AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Problém s PC...

Goto down 
+4
kofon
GT
Joey
-Pn-^
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 12:55 pm

Já mám v css taky zajímavý problém... když se připojím na jakýkoliv server
a jak se načítá to MOTD tak když pohnu myší tak mi to najede do winů a když kliknu na panel aby mě to najelo z5 do hry a během toho načítaní pohnu s myší tak se mi samo od sebe zrestartuje pc... bez jakékoliv varovné hlášky... to samé se mi stane když dám ve hře ctrl+esc a když najedu z5 tak se mi to taky samo restartuje... přehřátí bych asi spíš vyloučil bo jsem oddělal z pc kryt a vyčistil všechen prach a větřáčky beží jak mají takže nvm... jednou se mi to stalo i když jsem vytahoval zařízení USB... tak si říkám jestli to třeba nemůže být zdroj... mám teď 350W
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 1:09 pm

Krieger napsal:
Já mám v css taky zajímavý problém... když se připojím na jakýkoliv server
a jak se načítá to MOTD tak když pohnu myší tak mi to najede do winů a když kliknu na panel aby mě to najelo z5 do hry a během toho načítaní pohnu s myší tak se mi samo od sebe zrestartuje pc... bez jakékoliv varovné hlášky... to samé se mi stane když dám ve hře ctrl+esc a když najedu z5 tak se mi to taky samo restartuje... přehřátí bych asi spíš vyloučil bo jsem oddělal z pc kryt a vyčistil všechen prach a větřáčky beží jak mají takže nvm... jednou se mi to stalo i když jsem vytahoval zařízení USB... tak si říkám jestli to třeba nemůže být zdroj... mám teď 350W

to je dost možný
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 1:47 pm

NO nevim jestli je to vaše CSS tak skvělá věc jak řikáte Razz Very Happy no každopádně pokud by to bylo tim, že zdroj nebo grafika nestíhaj a padaj, tak bych prubnul projet nějakej zátěžovej test...3Dmark05 nebo tak něco...pokud projede v pohodě, tak to asi nebude jen zdroj/grafika...
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 2:34 pm

testnite to, tim 3dmarem, hodte kolik mate bodu...
jinak blbost aby to padalo kvuli css...
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 2:39 pm

Neo napsal:
testnite to, tim 3dmarem, hodte kolik mate bodu...
jinak blbost aby to padalo kvuli css...
no proč by ne, může to házet chybu v nějakym procesu co běží na pozadí nebo tak něco...neodladěnej ovladač, případně koplej soubor windows nebo tak něco... ale že vám to hází chyby když bootujete CSS...to je mi záhadou Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 3:35 pm

Krieger napsal:
Já mám v css taky zajímavý problém... když se připojím na jakýkoliv server
a jak se načítá to MOTD tak když pohnu myší tak mi to najede do winů a když kliknu na panel aby mě to najelo z5 do hry a během toho načítaní pohnu s myší tak se mi samo od sebe zrestartuje pc... bez jakékoliv varovné hlášky... to samé se mi stane když dám ve hře ctrl+esc a když najedu z5 tak se mi to taky samo restartuje... přehřátí bych asi spíš vyloučil bo jsem oddělal z pc kryt a vyčistil všechen prach a větřáčky beží jak mají takže nvm... jednou se mi to stalo i když jsem vytahoval zařízení USB... tak si říkám jestli to třeba nemůže být zdroj... mám teď 350W
a ostatne hry ti fachaju?
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Krieger
Admin



Poeet p?íspivku : 1063
Age : 34
Registration date : 19. 05. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 11:45 pm

jj bez problémů...
Návrat nahoru Goto down
https://clan-lf.forumczech.com
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 11:50 pm

Trancer napsal:
Neo napsal:
testnite to, tim 3dmarem, hodte kolik mate bodu...
jinak blbost aby to padalo kvuli css...
no proč by ne, může to házet chybu v nějakym procesu co běží na pozadí nebo tak něco...neodladěnej ovladač, případně koplej soubor windows nebo tak něco... ale že vám to hází chyby když bootujete CSS...to je mi záhadou Razz Very Happy
aha, jo ma recht to je mozne... nebo treba tento rok prileti santa klaus na lyzach Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 12:47 am

Neo napsal:
Trancer napsal:
Neo napsal:
testnite to, tim 3dmarem, hodte kolik mate bodu...
jinak blbost aby to padalo kvuli css...
no proč by ne, může to házet chybu v nějakym procesu co běží na pozadí nebo tak něco...neodladěnej ovladač, případně koplej soubor windows nebo tak něco... ale že vám to hází chyby když bootujete CSS...to je mi záhadou Razz Very Happy
aha, jo ma recht to je mozne... nebo treba tento rok prileti santa klaus na lyzach Very Happy

lol!...a nebo treba priletíí Jezíísek na snowboardu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey




Poeet p?íspivku : 456
Age : 35
Registration date : 02. 06. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 3:56 pm

*Lady*Hella* napsal:
Neo napsal:
Trancer napsal:
Neo napsal:
testnite to, tim 3dmarem, hodte kolik mate bodu...
jinak blbost aby to padalo kvuli css...
no proč by ne, může to házet chybu v nějakym procesu co běží na pozadí nebo tak něco...neodladěnej ovladač, případně koplej soubor windows nebo tak něco... ale že vám to hází chyby když bootujete CSS...to je mi záhadou Razz Very Happy
aha, jo ma recht to je mozne... nebo treba tento rok prileti santa klaus na lyzach Very Happy

lol!...a nebo treba priletíí Jezíísek na snowboardu Very Happy
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 10:21 pm

No tak dneska sem se konecne odhodlal Pemistit cele PC z diry ve stole na stul... z jednoho duvodo: neco v nem chrcelo... ne porad ale proste nekdy chrcelo nesnesitelne, nekdy to bylo dobry no a ted uz sem to nevydrzel... po lehkem badani sem zjistil ze je to nejspis ZDROJ! Nechrci furt, ale nekdy zacne...chvili chrci a pak je treba zase chvili pokoj... prijde mi to jako kdyby vibrovali 2 plechy na sobe, takovy bzzzz/chrrr zvuk Very Happy asi teda zkusim koupit novej poradnej a kvalitni zdroj... Timto se vas odborniku ptam, jaky zdroj by ste mi doporucili? Question

jinak krigi rikal ze by to mohlo byt nejakym loziskem ve vetraku... ja si nemyslim ptz kdyz do toho trosku bouchnu tak to nic neudela... ani neprestane, ani nezacne... nwm no...

jeste sem si vsiml ze kdyz zacne grafika pracovat tak zacne vydavat zvuk o vysoke frekvenci... to bude normalni ne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 10:31 am

FriE[N]D.DLL napsal:

jinak krigi rikal ze by to mohlo byt nejakym loziskem ve vetraku... ja si nemyslim ptz kdyz do toho trosku bouchnu tak to nic neudela... ani neprestane, ani nezacne... nwm no...

jeste sem si vsiml ze kdyz zacne grafika pracovat tak zacne vydavat zvuk o vysoke frekvenci... to bude normalni ne?

za á do ničeho nebouchej!
za bé nejspíš to bude větrákem (ono se tam nic jinýho taky nehejbe, že Very Happy )
za cé nic s tim neuděláš, protože když bys ho chtěl ve zdroji vyměnit přijdeš o záruku a i o možnost, že bys moh někde uhádat, že ti jejich zdroj odpálil celej počítač....
za dé co vydává zvuk o vysoké frekvenci když začne pracovat grafika? zdroj nebo grafika...jestli máš aspoň trochu slušnou grafiku tak si sama reguluje podle vytížení chod aktivního chlazení tzn. při loadingu se rozjede větráček na max. a ty mrchy malý se točej třeba i 5000ot/min
za é si kup buď Seasonic nebo Fortron...pokud chceš tichej počítač, tka doporučuju Seasonic, maj snad už všechny jejich typy automaticky regulovanej hlavní větrák, takže se točí podle teploty a ne pořád na max. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49154
a za eef už mě nic nenapadá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:33 pm

jo suhlasim s Jirikom, a este pridam
za ef, moze to byt este aj HDD Very Happy uz som sa s tym stretol :p treba otvorit case (ak nie je zaplombovany), strcit tam ucho a zistit odkial ten zvuk vychadza. Ak je zaplombovany, daj ho reklamovat Wink

Btw jj Fortron, Seasonic su dobre, takisto Enermax, a pokial chces len to najlepsie pre svoje PC, potom ZALMAN, ale to je podla mna uz privelky luxus.
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:41 pm

GT napsal:
jo suhlasim s Jirikom, a este pridam
za ef, moze to byt este aj HDD Very Happy uz som sa s tym stretol :p treba otvorit case (ak nie je zaplombovany), strcit tam ucho a zistit odkial ten zvuk vychadza. Ak je zaplombovany, daj ho reklamovat Wink

Btw jj Fortron, Seasonic su dobre, takisto Enermax, a pokial chces len to najlepsie pre svoje PC, potom ZALMAN, ale to je podla mna uz privelky luxus.
njn vidíš hadr mě nenapad, ani jsem si nechtěl připustit, že to by nepoznal Very Happy
jinak njn Zalman, Tagan apod. ty už jsem nenvrhoval...pokud by na tohle měl prachy, tak by nepracoval s EC Smile
Edit: jo ještě by se asi dalo uvažovat o Corsair...teda pokud dělaj zdroje stejně zodpovědně jako paměti Smile ale ty jsou u zdrojů spíš tkaová zajímavost...popravdě o nich zase tolik nevim Smile
Návrat nahoru Goto down
GT

GT


Poeet p?íspivku : 1059
Age : 40
Registration date : 03. 06. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 8:22 pm

Trancer napsal:
ale ty jsou u zdrojů spíš tkaová zajímavost...popravdě o nich zase tolik nevim Smile
jo a prave preto by som neexperimentoval :p
Návrat nahoru Goto down
http://z15.invisionfree.com/Rising_Evi
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 1:44 am

FriE[N]D.DLL napsal:
No tak dneska sem se konecne odhodlal Pemistit cele PC z diry ve stole na stul... z jednoho duvodo: neco v nem chrcelo... ne porad ale proste nekdy chrcelo nesnesitelne, nekdy to bylo dobry no a ted uz sem to nevydrzel... po lehkem badani sem zjistil ze je to nejspis ZDROJ! Nechrci furt, ale nekdy zacne...chvili chrci a pak je treba zase chvili pokoj... prijde mi to jako kdyby vibrovali 2 plechy na sobe, takovy bzzzz/chrrr zvuk Very Happy asi teda zkusim koupit novej poradnej a kvalitni zdroj... Timto se vas odborniku ptam, jaky zdroj by ste mi doporucili? Question

jinak krigi rikal ze by to mohlo byt nejakym loziskem ve vetraku... ja si nemyslim ptz kdyz do toho trosku bouchnu tak to nic neudela... ani neprestane, ani nezacne... nwm no...

jeste sem si vsiml ze kdyz zacne grafika pracovat tak zacne vydavat zvuk o vysoke frekvenci... to bude normalni ne?

Jasne, ze je to zdroj :p Máám Fortron (zdroj) na obou PC a jsem spokojena. Zalman na procááku a jsem taky spokojena, takze si vyber Smile
Jo a ten zvuk o vyssíí frekvenci je normállní Smile
Návrat nahoru Goto down
-Pn-^
Admin
-Pn-^


Poeet p?íspivku : 723
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 20. 05. 07

Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 2:27 am

No tak ja mam Pc poskladane tzn ze ho muzu otevirat jak chci Smile tzn ze vim jiste ze to hrouceni jde ze zdroje... takze to neni ani procak ani HDD ani nic jinyho Razz

jinak thx flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.rozzlobenimuzi.com
Sponsored content





Problém s PC... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s PC...   Problém s PC... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém s PC...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Problem s pc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: