AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HAHA já jsem cheater !!!

Goto down 
+6
Helli
Trancer
GT
-SoNy-
Envy
Krieger
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
-SoNy-

-SoNy-


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 13. 06. 08

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 3:19 pm

Mám takovej dojem že T-Search musíš mít zaplí i s hackama ještě než se vůbec napojíš do hry, takže futile měl už před matchem nějáký vnitřní tušení že maj aimbot ? :/
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 4:35 pm

A Stena si preco vynechal? Smile Aj on bol pokial viem tvoj kamarat a clen 9th (aj byvaly 100+ ak sa dobre pamatam Smile ) a s velkym intuziazmom mi popisoval hacky ktore pozna a ako lahko sa daju aplikovat. Ak davas za takychto kamaratov ruku do ohna tak prosim Smile

Ja som hovoril iba o tych co hrali v tom zapase, tj prave SD a kbee. Podla tvojej retoriky s tym ze budu pouzivat hacky museli ratat aj oni, kedze mali na servri vypnuty rommieho antihack client side mod. A take sracky ze vtedy prave ho neslo nastavit alebo ze ho vypli aby mohli nafrapsovat futila a DHho si mozes strcit za klobuk lebo je to prinajmensom usmevne. Nikdy som netvrdil ze hacky su OK, to ze ich pouzil futile v tom zapase mi jedno nie je ale ak to pouzili proti niekomu, kto pouziva rovnako spinave metody tak si koli tomu trieskat hlavu o mur nebudem, akurat ma mrzi ze do toho zapasu vobec isli, ked vedeli ako to dopadne. Je to ubohe a smutne, ale ja si koli tomu trhat zily nemienim.

Smutne je aj to ze avp upada, zostalo len zopar aktivnych klanov, posledna ligova nadej, a ludi, ktorych tieto slovne vojny este stale neomrzeli, sa snazia v jednom kuse nas ociernovat a zdiskreditovat. Aspon vidime ako velmi Vam na nas zalezi Smile
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 4:58 pm

Sten...rozhodně neni muj kamarád Wink v 100+ nikdy nebyl, protože celou dobu co ho znám (co jsem se přidal k 9th, předtím jsem ho snad nikdy nepotkal) jen všechny kritizoval, že používaj stagg, teď sám ukázal jakej je "odborník", když se přidal k S nebo jak se ten monkeyho clan jmenuje, který hrajou hlavně stagg...

Jeho metoda rozeznávání hacků je taková, že on je nejlepší ze všech, takže on pozná jestli někdo hraje z pozice horšího hráče nebo jestli má hack...

Sten je další kdo byl z 9th vyhozen pro neadekvátní chování...

A co se té první části týče: dD bylo jasný, že Dh a Futile budou něco mít, tak Rommie mod sundali, to vím. Šlo mi spíš o to jestli si dáš ty dvě a dvě dohromady jak jsi psal, protože kdyby nebyl Futile zvyklej tohle používat, tak do toho nešel, protože by mu to nijak extra nepomohlo, zvlášť když tvrdíte, jak to dD používaj pořád. Výsledek 80-74 ukazuje, že rozhodně dokázali držet krok...

No nechme to, ty necheš vidět to oč šlo mně a mně dochází, že to je marnej boj, protože už mi snad zase brzo vrátěj ze servisu grafiku a nechám vás v AvP v klidu a pohodě. Občas dáme s Helčou UMP mapu, který jsou kupodivu hack proof. Možná proto, že je nehrajou lidi pro score, ale pro zábavu Smile

Každopádně doufám, že to Penniemu jako objasnění vectorů stačilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:26 pm

Jj myslim ze to bylo dobre vysvetleni Very Happy Dhho znam nebo sem aspon znaval docela dobre... hodnekrat sme spolu hrali a nikdy nejaky hack nepouzil... aspon myslim Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:28 pm

Ja som netvrdil ze dD to pouzivaju "porad" ale podla futa to v tom zapase mali na 100%. Ako som hovoril fut vymlatil SDho aj bez hackov xy krat, takze je prinajmensom podozrive ze teraz s pomocou vecs prehrali... to boli tie moje 2+2.

Takisto som si isty ze fut to nepouziva (a ze ten zapas s dD bola vynimka). Odohral som proti nemu a s nim stovky hodin a ani raz tieto vectory nemal, a ani v ziadnom zapase co hral so mnou. Takze dost pochybujem ze to bolo tak ako sa snazis naznacit ze vytiahol tsearch pri kazdej prilezitosti kedy nebol kontrolovany alebo ked pouzival alias.

tot vsio k tejto teme

ump mapy su pekne, ale vacsina z nich je hodne velka a pri pocte ludi co to hrava je to dost o drzku sa na takej mape zabavit.
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:02 pm

KoF napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Helča je dokonalá, co řekne je pravda
cheers

flower flower To abych se prejmenovala na Lilu (5 - tej element, film) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:04 pm

)))*^˛^*((( napsal:
KoF napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Helča je dokonalá, co řekne je pravda
cheers

flower flower To abych se prejmenovala na Lilu (5 - tej element, film) Very Happy
ee Heli je nejvíc nejlepčejší Wink I love you
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:05 pm

KoF napsal:
Nějak mi uníká kdo je Trancer, Trancer&Helča a ten podivnej ))))((((( smajlík Shocked

Jen jeste doplníím...ten podivnéééj smajl je muj novej nick Very Happy Nenapadlo me záádnýý novýý jmééno, tak je to jen )))*^˛^*(((--->Nice Face! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:10 pm

Tak a ted konec srandy! Very Happy Futila ani Winda nejáák zvláást neznáám. Futile v méé príítomnosti hráál s vecs, Wind ne (s cíím si kde hrajíí bez méé príítomnosti, neresíím Very Happy Very Happy Very Happy ).
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:10 pm

Trancer napsal:
)))*^˛^*((( napsal:
KoF napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Helča je dokonalá, co řekne je pravda
cheers

flower flower To abych se prejmenovala na Lilu (5 - tej element, film) Very Happy
ee Heli je nejvíc nejlepčejší Wink I love you

I love you
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:58 pm

GT napsal:
ump mapy su pekne, ale vacsina z nich je hodne velka a pri pocte ludi co to hrava je to dost o drzku sa na takej mape zabavit.

Normáálníí mapy me uz nudííí a nestááváá se mi, ze bych mela probléémy se na ump zabavit, dokonce si chci nekdy ty mapy projíít sama a zachvilku se nekdo pripojíí, tak teda musíím hráát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 5:16 pm

)))*^˛^*((( napsal:
Trancer napsal:
)))*^˛^*((( napsal:
KoF napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Helča je dokonalá, co řekne je pravda
cheers

flower flower To abych se prejmenovala na Lilu (5 - tej element, film) Very Happy
ee Heli je nejvíc nejlepčejší Wink I love you



I love you

je to královna queen
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 6:53 pm

KoF napsal:
)))*^˛^*((( napsal:
Trancer napsal:
)))*^˛^*((( napsal:
KoF napsal:
)))*^˛^*((( napsal:

Helča je dokonalá, co řekne je pravda
cheers

flower flower To abych se prejmenovala na Lilu (5 - tej element, film) Very Happy
ee Heli je nejvíc nejlepčejší Wink I love you



I love you

je to královna queen

I love you (ale jinak jsem váázne skoro normáálníí Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HAHA já jsem cheater !!!   HAHA já jsem cheater !!! - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HAHA já jsem cheater !!!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: