AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jak se dostat na server s heslem pres Xfire

Goto down 
+9
Joey
Trancer
Skull
Skynet
<=*Ori*=>Rommie
kofon
-Pn-^
Krieger
Helli
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 11:54 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
vystydni, až se na to podíváš z mojí 193cm perspektivy, tak pochopíš svou malost ROFL Razz Very Happy Very Happy Very Happy

Jenze ty jsi kluk a s tolika cm jako buk lol!

No tak jsem to zkontroloval a máš pravdu...jsem kluk...teda obrázky z učebnice biologie to říkají....to nic nemění na tom, že v porovnání se mnou si prcek Razz Very Happy Very Happy Very Happy

No jen aby to nebyly obráázky z ucebnice patologie LOL! V porovnááníí sice jjo, ale zase máám výýhodu v autobuse, kterýým stejne nejezdíím Very Happy, v kine apod :p

Já byl dneska v IMAXu na Floře a myslim, že výhoda byla na mé straně...takové škvrně jako ty by se tam bálo, jak je vše kolem veliké a prostorné Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 11:58 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Já byl dneska v IMAXu na Floře a myslim, že výhoda byla na mé straně...takové škvrně jako ty by se tam bálo, jak je vše kolem veliké a prostorné Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy.....na velikosti prej nezáálezííí Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 11:59 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Já byl dneska v IMAXu na Floře a myslim, že výhoda byla na mé straně...takové škvrně jako ty by se tam bálo, jak je vše kolem veliké a prostorné Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy.....na velikosti prej nezáálezííí Very Happy Very Happy Very Happy

mylně Vás informovali lol!
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 12:15 am

-(OcS)-Jirik napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Já byl dneska v IMAXu na Floře a myslim, že výhoda byla na mé straně...takové škvrně jako ty by se tam bálo, jak je vše kolem veliké a prostorné Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy.....na velikosti prej nezáálezííí Very Happy Very Happy Very Happy

mylně Vás informovali lol!

No teda, takováá mystifikace! Pujdu si stezovat na náárodníí výýbor Very Happy A jestli neco jeste napííséés, jako ze urco jo, tak odepisuju az zíítra, musíím neco docííst, tak uvidíím, jestli bude míít cenu chodit spat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 12:18 am

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Já byl dneska v IMAXu na Floře a myslim, že výhoda byla na mé straně...takové škvrně jako ty by se tam bálo, jak je vše kolem veliké a prostorné Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy.....na velikosti prej nezáálezííí Very Happy Very Happy Very Happy

mylně Vás informovali lol!

No teda, takováá mystifikace! Pujdu si stezovat na náárodníí výýbor Very Happy A jestli neco jeste napííséés, jako ze urco jo, tak odepisuju az zíítra, musíím neco docííst, tak uvidíím, jestli bude míít cenu chodit spat Very Happy

Spánek je pro slabochy Very Happy Very Happy Very Happy
Správnej chlap vydrží bez spánku Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 12:19 am

-(OcS)-Jirik napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Já byl dneska v IMAXu na Floře a myslim, že výhoda byla na mé straně...takové škvrně jako ty by se tam bálo, jak je vše kolem veliké a prostorné Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy.....na velikosti prej nezáálezííí Very Happy Very Happy Very Happy

mylně Vás informovali lol!

ajéje No lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 12:21 am

Zpráva pro adminy... byla velká chyba nám o tomhle foru řikat, pokud jste tu chtěli klid a mír Razz pokud chcete živou diskusi o ničem, tak jste kápli na ty pravý Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Smajlik144Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Smajlik144Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Smajlik144
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 10:33 am

oh Takže abych dohnal ostatní :
for Neo : Hele tak už se nebudem hádat a prostě příští rock spolu projedeme oba festivaly a pak si o tom rozumně popovídame Very Happy TAkhle to nema cenu když sme každej byli jen na jednom Very Happy

for Lady : Hele já už si ani nepamatuju proč sem ti to řekl? No tak hele ale nebyl sem tak daleko od pravdy Wink . Malá seš to je pravda Wink Poslušná si v tu chvili taky byla i když už nevim co sem po tobě chtěl Very Happy a holčička seš taky? TAK PROČ TĚ TO SAKRA NASRALO? Very Happy flower

for Jirka : Tak hele co se tyče toho klipu tak to nejseš sám kdo si pamatuje když to vyšlo a lámalo to rekordy v hitparádách Very Happy

for všechny : Tak hele my, ty chytřejší , Stargate nesledujeme protože je to strašná p******* Wink . A na velikosti vážně záleží Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 10:46 am

No uz jsem zmatenej nevim na co odpovidat tak radsi neodpovim na nic Cool
btw Jiříku peknej podpis lol!
Kdo rika ze jsme tu chteli klid a mir Razz
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 10:58 am

Krieger napsal:
No uz jsem zmatenej nevim na co odpovidat tak radsi neodpovim na nic Cool
btw Jiříku peknej podpis lol!
Kdo rika ze jsme tu chteli klid a mir Razz

Thx...hledal jsem ho na netu celý tři vteřiny...byla to pořádná fuška
Very Happy
Dobrá, je fakt, že kdybyste chtěli klid a mír, nehrajete tak sadistickou hru jako je AvP, to je fakt lol!
Návrat nahoru Goto down
Skynet

Skynet


Poeet p?íspivku : 712
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 12:01 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Krieger napsal:
No uz jsem zmatenej nevim na co odpovidat tak radsi neodpovim na nic Cool
btw Jiříku peknej podpis lol!
Kdo rika ze jsme tu chteli klid a mir Razz

Thx...hledal jsem ho na netu celý tři vteřiny...byla to pořádná fuška
Very Happy
Dobrá, je fakt, že kdybyste chtěli klid a mír, nehrajete tak sadistickou hru jako je AvP, to je fakt lol!


lol! lol! Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 1:08 pm

stargaťe nemusím...

kof ma recht

nic se nema prehanet, ani ta velikost(viz jirik Razz)
Smile
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 1:37 pm

Je to sice mimo mísu, ale to celá tahle diskuze, takže to je stejně fuck...
Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Pivo%20(2)

Zdravim Heli Very Happy Very Happy Very Happy
Kdybych se tu náhodou pár dní neobjevil, tak mi poslala po netu vira a já se s nim vypořádávám Very Happy Very Happy Very Happy aspoň zodpovíme otázku ohledně těch antivirů lol!
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 4:39 pm

Hele Neo planuješ ještě ted o prazdinach nejakej fest?

Btw Jirko hele myslim že tohle každej zna z vlastní skušenosti Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 5:18 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Je to sice mimo mísu, ale to celá tahle diskuze, takže to je stejně fuck...
Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Pivo%20(2)

Zdravim Heli Very Happy Very Happy Very Happy
Kdybych se tu náhodou pár dní neobjevil, tak mi poslala po netu vira a já se s nim vypořádávám Very Happy Very Happy Very Happy aspoň zodpovíme otázku ohledně těch antivirů lol!

LOL!..... Tohle je pro tebe typickýýý, kdyz jsem si s tebou psala poprvééé, tak jsi chrlil jeden vtip za druhýým o zenskýých, napred jsem ti posííílala podobnýýý na chlapi, pak jsem si rikala, ze by jsme uz teda mohli zmenit tééma a na to jsi mi napsáál, ze se snazííím utííct od nepohodlnýýho téématu a celáá dalsííí diskuze zase byla, ze je tohle pro zenskýý typickýý. Myslela jsem si tehdy, ze máás nejáákééj komplex Very Happy (kde prííroda pridáá, treba nejáákýý centimetry, tam zase ubere Very Happy ) .Ale musíím te pochváálit, velmi rychle jsi pochopil, ze by sis brzo vylááámal zuby Very Happy Někdo tu psal, ze nic se nemáá preháánet, proste vodcamcaď – pocamcaď a s tíím nejde nesouhlasit.
Takze bych to shrnula, ze ty víís o holkách techto 10 záásadníích vecíí a koukáám, ze Kofon je dalsíí adept Very Happy
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8 )
9)
10) Holky majíí prsa!
Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 5:23 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Spánek je pro slabochy Very Happy Very Happy Very Happy
Správnej chlap vydrží bez spánku Very Happy Very Happy Very Happy

Ne, spáánek je ztááta casu! Ted býýt tebou si dááváám sakra pozor, abys nenapsáál, ze jdéés spáát, protoze pak bys nebyl spráávnééj chlap Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 5:31 pm

kofon napsal:
for Lady : Hele já už si ani nepamatuju proč sem ti to řekl? No tak hele ale nebyl sem tak daleko od pravdy Wink . Malá seš to je pravda Wink Poslušná si v tu chvili taky byla i když už nevim co sem po tobě chtěl Very Happy a holčička seš taky? TAK PROČ TĚ TO SAKRA NASRALO? Very Happy flower


Rekl jsi to jen tak, bez prííciny, z niceho nic a ani si po me nic nechtéél, takze jestli jsem poslusnáá nebo ne, jsi tudííz nemohl vedéét Very Happy Namííchlo me to jen v tu chvííli, protoze jsem si myslela, ze chces stourat a háádat se Very Happy Za nejáákééj cas jsme si psali, vzpomnela jsem si na to a zasmááli se tomu, no a ted sis na to vzpomnéél ty a ja se opet zasmáála, tot vse LOL
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 5:46 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:

10) Holky majíí prsa!
Very Happy Very Happy Very Happy

Taky ne fšechny Razz ,


..... ale řekni sama že tech deset bodu co napsal Jirka je trefnejch Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 5:48 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:


Rekl jsi to jen tak, bez prííciny, z niceho nic a ani si po me nic nechtéél, takze jestli jsem poslusnáá nebo ne, jsi tudííz nemohl vedéét Very Happy Namííchlo me to jen v tu chvííli, protoze jsem si myslela, ze chces stourat a háádat se Very Happy Za nejáákééj cas jsme si psali, vzpomnela jsem si na to a zasmááli se tomu, no a ted sis na to vzpomnéél ty a ja se opet zasmáála, tot vse LOL

Tak to určitě neni pravda protože si pamatuju že sem tě o něco požadal Wink jako třeba přestan skakat nebo spamavovat atd Wink ..... jinak by mě přece nenapadlo slovo poslušna ne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:09 pm

kofon napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:

10) Holky majíí prsa!
Very Happy Very Happy Very Happy

Taky ne fšechny Razz ,


..... ale řekni sama že tech deset bodu co napsal Jirka je trefnejch Razz


Jirka je nenapsáál, jen vlozil obráázek a co se týýkáá me, tak ani jedéén bod neníí pravda :p.........jo a vsechny majíí prsa, jen nekterýý mensíí a nekterýý vetsííí Very Happy (i kdyz se muze zdáát, ze nekterýý záádnýý, ale svou funkci splníí tak jako tak, btw. a ta funkce, kterou myslíím nemáá nic spolecnýýho s muzskýým pohlavíím bez plinek:D (domov duchodcu sem taky tahat nebudeme Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:15 pm

kofon napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:


Rekl jsi to jen tak, bez prííciny, z niceho nic a ani si po me nic nechtéél, takze jestli jsem poslusnáá nebo ne, jsi tudííz nemohl vedéét Very Happy Namííchlo me to jen v tu chvííli, protoze jsem si myslela, ze chces stourat a háádat se Very Happy Za nejáákééj cas jsme si psali, vzpomnela jsem si na to a zasmááli se tomu, no a ted sis na to vzpomnéél ty a ja se opet zasmáála, tot vse LOL

Tak to určitě neni pravda protože si pamatuju že sem tě o něco požadal Wink jako třeba přestan skakat nebo spamavovat atd Wink ..... jinak by mě přece nenapadlo slovo poslušna ne?

Hmm, tak co te napadáá musíís vedéét sáám Very Happy No, jak jsem psala predtíím, tri krííze jsou tri krííze, tak je moznýý, ze mi pamet neco zatajuje Very Happy Jen se mi zdáá býýt divnýý, ze kdybys me pozáádal abych prestala spamovat, tak bych toho v tom stavu nechala, to bych sla radsi spamovat nekam jinam, kde neníí admin Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:22 pm

nejak jsem vypad o cem ta diskuse vlastne je?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:23 pm

Krieger napsal:
nejak jsem vypad o cem ta diskuse vlastne je?Very Happy

Je to zivááá diskuze o nicéééém Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:26 pm

nazev teto diskuse je: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire lol!

Mozna by bylo dobre zmenit tema Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:45 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Je to sice mimo mísu, ale to celá tahle diskuze, takže to je stejně fuck...
Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Pivo%20(2)

Zdravim Heli Very Happy Very Happy Very Happy
Kdybych se tu náhodou pár dní neobjevil, tak mi poslala po netu vira a já se s nim vypořádávám Very Happy Very Happy Very Happy aspoň zodpovíme otázku ohledně těch antivirů lol!

LOL!..... Tohle je pro tebe typickýýý, kdyz jsem si s tebou psala poprvééé, tak jsi chrlil jeden vtip za druhýým o zenskýých, napred jsem ti posííílala podobnýýý na chlapi, pak jsem si rikala, ze by jsme uz teda mohli zmenit tééma a na to jsi mi napsáál, ze se snazííím utííct od nepohodlnýýho téématu a celáá dalsííí diskuze zase byla, ze je tohle pro zenskýý typickýý. Myslela jsem si tehdy, ze máás nejáákééj komplex Very Happy (kde prííroda pridáá, treba nejáákýý centimetry, tam zase ubere Very Happy ) .Ale musíím te pochváálit, velmi rychle jsi pochopil, ze by sis brzo vylááámal zuby Very Happy Někdo tu psal, ze nic se nemáá preháánet, proste vodcamcaď – pocamcaď a s tíím nejde nesouhlasit.
Takze bych to shrnula, ze ty víís o holkách techto 10 záásadníích vecíí a koukáám, ze Kofon je dalsíí adept Very Happy
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8 )
9)
10) Holky majíí prsa!
Very Happy Very Happy Very Happy

No tak tady si protiřečíš Razz když je to pro mě typický, tak jsem asi nepoznal, že s tim narazim... píšem si v podstatě dva roky, takže by se dalo říct, že pokud jsem brzo poznal podstatu narazení, tak by se moje typično trochu změnilo, ne? Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se dostat na server s heslem pres Xfire
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» LF SERVER
» Server
» Master Server Shutdown

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: