AvP 2 community forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvP 2 community forum

Forum československé komunity v avp2
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 odpoved na dotaz2

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
miras
Anonymní




odpoved na dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: odpoved na dotaz2   odpoved na dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 11:53 am

tak nic..nic tam neni..zadnej dodak divny co?ale zkusil jsem to -rez UMP2 a jdou mi jen tak 6 map.tak nevimmyslel jsem ze tam toho bude hodne a nic..zahral bych si po netuale co musim mytk tomu?
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

odpoved na dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: odpoved na dotaz2   odpoved na dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 12:17 pm

miras napsal:
tak nic..nic tam neni..zadnej dodak divny co?ale zkusil jsem to -rez UMP2 a jdou mi jen tak 6 map.tak nevimmyslel jsem ze tam toho bude hodne a nic..zahral bych si po netuale co musim mytk tomu?
piš vše do jednoho vlákna Wink ať je to přehlednější Smile
po netu? no tak net Very Happy pak hru, tu máš. CD KEY ten máš pokud je hra origoš, pokud ne google to jistí Wink no a taky 1.0.9.6 update. Ten na netu taky seženeš, když zadáš AvP 2 update, určitě to něco hodí Smile Pokud máš pirátskou kopii (což v době kdy ta hra stojí 230,- jsem i já uznal, že je lepší mít origoš Very Happy ) tak pak stáhni z www.xfire.com program xfire, vytvoř si tam účet (zdarma), mělo by to samo nadetekovat hru...v záložce server uvidíš (musíš myslím prvně kliknout šipku u ALL a na šipku u AvP2 která se ti tam pak ukáže) servery co jsou dostupný. Pak jen dvouklik a hurá na server Wink
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

odpoved na dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: odpoved na dotaz2   odpoved na dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 1:38 pm

jo ještě něco...má drahá a milovaná Lady mě přivedla na jeden nápad
odpoved na dotaz2 Single takhle by to mělo vypadat když je UMP2 správně instalované v single custom maps Smile
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

odpoved na dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: odpoved na dotaz2   odpoved na dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 2:00 pm

Trancer napsal:
jo ještě něco...má drahá a milovaná Lady mě přivedla na jeden nápad
odpoved na dotaz2 Single takhle by to mělo vypadat když je UMP2 správně instalované v single custom maps Smile

Ano mááás pravdu drahýý, ale UMP2 se musíí integrovat a to tak, ze tam bude míít ten customrez, jinak se mu sice zobrazíí, ze ump2 je instaled, ale mapy tam nenajde.
Návrat nahoru Goto down
Trancer

Trancer


Poeet p?íspivku : 1207
Age : 38
Localisation : Czech Republic, Kamenné Žehrovice
Registration date : 12. 07. 07

odpoved na dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: odpoved na dotaz2   odpoved na dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 2:04 pm

fakt? já tam nikdy nedělal nic jinýho než že jsem tam prásknul -rez UMP2 a konec šmitec...mapy tam evidetně jsou Smile
Návrat nahoru Goto down
Helli

Helli


Poeet p?íspivku : 809
Registration date : 20. 05. 07

odpoved na dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: odpoved na dotaz2   odpoved na dotaz2 Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 2:08 pm

Trancer napsal:
fakt? já tam nikdy nedělal nic jinýho než že jsem tam prásknul -rez UMP2 a konec šmitec...mapy tam evidetně jsou Smile

Tak to tam evidentne máás customrez Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





odpoved na dotaz2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: odpoved na dotaz2   odpoved na dotaz2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
odpoved na dotaz2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» dotaz2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AvP 2 community forum :: Volná diskuse-
Přejdi na: