AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HAHA já jsem cheater !!!

Goto down 
+6
Helli
Trancer
GT
-SoNy-
Envy
Krieger
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:56 pm

Trancer napsal:
GT napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Futila jsem zazila s vectorama, ale i bez (je (ne)moznýý, ze to bylo v obdobíí, kdy s tíím experimentoval :p)

Ja si zas pamatam ze cham nascreenoval futila udajne s vektormi, na tych screenoch bolo ako strielal zo snipy cez plot v compounde a gulka dopadala na zadnu stenu za plotom. Potom sa to islo otestovat a zistilo sa ze gulky naozaj dopadaju cez plot na stenu, tudiz ziadny vecs nepotrebujes. Vtedy si bol tiez Cham 100% isty ze Futile pouzival vecs Razz
Ta tema je myslim ze este stale niekde na RE fore v archive, ale odvtedy sa u nas Cham neukazal Very Happy
Tak k Futilovi se vyjadřovat nebudu, každý ví své (Helča je dokonalá, co řekne je pravda Very Happy ), ale to s tím Chamem mě rozesmálo lol! Dyť Cham už ani nepatří k homo sapience, ne? Ten je horší než Saša s Jutou dohromady a to celý ještě na kvadrát Very Happy

to už je skoro aji pod urovní Wolf cz Shocked
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 7:45 pm

)))*^˛^*((( napsal:

Helča je dokonalá, co řekne je pravda
cheers
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 8:07 pm

KoF napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Helča je dokonalá, co řekne je pravda
cheers
héééj to jsem psal já Exclamation Exclamation Exclamation
Helča je náhodou skromná, ta by to o sobě nenapsala, i když to je pravda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 8:26 pm

Trancer napsal:
KoF napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Helča je dokonalá, co řekne je pravda
cheers
héééj to jsem psal já Exclamation Exclamation Exclamation
Helča je náhodou skromná, ta by to o sobě nenapsala, i když to je pravda Very Happy

já ani nepostřehl že to napsala Helča Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 9:24 pm

Trancer napsal:
Tak k Futilovi se vyjadřovat nebudu, každý ví své (Helča je dokonalá, co řekne je pravda Very Happy ), ale to s tím Chamem mě rozesmálo lol! Dyť Cham už ani nepatří k homo sapience, ne? Ten je horší než Saša s Jutou dohromady a to celý ještě na kvadrát Very Happy

nj cham bol podobny infantilny pripad ako Eraser, ale aspon uz mame od nich pokoj Smile

Helco a ako sa da rozpoznat vectors? Docela by ma to zaujimalo o_O
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 10:55 pm

GT napsal:
Trancer napsal:
Tak k Futilovi se vyjadřovat nebudu, každý ví své (Helča je dokonalá, co řekne je pravda Very Happy ), ale to s tím Chamem mě rozesmálo lol! Dyť Cham už ani nepatří k homo sapience, ne? Ten je horší než Saša s Jutou dohromady a to celý ještě na kvadrát Very Happy

nj cham bol podobny infantilny pripad ako Eraser, ale aspon uz mame od nich pokoj Smile

Helco a ako sa da rozpoznat vectors? Docela by ma to zaujimalo o_O

stejná otázka Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 12:24 am

Krieger napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
Tak k Futilovi se vyjadřovat nebudu, každý ví své (Helča je dokonalá, co řekne je pravda Very Happy ), ale to s tím Chamem mě rozesmálo lol! Dyť Cham už ani nepatří k homo sapience, ne? Ten je horší než Saša s Jutou dohromady a to celý ještě na kvadrát Very Happy

nj cham bol podobny infantilny pripad ako Eraser, ale aspon uz mame od nich pokoj Smile

Helco a ako sa da rozpoznat vectors? Docela by ma to zaujimalo o_O

stejná otázka Question Question Question

ehm... co je to vectors? afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
-SoNy-

-SoNy-


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 13. 06. 08

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:04 am

Krieger napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
Tak k Futilovi se vyjadřovat nebudu, každý ví své (Helča je dokonalá, co řekne je pravda Very Happy ), ale to s tím Chamem mě rozesmálo lol! Dyť Cham už ani nepatří k homo sapience, ne? Ten je horší než Saša s Jutou dohromady a to celý ještě na kvadrát Very Happy

nj cham bol podobny infantilny pripad ako Eraser, ale aspon uz mame od nich pokoj Smile

Helco a ako sa da rozpoznat vectors? Docela by ma to zaujimalo o_O

stejná otázka Question Question Question
zahrej si někdy s RFW Akon / RFW ZERO a potom už vecs poznáš i za 50 let až budeš slepej a hluchej
Návrat nahoru Goto down
Lady&Trancer




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 08. 08

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:39 pm

-SoNy- napsal:
Krieger napsal:
GT napsal:
Trancer napsal:
Tak k Futilovi se vyjadřovat nebudu, každý ví své (Helča je dokonalá, co řekne je pravda Very Happy ), ale to s tím Chamem mě rozesmálo lol! Dyť Cham už ani nepatří k homo sapience, ne? Ten je horší než Saša s Jutou dohromady a to celý ještě na kvadrát Very Happy

nj cham bol podobny infantilny pripad ako Eraser, ale aspon uz mame od nich pokoj Smile

Helco a ako sa da rozpoznat vectors? Docela by ma to zaujimalo o_O

stejná otázka Question Question Question
zahrej si někdy s RFW Akon / RFW ZERO a potom už vecs poznáš i za 50 let až budeš slepej a hluchej

Takže co se vectoru týče: jde o to, že při střelbě se naklonují tebou vyslané kulky. Tyto "klony" letí paralelně se střelou kterou jsi vyslal opravdu. Nejsou ve hře vidět , ale způsobují poškození...Zjednodušeně je to jak kdyby tam stála popravčí četa místo jednoho hráče.
Pro ty co se chtějí podívat o co jde, tady máte video kde je používá Futile s DH proti klukům z dD (Sony se tady o ten match už otřel, takže předpokládáme, že víte o co jde...)
http://files.filefront.com/dhfuts+vecswmv/;11313645;/fileinfo.html

jelikož šlo o 2v2, tak asi těžko mohl dD (rines) v tom videu dostat v ten samý okamžik pět ran, které by krvácely. Ani kdyby měli ruce rychlejší než světlo, těžko by se jim to povedlo Razz

Toť náš názor a vysvětlení dané problematiky... komu se to nelíbí, může se tu vykřičet jak chce. od toho tu to forum je Wink
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 2:41 pm

to zni zajimave... nicmene filefront o5 zklamal a nefunguje mi... Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Lady&Trancer




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 08. 08

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:22 pm

-Pn-^ napsal:
to zni zajimave... nicmene filefront o5 zklamal a nefunguje mi... Evil or Very Mad
http://rapidshare.com/files/140511887/dhfuts_vecs.wmv.html Wink
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 5:11 pm

nj takze je to pocut, dokonca sa mi mari ze som sa s niecim takym uz na publicu stretol. Len 1 otazka ako vies ze tam bol futile? A preco je to videoa tak rozmazane?
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Lady&Trancer




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 25. 08. 08

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 5:19 pm

GT napsal:
nj takze je to pocut, dokonca sa mi mari ze som sa s niecim takym uz na publicu stretol. Len 1 otazka ako vies ze tam bol futile? A preco je to videoa tak rozmazane?
dva důvody:
1. Věříme slovu Winda, který tohle vložil na forum dD.
HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Sd_bee_own_dh_futile

2. Sony o tom evidentně ví, protože se tady na to odkazoval Razz
Tak se zeptej toho tvého Futila, co je čistý jak čerstě padlý sníh uprostřed průmyslové zony, jestli si na to pamatuje.

Myslíme, že pokud potřebuješ důkaz, možná seženeme od Winda logy, ale stejně bys napsal, že si to vymysleli, protože Futile je nepochopený genius nebo jak to bylo předtím Razz Very Happy

P.S. to rozostření nevíme, možná chyba FRAPSu nebo komprimace při uploadu na filefront...ale těžko to je z úprav ve photoshopu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 6:02 pm

mnó tak zní to zajímavě... Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 8:43 pm

Lady&Trancer napsal:
1. Věříme slovu Winda, který tohle vložil na forum dD.
lmfao
wind je kus adolescentneho retarda ktory sa snazil spolu so svojimi patolyzalmi znicit RE za kazdu cenu, takze takyto vyrok ako argument nepovazujem.

Samozrejme netvrdim ze to nemoze byt pravda. Opytam sa futa
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 9:11 pm

GT napsal:
Lady&Trancer napsal:
1. Věříme slovu Winda, který tohle vložil na forum dD.
lmfao
wind je kus adolescentneho retarda ktory sa snazil spolu so svojimi patolyzalmi znicit RE za kazdu cenu, takze takyto vyrok ako argument nepovazujem.

Samozrejme netvrdim ze to nemoze byt pravda. Opytam sa futa
No vidíš a to já mu věřím... rozhodně je milionkrát důvěryodnější než Futile s DH dohromady...ale zeptej se, schválně co ti řekne Wink

P.S. Zničit? Shocked A to jde v tomto mrtvém světě AvP? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 10:09 pm

Trancer napsal:
GT napsal:
Lady&Trancer napsal:
1. Věříme slovu Winda, který tohle vložil na forum dD.
lmfao
wind je kus adolescentneho retarda ktory sa snazil spolu so svojimi patolyzalmi znicit RE za kazdu cenu, takze takyto vyrok ako argument nepovazujem.

Samozrejme netvrdim ze to nemoze byt pravda. Opytam sa futa
No vidíš a to já mu věřím... rozhodně je milionkrát důvěryodnější než Futile s DH dohromady...ale zeptej se, schválně co ti řekne Wink

P.S. Zničit? Shocked A to jde v tomto mrtvém světě AvP? Very Happy
myslel som dlhodobo, od konca 8.sezony
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 10:26 pm

GT napsal:
Trancer napsal:
GT napsal:
Lady&Trancer napsal:
1. Věříme slovu Winda, který tohle vložil na forum dD.
lmfao
wind je kus adolescentneho retarda ktory sa snazil spolu so svojimi patolyzalmi znicit RE za kazdu cenu, takze takyto vyrok ako argument nepovazujem.

Samozrejme netvrdim ze to nemoze byt pravda. Opytam sa futa
No vidíš a to já mu věřím... rozhodně je milionkrát důvěryodnější než Futile s DH dohromady...ale zeptej se, schválně co ti řekne Wink

P.S. Zničit? Shocked A to jde v tomto mrtvém světě AvP? Very Happy
myslel som dlhodobo, od konca 8.sezony

oni nás dávaj jako sitcom? Very Happy
Winda znám rok a nikdy jsem nezažil, že by se zachoval nějak nečestně, pokud mu někdo nezačal jako první nadávat. Ve hře jsem za celou dobu nezažil ani jednou, že by hrál nefér...Ale pravdou je, že Futila rozhodně rád nemá, o DH nemluvě, vím jak se ty dva uměj chovat, takže by mě ani nepřekvapilo (myslím, že podle toho cos mi o Futuilovi psal, když dostal ban na 9th, tebe taky ne) kdyby s tím bojem začali oni Wink

Zajímalo b mě co budeš dělat jestli ti řekne, že tam hrál. Řekneš mu: přístě si to nastav na 6? Very Happy
Popchybuju, že ho seřveš natož, že ho vyhodíte a stejně tak tu nepřiznáš, že hackoval, protože to bys musel přiznat, že je něco shnilého ve státě Dánském (to jako RE)...
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:09 pm

Trancer napsal:
Zajímalo b mě co budeš dělat jestli ti řekne, že tam hrál. Řekneš mu: přístě si to nastav na 6? Very Happy
Popchybuju, že ho seřveš natož, že ho vyhodíte a stejně tak tu nepřiznáš, že hackoval, protože to bys musel přiznat, že je něco shnilého ve státě Dánském (to jako RE)...
o co ti ide? Ja nie som ziadna predajna kurva ani ziadny chory retard ktory predstiera ze si nevie dat 2+2 dokopy, jedine co chcem je objektivnost.

Neco "shnileho" bolo tak akurat v 9th, bol to opti pie, nasledne zhnil aj 9th samotny.

Na 9th dostal ban od Svenska nie len futile ale dalsich xy ludi. Videl som na vlastne oci ze zabanoval snajpera len preto ze mal o 30-40 fragov viac ako on sam. Asi tolko, ked uz seres niekomu do piesku, skontroluj si ci nemas nasrate aj na tom tvojom Wink

Wind je kreten, kazdy kto sledoval jeho utoky na RE za posledne roky to musi vediet, ak mas iny nazor je to tvoja vec ja to mam na salame.

A btw pytal som sa na to futila a priznal to. On tvrdi ze dD pouzili aimbot a ani by som sa necudoval kedze by to nebolo prvy krat. Fut nalozil SD-mu bez hackov spustu krat, myslis ze by teraz prehral s hackmi? Nebud smiesny. Ale nebudem tu nikoho presviedcat, kazdy ma svoju pravdu, pripadne zobu dD z ruk a vdacne pocuvaju ich "pravdy"
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:24 pm

GT napsal:
Trancer napsal:
Zajímalo b mě co budeš dělat jestli ti řekne, že tam hrál. Řekneš mu: přístě si to nastav na 6? Very Happy
Popchybuju, že ho seřveš natož, že ho vyhodíte a stejně tak tu nepřiznáš, že hackoval, protože to bys musel přiznat, že je něco shnilého ve státě Dánském (to jako RE)...
o co ti ide? Ja nie som ziadna predajna kurva ani ziadny chory retard ktory predstiera ze si nevie dat 2+2 dokopy, jedine co chcem je objektivnost.

Neco "shnileho" bolo tak akurat v 9th, bol to opti pie, nasledne zhnil aj 9th samotny.

Na 9th dostal ban od Svenska nie len futile ale dalsich xy ludi. Videl som na vlastne oci ze zabanoval snajpera len preto ze mal o 30-40 fragov viac ako on sam. Asi tolko, ked uz seres niekomu do piesku, skontroluj si ci nemas nasrate aj na tom tvojom Wink

Wind je kreten, kazdy kto sledoval jeho utoky na RE za posledne roky to musi vediet, ak mas iny nazor je to tvoja vec ja to mam na salame.

A btw pytal som sa na to futila a priznal to. On tvrdi ze dD pouzili aimbot a ani by som sa necudoval kedze by to nebolo prvy krat. Fut nalozil SD-mu bez hackov spustu krat, myslis ze by teraz prehral s hackmi? Nebud smiesny. Ale nebudem tu nikoho presviedcat, kazdy ma svoju pravdu, pripadne zobu dD z ruk a vdacne pocuvaju ich "pravdy"
Ale vlastně o nic. Pokud ti nevadí, že lidé z tvého klanu si berou na match hacky...

Co se Svena týče: Futile dostal tenkrát ban ne za aimbot, ale za to že se neumí chovat a všechny urážel(tak to vím já). Navíc jsem nezažil, když jsem se Svenem hrál, že by dal někomu ban, pokud neurážel všechny okolo (plus pár případů, který používali fly hack) A vzheldem k tomu co ti Futile přiznal, se Sven zase tak moc nespletl...

Proti přijetí Optiho aka Pirate jsem byl už na začátku, ale já nemám moc to vetovat a v půlce zkouškového ani nebyl čas to řešit. V tu dobu jsem skoro měsíc AvP nehrál, vrátil jsem se k hraní necelý dva tejdny před tím než se 9th "rozpadlo" Ale s Optim to mělo společnýho jen strašně málo. Navíc Opti byl vyhozen okamžitě jak byl důkaz toho že hraje nefér (používá hacky) Wink


Naposledy upravil Trancer dne Thu Aug 28, 2008 9:05 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 1:30 am

Nějak mi uníká kdo je Trancer, Trancer&Helča a ten podivnej ))))((((( smajlík Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 9:07 am

KoF napsal:
Nějak mi uníká kdo je Trancer, Trancer&Helča a ten podivnej ))))((((( smajlík Shocked
Trancer a )))*^˛^*((( jsou moje a Helčiný původní účty.
a účet Lady&Trancer jsme si založili pro případy, kdy jsme oba spolu na msn a máme na věc stejný názor, tak aby to tu bylo přehlednější. Přístup k němu máme oba dva a po shodě postujem sem Wink
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 9:57 am

cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:31 pm

Nie, vadi mi len to ze ludia ako ty pouzivaju iny meter pre svoje idoly (ktore rovnako nie su ziadni anjelikovia a maju cheatersku minulost) ako pre hracov voci ktorym maju averziu.
Futile mi povedal ze ban dostal od svenska udajne za aimbot, a to co som ja videl na vlastne oci ziaden aimbot rozhodne nebol. Tym pada pre mna vierohodnost svenska pod bod mrazu.
Okrem toho on ma sice hubu velku, ale urcite nie je z tych, ktori by pocas pobytu na publicu viac kecali ako hrali. A ked hra cisto a niekto ho neopravnene obvinuje z aimbotu, tak bodaj by sa nebranil. On nie je z tych co by si nechali skakat po hlave Wink

O 9th sa hadat nebudem, nevidim dovnutra klanu iba sa mi zdalo divne ze ste sa “rozpadli“ kratko na to ako ste kickli Optiho.

Tymto to u mna hasne, je zbytocne o tom diskutovat s niekym kto si nedovidi za nos a uvadza vsetky informacie jednofarebne.
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:43 pm

GT napsal:
Nie, vadi mi len to ze ludia ako ty pouzivaju iny meter pre svoje idoly (ktore rovnako nie su ziadni anjelikovia a maju cheatersku minulost) ako pre hracov voci ktorym maju averziu.
Futile mi povedal ze ban dostal od svenska udajne za aimbot, a to co som ja videl na vlastne oci ziaden aimbot rozhodne nebol. Tym pada pre mna vierohodnost svenska pod bod mrazu.
Okrem toho on ma sice hubu velku, ale urcite nie je z tych, ktori by pocas pobytu na publicu viac kecali ako hrali. A ked hra cisto a niekto ho neopravnene obvinuje z aimbotu, tak bodaj by sa nebranil. On nie je z tych co by si nechali skakat po hlave Wink

O 9th sa hadat nebudem, nevidim dovnutra klanu iba sa mi zdalo divne ze ste sa “rozpadli“ kratko na to ako ste kickli Optiho.

Tymto to u mna hasne, je zbytocne o tom diskutovat s niekym kto si nedovidi za nos a uvadza vsetky informacie jednofarebne.
Tak co se mých "idolů" týče: jediný opravdový idol je Heli Very Happy Wind, Reign a Engel jsou mí kamarádi a ano věřím jim, v 100+ jsem s nimi hrál denně několik hodin, takže vim jak hrajou a celkem s jistotou můžu říct, že tyhle tři to nepoužívaj... O ostatních jako je Kbee a SD moc nevím, ani netvrdím, že jo... Za to mě dost mrzí, že ti Futile přizná, že používá sračky ala vectors, macro a kdo ví co ještě a ty řekneš: hm, no řekl, že měli oni aimbot, takže je to jedno. A vůbec ti nedělá vrásky, že kdyby on to bral jako reakci na to co mají dD, tak by mu asi trochu trvalo, než to rozjede a nastaví, rozhodně by to trvalo dýl než celej zápas, pokud by to nepoužíval i jindy...
Na celym tomhle mě sere hlavně to, že jste po několik let měli muj respekt a uznával jsem vás jako fér klan. Ale vidím, že fair play je minimálně až na druhým místě za fragy a to mě na tom strašně sere.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HAHA já jsem cheater !!!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: