AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Problém s PC...

Goto down 
+4
kofon
GT
Joey
-Pn-^
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 10:56 pm

Mam takovy mensi problemek s PC... uz nekolikrat se mi stalo ze zniceho nic kdyz sem chtel spustit CSS (nekdy i Skype, video nebo jakoukoli hru) Tak se najednou objevila morda obrazovka kde bylo cosi napsano o BIOSU a kdesi cosi (jen na malinkou chvilicku) a pak se cele PC restartovalo... takhle s to opakovalo az do ty doby co sem reinstaloval Windows... pak bylo vsechno nekolik tydnu ok a pak zase jednoho dne zniceho nic se to stalo zase... tak sem to reinstaloval znova a to uz sem nenainstaloval Vista pack ktery sem predtim pouzival... no bylo to v pohode az do dneska! PC pri normalni cinnosti funguje ale jak spustim hru... konec! Pekne me to sere a nemam poneti cim by to mohlo byt...mozna me jen napadlo jestlo nevadi ze mam 2 HDD... kdyz nekdy kliknu na nejaky soubor na disku D tak mi to nekdy haze varovny zpravy tak jestli neni chyba v tom? Nebo me napadlo kolisani proudu... v 1 zasuvce toho mam zapojenyho docela dost...teda mel sem... ted od posledni doby co mi to padalo to mam uz jen s TV a vieem a to byva vzdycky vyple...tv i video... Jinak pak snad chyba v systemu a nebo v komponentech samotnych... fakt nevim Sad ...jestli nemate nekdo nejaky napad nebo jestli se stim uz nekdo setkal? byl bych rad kdyby ste poradili... dik!


Naposledy upravil dne Tue Dec 18, 2007 11:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 11:30 pm

napis sem tu chybovou hlasku, kod chyby a presne zneni...
takhle od pasu tezko soudit, spise bych typoval neco se softwarem, nebo grafarnou, ale fakt tezko soudit...
blize specifikuj problem Smile
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 11:34 pm

Neo napsal:
napis sem tu chybovou hlasku, kod chyby a presne zneni...
takhle od pasu tezko soudit, spise bych typoval neco se softwarem, nebo grafarnou, ale fakt tezko soudit...
blize specifikuj problem Smile

no tak ted zrovna kdyz najedu do D tak mi to nic nehaze... byvalo to driv... no a ta modra obrazovka je tam prilis kratkou dobu nez abych neco vycetl... ani vyfotit se mi to nepodarilo... jinak da se to zjistit nekde jinde jeste??
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 12:34 am

chyba bude 50% na doske, (zle pozapajane konektory, pripadne jumpre, uz som sa s niecim podobnym stretol), pripadne v kolisanu prudu ako sam hovoris, skus vymenit PSU, ak mas pocit ze ten tvoj nie je postacujuci. Takisto sa mrkni dovnutra do skrine, ci tvoja grafika nema externe napajanie na PSU, ak ano treba do nej zapojit periferny konektor Problém s PC... Frontusbcon1

tazko povedat, musel by som to vidiet. Takisto moze byt problem s pamatami. Aku mas pamat? Mas nastavene "no paging file"? skus to vypnut, mozno to blbne koli tomu, i ked ta pravdepodobnost je minimalna.
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 12:38 am

ja mam zas momentalne problem s internetom, prestahoval som sa a teraz bezim na tom istom ISP ale cez router, a nejak my to blbne, prekonfiguroval som DNS a IPcku na staticku koli port forwardingu ktore je potrebne na torrenty, no a akosi som to cele doyebal. Dostal som sa do takej situacie ze jedine co mi funguje poriadne su torrenty, internet je pomalsi ako 56k, neloaduje stranky, images... teda ako kedy, teraz to zas chvilu ide, idem sa s tym pohrat, ak ma tu do 3dni neuvidite, tak zbohom a vraciam sa do doby kamennej :p
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 12:46 am

GT napsal:
ja mam zas momentalne problem s internetom, prestahoval som sa a teraz bezim na tom istom ISP ale cez router, a nejak my to blbne, prekonfiguroval som DNS a IPcku na staticku koli port forwardingu ktore je potrebne na torrenty, no a akosi som to cele doyebal. Dostal som sa do takej situacie ze jedine co mi funguje poriadne su torrenty, internet je pomalsi ako 56k, neloaduje stranky, images... teda ako kedy, teraz to zas chvilu ide, idem sa s tym pohrat, ak ma tu do 3dni neuvidite, tak zbohom a vraciam sa do doby kamennej :p
Dej to zpatky na DNS a kašli na pevnou IP adresu Wink Proste si jen nastav portforwarding a mas to Wink ....... Ja mam jen 4 vyvody z routru tak mam nastavenej portforwarding pro IPčka 10.0.0.1 až 10.0.0.4 a jede to v pohode Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
kofon




Poeet p?íspivku : 694
Registration date : 05. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 12:46 am

FriE[N]D.DLL napsal:
Mam takovy mensi problemek s PC... uz nekolikrat se mi stalo ze zniceho nic kdyz sem chtel spustit CSS (nekdy i Skype, video nebo jakoukoli hru) Tak se najednou objevila morda obrazovka kde bylo cosi napsano o BIOSU a kdesi cosi (jen na malinkou chvilicku) a pak se cele PC restartovalo... takhle s to opakovalo az do ty doby co sem reinstaloval Windows... pak bylo vsechno nekolik tydnu ok a pak zase jednoho dne zniceho nic se to stalo zase... tak sem to reinstaloval znova a to uz sem nenainstaloval Vista pack ktery sem predtim pouzival... no bylo to v pohode az do dneska! PC pri normalni cinnosti funguje ale jak spustim hru... konec! Pekne me to sere a nemam poneti cim by to mohlo byt...mozna me jen napadlo jestlo nevadi ze mam 2 HDD... kdyz nekdy kliknu na nejaky soubor na disku D tak mi to nekdy haze varovny zpravy tak jestli neni chyba v tom? Nebo me napadlo kolisani proudu... v 1 zasuvce toho mam zapojenyho docela dost...teda mel sem... ted od posledni doby co mi to padalo to mam uz jen s TV a vieem a to byva vzdycky vyple...tv i video... Jinak pak snad chyba v systemu a nebo v komponentech samotnych... fakt nevim Sad ...jestli nemate nekdo nejaky napad nebo jestli se stim uz nekdo setkal? byl bych rad kdyby ste poradili... dik!
Windows Vista je celej tvuj problem Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.avpclandoa.wz.cz
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 1:29 am

Jak psali kucí výše: takhle od boku střílet je na draka...
jestli máš tu možnost, prubni grafárnu na jinym kompu, pokud pojede v poho, tak máš o starost míň pokud to tam shodí taky, má o starost víc kamarád nebo sourozenec Very Happy
jinak ten zdroj máš jakej, jak starej? co se elektriky týče myslim, že se dá nahlídnout na čepsu nebo tka někde, do statistiky výkyvů sítě, to by pomohlo zjistit, jestli to neni vnějškem, protože pokud ti to nehází doma jistič, když to pustíš, tak to asi nebude přežránim zásuvky...teda pokud nemáte jistič: udělej si sám se spouští navrtanou a napevno v horní poloze Very Happy
jinak dopručuju za 250 Kč elektrickou ochranu třídy D od APC http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33581 ...pomůže ti to stabilizovat napájení ze sítě(zabrání přepětí a poškození nekvalitním vstupním signálem), jo pokud máš cca 2500 tak UPS neni vůbec špatnej nápad http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50220
pak bych taky zkusil odpojit ten druhej "podivnej" disk a jet bez toho...jestli je starší může dělat neplechu on
jestli ani to nepomůže, tak asi C:\format Sad
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 11:57 am

No tak abych odpovedel na vsechno... je to uplne nove PC... Vsechno co tam mam uz sem tu nekde psal... zdroj je 450, Druhy HDD je uz docela stary... zkusim to zrusit a uvidime... jinak VIstu sem pouzival driv... od posledniho reinstalu windows (kvuli stejnemu problemu) sem uz nic neinstaloval a jedu na windowsech XP... zkusim zajit do prodejny a treba mi stim poradi... uvidime! kazdopadne dik za tip GT Wink a Trancer!
Urco napisu jak to dopadlo... dneska po skole se tam chystam! cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 12:07 pm

^^mel bys jim ho tam vzit... jak tam prijdes bez pc tak nevim co ti poradej, kazdopadne se pochlub Smile
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 1:11 pm

hmm tak jsem se na to koukal a jestli máš zdroj EC, tak bych se ani nedivil kdyby ti to sabotoval....můžem tady o tom s GTym napsat třeba 800 stran a stejně si nedaj říct....když už investuješ do novýho počítače, tak tě 1000 navíc za zdroj nezabije http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49536 to už bych si radši koupil o něco horší procák a pořádnej zdroj...když ti ten procák nevystačí, tak je to blbý, ale dá se dokoupit silnější a starej prodat, když se ti porouchá zdroj, tak máš dost slušný šance na to, že ti vezme i zbytek počítače...navíc ani nemusí odejít stačí když nemá v sobě žádnej obvod na vyčištění signálu a pošle ti přepětí v síti (a že ta sinusovka nevypadá jako sinusovka nikde a nikdy...) přímo na součástky...každopádně bych ti doporučil, i když to bude nějakej jinej problém, koupit si tu ochranu třídy D (viz. minulej příspěvek a zdroj od kvalitního výrobce...pokud chceš opravdu ticho, doporučuju víc než Fortron Seasonic http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49536 , ale tam si ještě pár set připlatíš...)
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 3:54 pm

Typuju to na ten zdroj, protoze mi to delalo presne, co tobe ted. Proste jsem to riskla, koupila novééj a v obou príípadech to vyslo Very Happy (teda jak jsem sem psala o tom zdroji pred cca 14 - ti dny, tak krome padaníí pri spusteníí Skypu, to bylo pozdeji i cíítit Very Happy ).
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 6:43 pm

a s tim zdrojem se ti to stavalo aj jakoze to 3-4 tydny bezelo a pak najednou z niceho nic to zacalo blbnout? a pak kdyz reinstalujes Windows tak je to chvili OK?? to se mi nejak nezna...
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 7:20 pm

Takže přesně to samé mi to házelo taky, akorat vzdycky kdyz sem chtel spustit CSS nebo Dungeon Keeper 2, modrá smrt a restart kompu dřív něž sem stačil cokoliv přečíst, tak sem si řikal kurva jak na to? Vzal sem foťák a čekal a.... vyfotil Wink

Problém s PC... IMG_0879


No nakonec to byl problem s driverem ke graficky kartě, ale jelikož sem jinej nesehnal (pravda moc důkladně sem nehledal) tak sem proste nasel parametr, kterej spusti CSS v okně a fungovalo to Smile A Dungeon Keepera sem zase stahnul nějaky spešl efekty a už to zas běželo Wink
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 7:41 pm

FriE[N]D.DLL napsal:
a s tim zdrojem se ti to stavalo aj jakoze to 3-4 tydny bezelo a pak najednou z niceho nic to zacalo blbnout? a pak kdyz reinstalujes Windows tak je to chvili OK?? to se mi nejak nezna...

Ze zacáátku mi to padalo hodne nepravidelne, treba jeden mesííc 3 kráát, dalsíí jednou nebo vubec. Takze kdyz reinstalujes Win, tak se muzes zrovna trefit do mesííce kdy nic, stejne tak kdyz budes dáávat jinýý ovladace, tak se ti muze zdáát, ze jsi to vyresil a az to uz necekáás, tak vidíís modro pred ocima Very Happy Ze je to zdroj jsem poznala, az podle toho, kdyz se interval mezi jednotlivýýma restartama zacal zkracovat.
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 8:41 pm

každpádně bejt tebou poprosim Ježicha jestli by se neplácnul přes kapsu a ještě 1700 na zdroj a D ochranu by nepřidal pod stromek...
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 9:26 pm

KoF se trefil do cernyho!... tohle je presne ono... Takze grafarna... A jak ze si to vyresil? myslim trvale...? nerad bych hral CSS neustale v okne Smile

jinak dneska sem si poridil na radu jirika... Smile
elektrickou ochranu třídy D od APC http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33581
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 9:45 pm

Wink za 250 je to jasná volba Wink jinak bejt tebou uvažuju i nad tim zdrojem Smile jinak co se grafiky týče, tak předpokládam, že máš aktualizovaný ovladače, když ti blbne počítač...pokud ne, jdi na stránky výrobce amd.com nebo nvidia.com a najdi tam aktuální (ne beta) ovladače a šup tam s nima Smile
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 10:14 pm

ok... ted sem reinstaloval windows... stahuju CSS a uvidim jestli to pujde... snad ano... kdyztak vsem dik moc za rady! Kdyby ste jeste vedeli... tak piste Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 10:22 pm

Nechci ti kazit radost, ale to ze se ti objevila modráá obrazovka jako Kofovi, jeste neznamenáá, ze máás stejnou chybu jako on. Ona se objevuje stejne modráá i u jinýých chyb Smile A protoze jsi psal, ze to nestihnes ani precííst, tak si myslíím, ze ti to muze psáát i jinou chybu a ten zdroj bych poráád nevylucovala :p (ne, ze bych vylucovala zdroje, kdyby jo, tak bych si otevrela internetovééj obchod Very Happy ).
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 11:00 am

kofon napsal:
GT napsal:
ja mam zas momentalne problem s internetom, prestahoval som sa a teraz bezim na tom istom ISP ale cez router, a nejak my to blbne, prekonfiguroval som DNS a IPcku na staticku koli port forwardingu ktore je potrebne na torrenty, no a akosi som to cele doyebal. Dostal som sa do takej situacie ze jedine co mi funguje poriadne su torrenty, internet je pomalsi ako 56k, neloaduje stranky, images... teda ako kedy, teraz to zas chvilu ide, idem sa s tym pohrat, ak ma tu do 3dni neuvidite, tak zbohom a vraciam sa do doby kamennej :p
Dej to zpatky na DNS a kašli na pevnou IP adresu Wink Proste si jen nastav portforwarding a mas to Wink ....... Ja mam jen 4 vyvody z routru tak mam nastavenej portforwarding pro IPčka 10.0.0.1 až 10.0.0.4 a jede to v pohode Wink

portforwading mi nejde nastavit bez statickej IP. Ono tie torrenty mi uz idu, ale dost pomaly Sad
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 11:05 am

Trancer napsal:
hmm tak jsem se na to koukal a jestli máš zdroj EC, tak bych se ani nedivil kdyby ti to sabotoval....můžem tady o tom s GTym napsat třeba 800 stran a stejně si nedaj říct....když už investuješ do novýho počítače, tak tě 1000 navíc za zdroj nezabije

Jo ved ja som hovoril ze lepsie je kupit znackovy zdroj s menej W ako neznackovy s viac W. V Emiho pripade neznackovy 450W<znackovy 350W.

ale tazko povedat, jak helca pisala, problem moze byt aj inde. skus sa pozriet na to externe napajanie grafiky ako som vysvetloval vyssie. Raz som uz taky problem mal, ze ten periferny konektor som nemal zapojeny, win a vsetky aplikacie mi islo vpoho ale 3D hry som uz nespustil, tam to zamrzalo. Jo a pripadne skus pozicat nejaky kvalitny znackovy zdroj ci nie je chyba naozaj v nom Wink
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 7:17 pm

FriE[N]D.DLL napsal:
KoF se trefil do cernyho!... tohle je presne ono... Takze grafarna... A jak ze si to vyresil? myslim trvale...? nerad bych hral CSS neustale v okne Smile

jinak dneska sem si poridil na radu jirika... Smile
elektrickou ochranu třídy D od APC http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33581

no hele ale me to padalo jen když to chtěla po grafický kartě nějaky efekty ktery nemuměla, a tobe to pada nahodne... vyfot si tu modrou smrt a uvidis co tam pisou Wink
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 9:20 pm

GT napsal:
Trancer napsal:
hmm tak jsem se na to koukal a jestli máš zdroj EC, tak bych se ani nedivil kdyby ti to sabotoval....můžem tady o tom s GTym napsat třeba 800 stran a stejně si nedaj říct....když už investuješ do novýho počítače, tak tě 1000 navíc za zdroj nezabije

Jo ved ja som hovoril ze lepsie je kupit znackovy zdroj s menej W ako neznackovy s viac W. V Emiho pripade neznackovy 450W<znackovy 350W.
nn tys řikal, že 600W je moc Razz Very Happy samozřejmě, že je lepší i se slabším výkonem než neznačkový...ono totiž zatžit nějaký EC na těch jeho 450W po delší dobu by byla asi vražda počítače :-/
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 12:46 pm

Trancer napsal:
nn tys řikal, že 600W je moc Razz Very Happy samozřejmě, že je lepší i se slabším výkonem než neznačkový...ono totiž zatžit nějaký EC na těch jeho 450W po delší dobu by byla asi vražda počítače :-/
tie 2 veci sa nevylucuju Very Happy
Samozrejme kupit 600W neznackovy to by bola hovadina. Inak dolezite je kolko ma Emi realny odber. Mozno mu tych 450W neznackoveho staci. Ja som pouzival asi 3roky neznackovy 400W a nemal som s nim ziadne problemy :p To je individualne.
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Sponsored content





Problém s PC... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém s PC...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Problem s pc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: