AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jak se dostat na server s heslem pres Xfire

Goto down 
+9
Joey
Trancer
Skull
Skynet
<=*Ori*=>Rommie
kofon
-Pn-^
Krieger
Helli
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:47 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
kofon napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:

10) Holky majíí prsa!
Very Happy Very Happy Very Happy

Taky ne fšechny Razz ,


..... ale řekni sama že tech deset bodu co napsal Jirka je trefnejch Razz


Jirka je nenapsáál, jen vlozil obráázek a co se týýkáá me, tak ani jedéén bod neníí pravda :p.........jo a vsechny majíí prsa, jen nekterýý mensíí a nekterýý vetsííí Very Happy (i kdyz se muze zdáát, ze nekterýý záádnýý, ale svou funkci splníí tak jako tak, btw. a ta funkce, kterou myslíím nemáá nic spolecnýýho s muzskýým pohlavíím bez plinek:D (domov duchodcu sem taky tahat nebudeme Very Happy )
Měl jsem kamarádku co říkala, že má kouzelný prsa...když zvedne ruce, tak prej zmizej...ale předvést to nechtěla Mad
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:54 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
kofon napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:

10) Holky majíí prsa!
Very Happy Very Happy Very Happy

Taky ne fšechny Razz ,


..... ale řekni sama že tech deset bodu co napsal Jirka je trefnejch Razz


Jirka je nenapsáál, jen vlozil obráázek a co se týýkáá me, tak ani jedéén bod neníí pravda :p.........jo a vsechny majíí prsa, jen nekterýý mensíí a nekterýý vetsííí Very Happy (i kdyz se muze zdáát, ze nekterýý záádnýý, ale svou funkci splníí tak jako tak, btw. a ta funkce, kterou myslíím nemáá nic spolecnýýho s muzskýým pohlavíím bez plinek:D (domov duchodcu sem taky tahat nebudeme Very Happy )
Ano Helča si opravdu nemyslí, že je středem Vesmíru... Helča si myslí, že je sředem všech vesmírů...Cartrová by vám to vysvětlila líp než já Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:55 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
No tak tady si protiřečíš Razz když je to pro mě typický, tak jsem asi nepoznal, že s tim narazim... píšem si v podstatě dva roky, takže by se dalo říct, že pokud jsem brzo poznal podstatu narazení, tak by se moje typično trochu změnilo, ne? Razz

Typickýý je pro tebe, ze dokud nenarazíís, tak toho nenecháás (ale to je u kazdýýho Very Happy ) a vzhledem k tomu, ze s tíím zase otravujéés az ted, tak jsi tu podstatu poznal :p
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 6:57 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
No tak tady si protiřečíš Razz když je to pro mě typický, tak jsem asi nepoznal, že s tim narazim... píšem si v podstatě dva roky, takže by se dalo říct, že pokud jsem brzo poznal podstatu narazení, tak by se moje typično trochu změnilo, ne? Razz

Typickýý je pro tebe, ze dokud nenarazíís, tak toho nenecháás (ale to je u kazdýýho Very Happy ) a vzhledem k tomu, ze s tíím zase otravujéés az ted, tak jsi tu podstatu poznal :p
Až teď? Já s tím nikdy nepřestal Very Happy Very Happy Very Happy Ale vše je relativní...na to se taky zeptej Cartrový Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 7:01 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
Až teď? Já s tím nikdy nepřestal Very Happy Very Happy Very Happy Ale vše je relativní...na to se taky zeptej Cartrový Very Happy

Zase az ted, tzn., ze od prvníího psaníí, kdy jsi s tíím otravováál, s tíím otravujéés az ted, mezi tíím jsi s tíím neotravováál, tzn. dva roky byl relativníí klid LOL!
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 7:06 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
Až teď? Já s tím nikdy nepřestal Very Happy Very Happy Very Happy Ale vše je relativní...na to se taky zeptej Cartrový Very Happy

Zase az ted, tzn., ze od prvníího psaníí, kdy jsi s tíím otravováál, s tíím otravujéés az ted, mezi tíím jsi s tíím neotravováál, tzn. dva roky byl relativníí klid LOL!
No jak tu tak koukam do tý historie na icq, tak jsem s tim upozorňovánim na některé nedostatky "něžného" (co je to za něhu, když mě rozmašíruje runnerem na tři miliony kousků? Very Happy ) pohlaví upozorňoval průběžně furt lol!
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 7:13 pm

-(OcS)-Jirik napsal:
No jak tu tak koukam do tý historie na icq, tak jsem s tim upozorňovánim na některé nedostatky "něžného" (co je to za něhu, když mě rozmašíruje runnerem na tři miliony kousků? Very Happy ) pohlaví upozorňoval průběžně furt lol!
,

Ale s nejvyssí opatrnostííí a hned ti byli sdeleny vase nedostatky Very Happy A to taky nebylo otravovááníí, to cos posláál sem, to uz je :p
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 7:21 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
-(OcS)-Jirik napsal:
No jak tu tak koukam do tý historie na icq, tak jsem s tim upozorňovánim na některé nedostatky "něžného" (co je to za něhu, když mě rozmašíruje runnerem na tři miliony kousků? Very Happy ) pohlaví upozorňoval průběžně furt lol!
,

Ale s nejvyssí opatrnostííí a hned ti byli sdeleny vase nedostatky Very Happy A to taky nebylo otravovááníí, to cos posláál sem, to uz je :p
A já myslel, že to byl vloženej obrázek...zase ta relativistika lol!
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 8:35 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
kofon napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:

10) Holky majíí prsa!
Very Happy Very Happy Very Happy

Taky ne fšechny Razz ,


..... ale řekni sama že tech deset bodu co napsal Jirka je trefnejch Razz


Jirka je nenapsáál, jen vlozil obráázek a co se týýkáá me, tak ani jedéén bod neníí pravda :p.........jo a vsechny majíí prsa, jen nekterýý mensíí a nekterýý vetsííí Very Happy (i kdyz se muze zdáát, ze nekterýý záádnýý, ale svou funkci splníí tak jako tak, btw. a ta funkce, kterou myslíím nemáá nic spolecnýýho s muzskýým pohlavíím bez plinek:D (domov duchodcu sem taky tahat nebudeme Very Happy )

ale no tak ty body sou pravdivy Wink snad to fšichni cejtime stejně nebo snad ne? flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 8:36 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
kofon napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:


Rekl jsi to jen tak, bez prííciny, z niceho nic a ani si po me nic nechtéél, takze jestli jsem poslusnáá nebo ne, jsi tudííz nemohl vedéét Very Happy Namííchlo me to jen v tu chvííli, protoze jsem si myslela, ze chces stourat a háádat se Very Happy Za nejáákééj cas jsme si psali, vzpomnela jsem si na to a zasmááli se tomu, no a ted sis na to vzpomnéél ty a ja se opet zasmáála, tot vse LOL

Tak to určitě neni pravda protože si pamatuju že sem tě o něco požadal Wink jako třeba přestan skakat nebo spamavovat atd Wink ..... jinak by mě přece nenapadlo slovo poslušna ne?

Hmm, tak co te napadáá musíís vedéét sáám Very Happy No, jak jsem psala predtíím, tri krííze jsou tri krííze, tak je moznýý, ze mi pamet neco zatajuje Very Happy Jen se mi zdáá býýt divnýý, ze kdybys me pozáádal abych prestala spamovat, tak bych toho v tom stavu nechala, to bych sla radsi spamovat nekam jinam, kde neníí admin Very Happy

fakt nevim co to bylo ale každopadne si porušovala pravidla( jak je ostatne tvym dobrym zvykem Very Happy Very Happy ) tak se tě upozornil a když si přestala tak sem tě pochvalil a ty si pak odešla Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 8:37 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
Krieger napsal:
nejak jsem vypad o cem ta diskuse vlastne je?Very Happy

Je to zivááá diskuze o nicéééém Very Happy

Tak to neni pravda! Projsi si cely tohle forum a zjistíš že tohle je ta nejduležitejší věc ktera se tu kdy řešila pig
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 8:38 pm

kofon napsal:
-(OcS)-*Lady* napsal:
Krieger napsal:
nejak jsem vypad o cem ta diskuse vlastne je?Very Happy

Je to zivááá diskuze o nicéééém Very Happy

Tak to neni pravda! Projsi si cely tohle forum a zjistíš že tohle je ta nejduležitejší věc ktera se tu kdy řešila pig
ještě někomu jinému to příjde jako docela smutná skutečnost? lol!
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 8:42 pm

A mas to!!!
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce affraid affraid affraid sunny bounce affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers


Naposledy upravil dne Fri Jul 20, 2007 10:07 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 9:56 pm

Tak malo lidi jo? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Richard.cz

Richard.cz


Poeet p?íspivku : 568
Age : 30
Localisation : Czech Republic
Registration date : 19. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jul 21, 2007 12:05 am

Ty krávo, člověk tu 1 den není a už má jedna sekce ty vole 11 stránek, to to mě poser a parádí spam od Nea, to nemá chybu neo, jen tak dál. lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://bloodywolves.ingoo.us
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jul 21, 2007 10:23 am

Richard.cz napsal:
Ty krávo, člověk tu 1 den není a už má jedna sekce ty vole 11 stránek, to to mě poser a parádí spam od Nea, to nemá chybu neo, jen tak dál. lol! lol! lol! lol! lol! lol!

diky, no musel jsem Kofonovi ukazat jake to tam bylo... o takyve zazitky se musis podelit... albino
Návrat nahoru Goto down
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jul 21, 2007 12:54 pm

Tak jestli tam bylo fakt tak malo lidi tak to tam nejedu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jul 21, 2007 1:42 pm

<=*Ori*=>Rommie napsal:
jeste jednodusseji?

GAmespy i Xfire:


vejdete do nastaveni, date AVP2 a nekde tam mate COmmand line, nebo Advanced Options (tam kam davate -rez neco.REZ kdyz chcete na server kde bezi treba jina mapa) tak tam kde jsou takhle vypsane rezy pridate:

+gsa_psw Vase_Heslo

to mi nefunguje Sad nechce sa mi citat 11 stran, tak da sa to nejako jednoduchsie ako vypisovanim siahodlhych commandov do odkazov alebo reinstalaciou avp?
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
<=*Ori*=>Rommie

<=*Ori*=>Rommie


Poeet p?íspivku : 27
Age : 38
Localisation : CZE
Registration date : 18. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jul 21, 2007 5:58 pm

pustis GameSpy.. jdes do GameSpy/Options/Games/AvP2 a cpravo mas Advanced Options tak tam das


+gsa_psw Vase_Heslo

(Vase_Heslo prepises tim heslem, treba +gsa_psw kyticka)

a jit to musi.. tenhle prikaz je vytvorenej pro gamespy.. nevim z jakyho dovud ho gsa nevyuziva nirmalne.

v xfire to taky jit musi protoze pouziva pristupovy script ukradeny z gsa.




GT napsal:
<=*Ori*=>Rommie napsal:
jeste jednodusseji?

GAmespy i Xfire:


vejdete do nastaveni, date AVP2 a nekde tam mate COmmand line, nebo Advanced Options (tam kam davate -rez neco.REZ kdyz chcete na server kde bezi treba jina mapa) tak tam kde jsou takhle vypsane rezy pridate:

+gsa_psw Vase_Heslo

to mi nefunguje Sad nechce sa mi citat 11 stran, tak da sa to nejako jednoduchsie ako vypisovanim siahodlhych commandov do odkazov alebo reinstalaciou avp?
Návrat nahoru Goto down
http://ori.avp2.org/forum/index.php
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 11:55 am

+gsa_psw Vase_Heslo jsem zkousela tak pred mesíícéém a to jak na gsa, tak na Xfiru a nefachalo mi to, Jirikovi taky ne. Coz mi pripomíínáá proc jsem vlastne hledala neco jinýýho.
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 12:31 pm

-(OcS)-*Lady* napsal:
+gsa_psw Vase_Heslo jsem zkousela tak pred mesíícéém a to jak na gsa, tak na Xfiru a nefachalo mi to, Jirikovi taky ne. Coz mi pripomíínáá proc jsem vlastne hledala neco jinýýho.

Otázkou je jestli to neni jen pro Subcribery...každopádně zadam tenhle příkaz a nic..máte špatné heslo, tak táhněte do... mi to píše Sad
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 12:58 pm

na xfire mi to nefunguje, ok tak vyzkusam este gamespy
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
<=*Ori*=>Rommie

<=*Ori*=>Rommie


Poeet p?íspivku : 27
Age : 38
Localisation : CZE
Registration date : 18. 07. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 5:38 pm

omg... to nemuze byt jen pro placene.. tohle je vzate primo ze zdrojovych kodu hry..



kdyz pouzijes zastupce:

"C:\Documents and Settings\ivo\Plocha\AvP2+PH.Rommie.2007\Aliens vs. Predator 2\lithtech.exe" -cmdfile avp2cmds.txt +gsa 1 +gsa_ip 208.64.36.81 +gsa_port 27890 +gsa_name Newbie +gsa_psw kundicka


a na serveru bude heslo pro vstup kundicka dostanes se tam. a pokud vam to nefunguje musite neco delat blbe.
Návrat nahoru Goto down
http://ori.avp2.org/forum/index.php
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 7:51 pm

dobre heslo Razz
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 8:20 pm

Neo napsal:
dobre heslo Razz

Hmm, neco to vypovíídáá o jeho autorovi Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se dostat na server s heslem pres Xfire   Jak se dostat na server s heslem pres Xfire - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se dostat na server s heslem pres Xfire
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» LF SERVER
» Server
» Master Server Shutdown

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: