcko a pritom si sam kupuje nvidie tongue Nvidia je momentalne technologicky popredu oproti ATI a na 8800vky sa ani zdaleka nechyta ziadna karta od ATI. Navyse vacsina hier (a hlavne core titulov) je optimalizovanych prave pre nvidiu Wink
- Jednoznacne dobra volba (hlavne to "GT" v nazve karty), i ked na moj vkus prilis draha tongue
9/10

*Lady*Hella* napsal:
Procáák - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49035
Samo k tomu poráádnééj chladic Zalman ze
- Dobra volba
9/10

*Lady*Hella* napsal:
Disk - 500GB Barracuda
omg. to uz si mohla radsej kupit 2x250 Sata2.
500gigace su pomale a dlho sa formatuju... Osobne odporucam na systemovu particiu maximalne 80gb.
- 7/10

*Lady*Hella* napsal:
Zdroj - Fortron 600W
omg... co mate vsetci s 600w zdrojmi? Priemerny high-end PC potrebuje realne cca 350-450W samozrejme pokial nemas xy dvd mechanik a hdd.
V tvojom pripade 600W je uplne zbytocny zrut energie Wink
- 6/10

*Lady*Hella* napsal:
Deska - tu jsem dlouho resila a nakonec jsem dala na radu technika - ASUS M2N32 - SLI, nFORCE 590 (SLI ani býýt snad nemusela, nejspíís to stejne nevyuziju)
ja mam presne tuto istu dosku. Tiez neplanujem vyuzit SLI, ale jej parametre sa mi lubili pri vybere. Je to kvalitna doska, jediny problem je onboard zvukovka. Neviem co presne je to za znacku ale spolu s dodavanym softwarom/ovladacmi nevie ozvucit spravne 5.1 system. Ak mas teda 5.1 audio system, doporucujem dokupit vlastny zvuk.
- 9/10

*Lady*Hella* napsal:
RAM - Corsair DIMM 2048 GB, 800MHz s CL4 Smile)
nice! Corsair je spicka medzi pamatovymi modulmi, 800mhz zbernica je u DDR2 "MUST"
je to 2x1GB alebo 2GB? dualne pamate su vpodstate rychlejsie takze ak mas dualne, tak potom 10/10
- inak 9/10

*Lady*Hella* napsal:
Mechaniky jako vzdy LG
bleh Very Happy k LG sa nebudem vyjadrovat lebo to by som asi nebol objektivny :p co sa tyka mechanik doverujem iba plextoru Wink

*Lady*Hella* napsal:
Skríín - asi se budete smáát, ale ja si nemohla pomoct lol!
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45575
pekna bedna, trochu excentricka, ale vyzera fajn Smile
- 8/10


PSU s vysokym vykonom nie je naskodu, ale pochybujem ze tych 600W niekedy vyuzijes, hodnotim to ako zbytocne vyhodene prachy, ale ako som povedal vykon to nedegraduje. Odhliadnuc od PSU davam celkovej zostave *palec hore*



Ja som si tiez nedavno upgradol po tom co sa mi odpalila stara zakladka Smile
MB ASUS M2N32 - SLI deluxe
procak AMD x2 6000+
grafika ASUS GF 8600 GT
pamat A-DATA 2x1GB 800mhz DDR2
zdroj Fortron Bluestorm II. 400W
160GB HDD (myslim ze WD)

aa kokam slovo odbornika Smile

jinak ja sem vyznavacem spise "normalnich" skrini a navic mam celou skrin ve stole takze toto byla ma volba... Smile

http://computerkulisek.ekatalog.biz/zbozi/midi-pc-115-usb2-audio-airguide-cerno-stribrna/detail.aspx?p=z:53815
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 6:19 pm

moja stara dobra Razz
Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 170300085031-202
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:11 pm

v jednoduchosti je krasa. Emiho bedna 10bodov Wink

aj neova je fajn, posobi tak robustne vdaka tej spodnej liste.

ja mam takuto tiez od asusu
[url]http://www.asus.com/999\images\products\1495\1495_m.jpg[/url]

nic extra ale ucel splni Smile 2 in-case chladice a2 usb z prednej strany, nic viac ku stastiu nepotrebujem :p
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:13 pm

Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:32 pm

Tak co se zdroje týče. Já teda jsem jen silnoproudař, ale co vim, tak ten zdroj ze sítě sežere jen to co potřebuje, ne? Smile protože kdyby žral 600W furt a do počítače dal 350, tka by to znamenalo, že má ztráty 250W a to už by ti ten pokoj kurva ohřálo...takže co se tohohle týče je to v podstatě jen "sázka" na budoucnost....dobrej zdroj ti v slušnym PC vydrží několik let a za tu dobu se ti u 450 nejspíš stane, že už to nepobere, tak je lepší si koupit 600 teď než za dva roky mít nepoužitelnou 450ku a kupovat 600W Smile

Jinak co se těch skříní týče, jak už jsem psal, když jsou ve stole, tak je to celkem fuk...jen to chce dost otvorů na "profouknutí" Smile
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:57 pm

citace :
Tak co se zdroje týče. Já teda jsem jen silnorpoudař, ale co vim, tak ten zdroj ze sítě sežere jen to co potřebuje, ne?
jo asi mas pravdu ale beztak je to zbytocny luxus Smile

ohladne tych vyhliadok do buducnosti, nemyslim si ze je to tak ako hovoris... naroky na PSU sa nezvysuju tak rychlo ako napr. hardwarove naroky na nove game enginy... 6-7 rokov dozadu si si vystacil bez problemov s 300W, teraz je to zhruba tych 350-400W, tak za 2-3 roky nech to bude 450W. Samozrejme hovorime o priemernom PC s 1mechanikou+2HDD+nejaka grafika, vykonny procak atd.

A beztak aj samotny zdroj ma svoju zivotnost tak ked si budem za 3roky kupovat nove PC kupim aj novy zdroj nie?

Kupovat teraz 600W na priemerne PC je zbytocne Idea
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 8:21 pm

GT napsal:
citace :
Tak co se zdroje týče. Já teda jsem jen silnorpoudař, ale co vim, tak ten zdroj ze sítě sežere jen to co potřebuje, ne?
jo asi mas pravdu ale beztak je to zbytocny luxus Smile

ohladne tych vyhliadok do buducnosti, nemyslim si ze je to tak ako hovoris... naroky na PSU sa nezvysuju tak rychlo ako napr. hardwarove naroky na nove game enginy... 6-7 rokov dozadu si si vystacil bez problemov s 300W, teraz je to zhruba tych 350-400W, tak za 2-3 roky nech to bude 450W. Samozrejme hovorime o priemernom PC s 1mechanikou+2HDD+nejaka grafika, vykonny procak atd.

A beztak aj samotny zdroj ma svoju zivotnost tak ked si budem za 3roky kupovat nove PC kupim aj novy zdroj nie?

Kupovat teraz 600W na priemerne PC je zbytocne Idea
no dobrá, teď jsem to tu celý prošel a máš pravdu, když se to napočítá s docela rozhazovačnou náladou, tak to nad 500 nevyleze...ale jak už jsem psal výš: moc do toho nevidim, ale přijde mi, že jediný co u toho je potřeba řešit je účinnost toho zdroje a pak už je to na něm co bude dělat a pokud jde o sestavu co si objednávala Helča, tak bych řek, že tam se těch 700 navíc za 200 W rezervy ztratí v klidu a pohodě Vánoc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 9:43 pm

Trancer napsal:
a pokud jde o sestavu co si objednávala Helča, tak bych řek, že tam se těch 700 navíc za 200 W rezervy ztratí v klidu a pohodě Vánoc Very Happy
tak to je dobry argument Very Happy pokial si to nekupujes sam Very Happy

inak pozeral som to u nas su vacsie rozdiely. Pozeral som velkoskladove ceny najlacnejsich fortronov v rozmedzi 200W...

Zdroj Fortron 400W Saga 400P.................. 1404.-
Zdroj Fortron 600W Epsilon FX600-GLN....... 3260.-

to mas rozdiel 1856.- Sk co je okolo 1520.- Czk

Poviem to asi takto, 3tisic by som za zdroj asi nedal o_O
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 10:44 pm

GT napsal:
Trancer napsal:
a pokud jde o sestavu co si objednávala Helča, tak bych řek, že tam se těch 700 navíc za 200 W rezervy ztratí v klidu a pohodě Vánoc Very Happy
tak to je dobry argument Very Happy pokial si to nekupujes sam Very Happy

inak pozeral som to u nas su vacsie rozdiely. Pozeral som velkoskladove ceny najlacnejsich fortronov v rozmedzi 200W...

Zdroj Fortron 400W Saga 400P.................. 1404.-
Zdroj Fortron 600W Epsilon FX600-GLN....... 3260.-

to mas rozdiel 1856.- Sk co je okolo 1520.- Czk

Poviem to asi takto, 3tisic by som za zdroj asi nedal o_O
no já nevim, kdybych chtěl koupit počítač za 30 000, tak bych si o klidně koupil... každopádně už je to objednáno, už je to na cestě Smile ty jí můžeš závidět tu grafiku a já zbytek počítače Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 10:44 pm

Trancer napsal:
Tak co se zdroje týče. Já teda jsem jen silnoproudař, ale co vim, tak ten zdroj ze sítě sežere jen to co potřebuje, ne? Smile
100% pravda GT vubec nevi co mluvi neposloucejte ho Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Skull

Skull


Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 16. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 12:23 am

Děte všichni doprdele! Nejlepší bednu mám prostě já!!!!!...ne lol..nemám..:'( mám strašný krám..příšerný
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 12:46 am

no ja bych asi radeji kupil 400 a za 1500 zbylych pozval helcu na stodolni...
stejnak za rok ci dva budou zase nove kompy Razz a nove picince... Very Happy
takze souhlasim s GT...ti prazaci jsou strasni porad museji mit vsecko nejvetsi... pirat
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 12:53 am

Peknýý zhodnoceníí GT Smile, cekala jsem podstatne horsíí. Jedinýý v cem se dobre orientuju je grafáárna, RAMky (jasne, ze jsou dve Smile ), procááky a chladice. Jinak byl výber intuitivníí Very Happy K tomu zdroji jsem si rikala presne co psal Jirik aka Trancer - "zdroj ze sítě sežere jen to co potřebuje", takze na 600W klidne trváám dál :p Mechaniky LG proto, protoze máám s nima dobrýý dnesníím dnem cca 4 - ti letý zkusennosti a Plextor bude, az kdyz zklame LG Smile. S vyberem disku jsem celkem táápala, mela jsem jen ujasneníí, ze chci Barracudu 500Gb s 32 MB cache, takze http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=48076 bylo jasnou volbou na kteréé opet trváám dáál :p
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 12:59 am

Vidíš že to řikal Jiřík dobře Razz Very Happy Jinak co se týče LG máme doma tři různý typy a jdou všechny bez problémů... a co se disku týče, nechtěl bys dva do RAIDu? Very Happy právě v týhle základní desce to totiž trvá přibližně tři dny přemlouvání než ho tam dostaneš lol! teda aspoň kámoš to tam rval spodem horem a furt nic ( a to se v tom docela dost vyzná Smile ) V těch diskách se tolik nevyznam, ale pokud si nedáš nějakej super Raptor 74GB na systém, tak by mě zajímalo jestli jako normální uživatel poznáš rozdíl mezi 500GB diskem nebo 2x250GB Smile
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 1:01 am

Trancer napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
a pokud jde o sestavu co si objednávala Helča, tak bych řek, že tam se těch 700 navíc za 200 W rezervy ztratí v klidu a pohodě Vánoc Very Happy
tak to je dobry argument Very Happy pokial si to nekupujes sam Very Happy

inak pozeral som to u nas su vacsie rozdiely. Pozeral som velkoskladove ceny najlacnejsich fortronov v rozmedzi 200W...

Zdroj Fortron 400W Saga 400P.................. 1404.-
Zdroj Fortron 600W Epsilon FX600-GLN....... 3260.-

to mas rozdiel 1856.- Sk co je okolo 1520.- Czk

Poviem to asi takto, 3tisic by som za zdroj asi nedal o_O
no já nevim, kdybych chtěl koupit počítač za 30 000, tak bych si o klidně koupil... každopádně už je to objednáno, už je to na cestě Smile ty jí můžeš závidět tu grafiku a já zbytek počítače Very Happy

Záávidet nemusíí nikdo nic, protoze tuhle sestavu máám na dalsíích nejmíín 6 let a do téé doby budete míít daleko lepsíí PC vsichni Smile
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 1:03 am

*Lady*Hella* napsal:
Trancer napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
a pokud jde o sestavu co si objednávala Helča, tak bych řek, že tam se těch 700 navíc za 200 W rezervy ztratí v klidu a pohodě Vánoc Very Happy
tak to je dobry argument Very Happy pokial si to nekupujes sam Very Happy

inak pozeral som to u nas su vacsie rozdiely. Pozeral som velkoskladove ceny najlacnejsich fortronov v rozmedzi 200W...

Zdroj Fortron 400W Saga 400P.................. 1404.-
Zdroj Fortron 600W Epsilon FX600-GLN....... 3260.-

to mas rozdiel 1856.- Sk co je okolo 1520.- Czk

Poviem to asi takto, 3tisic by som za zdroj asi nedal o_O
no já nevim, kdybych chtěl koupit počítač za 30 000, tak bych si o klidně koupil... každopádně už je to objednáno, už je to na cestě Smile ty jí můžeš závidět tu grafiku a já zbytek počítače Very Happy

Záávidet nemusíí nikdo nic, protoze tuhle sestavu máám na dalsíích nejmíín 6 let a do téé doby budete míít daleko lepsíí PC vsichni Smile
No pokud nebude Jiřík aka Trancer línej jak ta veš a po Vánocích se zastaví někde na brigádě, tak by mo snad vydělat těch 8000 co potřebuje na novej procák, desku a paměti Smile ale nespoléhal bych na to Very Happy snad jen pokud by Crysis bylo tak super, že by mě to donutilo vyměnit procák...ach že já jsem si tenkrát nekoupil o litr dražší AM2 a kupoval si 939 :'(
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a je to na ceste!!!!!!!!!   Tak a je to na ceste!!!!!!!!! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tak a je to na ceste!!!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: