AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 dotaz2

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
miras
Anonymní




dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: dotaz2   dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 10:58 am

jo dekuju vam,jenze ja sem prohledal vsechny slozky a nikde zadny adresare nebyly..tak jem ted zkousel vasi radu ale zadny mapy nic..napsal jsem tamUMP2 a dal play,to se mi spusilo ukazalo se mi na obrazovce umppack2..tak jsem si rikal dobry pujde to ale ve volnych levelech nic.Tak se ptam jeste jednou jestli tam mam dat celou tu slozku?Nebo ji mam otevrita najit si v ni slozku single payer mapy??diky predem
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz2   dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 11:26 am

miras napsal:
jo dekuju vam,jenze ja sem prohledal vsechny slozky a nikde zadny adresare nebyly..tak jem ted zkousel vasi radu ale zadny mapy nic..napsal jsem tamUMP2 a dal play,to se mi spusilo ukazalo se mi na obrazovce umppack2..tak jsem si rikal dobry pujde to ale ve volnych levelech nic.Tak se ptam jeste jednou jestli tam mam dat celou tu slozku?Nebo ji mam otevrita najit si v ni slozku single payer mapy??diky predem
abych byl upřímný: nikdy jsem tohle nezkoušel. Máš lepší zahrát si po netu Wink Zkus se mrknout při rozbalování toho raru na ten obrázkovej návod co tam je. je tam na to extra složka (je jich jen pár tak nebude problém to najít metodou pokus omyl) prolítni i ten texťák a pokud porád nic, tak se na to mrknu, ale dostaneš tu kontrolní otázky jestli jsi to viděl Very Happy jinak se ty informace nenaučíte vyhledávat nikdy!!!
Návrat nahoru Goto down
KoF

KoF


Poeet p?íspivku : 555
Age : 37
Registration date : 27. 05. 07

dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz2   dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 12:31 pm

No a nejsou nahodou v UMP2 jen multiplayerovy mapy? Kdyz das multiplayer LAN a Host game a tam bude seznam map, a kdyz jich tam bude hoooodně tak ti UMP2 funguje. No ale je taky mozny ze v ump jsou JEN multiplayerovy mapy, takze v si v nich muzes dat single maximalne tak ze si zalozis server a budes tam behat sam Wink

Jinak vsechny singleplayerovy mapy co si tam pridas se ti zobrazujou kdyz das Singleplayer a pak Custom maps, tam by meli bejt.... Idea

PS:

dotaz2 RTFM
Návrat nahoru Goto down
http://s15.invisionfree.com/rising_evil
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz2   dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 1:11 pm

KoF napsal:
No a nejsou nahodou v UMP2 jen multiplayerovy mapy? Kdyz das multiplayer LAN a Host game a tam bude seznam map, a kdyz jich tam bude hoooodně tak ti UMP2 funguje. No ale je taky mozny ze v ump jsou JEN multiplayerovy mapy, takze v si v nich muzes dat single maximalne tak ze si zalozis server a budes tam behat sam Wink

Jinak vsechny singleplayerovy mapy co si tam pridas se ti zobrazujou kdyz das Singleplayer a pak Custom maps, tam by meli bejt.... Idea

PS:

dotaz2 RTFM
no v UMP bejvaly i single mapy, aspoň jsem to někde čet, ale já to nijak extra neřešil Smile
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz2   dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 1:37 pm

A mááás ve slozce Fox\Aliens vs. Predator 2 texotvééj dokument s náázvem customrez a v nem napsanýý [Rez] a pod tíím Rez=1"UMP2.REZ" ? Single map je tam 10, teda máám jeste update 3, takze moznáá míín.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz2   dotaz2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dotaz2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» odpoved na dotaz2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: